Antyparawanowa histeria

Przykro mi patrzeć na ten nasz zjebany naród lemmingow. Rok temu ktoś zauważył ni stąd ni zowąd, że coś dużo parawanów na tych naszych plażach jest (bo kurwa w 2015 była przez całe lato dobra pogoda, więc i plaże były oblegane maksymalnie) no i się zaczęło! Oh Janusze i Grażyny przyszły z parawanem i zagrodziły całą plażę! Kurwa! Jakby tych parawanów nie było 5 lat temu, 10 czy 15… Ja osobiście chuj na to kładę, niech sobie grodzą, musieliby połączyć 10 wielkich parawanów naraz, żeby można było powiedzieć, że zabrali plażę, jak mi nie odpowiada tłok to wypierdalam kilometr od głównego zejścia i mam święty spokój, ale nie – to właśnie Januszem nie jest ten, co ma parawan – to ten co kurwa myśli, że w Mielnie czy samej Łebie nieopodal głównego wejścia przyjdzie poplażować i nie zobaczy żadnego intruza na horyzoncie, a już nie daj boże znienawidzonego od roku parawanu. Jak to łatwo idiotami sterować, wystarczy się wstrzelić z tekstem „parawan” w odpowiednim momencie i histeria gotowa. Eh, ide chyba do Mesia na taśmę, tam przynajmniej nie musiałbym sobie takimi zjebanymi tematami zaprzątać głowy.

20
14

Komentarze do "Antyparawanowa histeria"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. W tym pierdolonym kraju cały czas jakimś gównem się ludzie zajmują. Mnie ostatnio wkurwia niemożebnie ekscytacja faktem, że Russel Crowe udostępnił na twitterze posta o kibicowaniu polakom. No i się zaczęło. Pismaki srają pod siebie z radości, każda literka przeanalizowana, co russel miał na myśli, czemu russel kibicuje polakom, a jak odpowiedział mu milik, a jak mu odpowiedział błaszczykowski, a jak mu odpowiedział pzpn, a czyj byl pomysl na odpowiedz, a co jadl boruc jak uslyszal o tym wielkim newsie, a jaki to chuj z gladiatora ze krytykuje milika itp. itd. A chuj wam w dupe jebane dziennikarzyny, kurwy pierdolone, sępy atencyjne, jebcie sie na pysk, jak nie macie o czym pisac to mordy w kubel a nie pierdolicie jakies farmazony.

  7

  0
  Odpowiedz
  1. No tak, ale zauważ, że ktoś też to czyta więc to niezupełnie tylko wina dziennikarzy.

   0

   1
   Odpowiedz
 3. Gdyby gomułka miał lepszy pomysł na wytrzebienie żydostwa to kłopot z żydostwem zniknąłby na dobre i wszyscy goje byliby mu dozgonnie wdzięczni,a tak trzeba się z tymi pasożytami użerać i znosić twardy pręgież na plecach,bo nie zrobił czystki w urzędach niższych szczebli,tylko na samej górze i to pewnie nie wszyscy zostali czystką dotknięci,i pewnie dlatego żydowska opozycja stała na bardzo dobrym poziomie organizacyjnym i technicznym,miała dobre zaplecze i spore fundusze,no i nastawiła polaków przeciwko komunie co wydatnie pomogło jej obalić komune i przejąć rządy przez żydów

  3

  3
  Odpowiedz
 4. O co Ci chodzi? Nie pisz więcej, bo gubisz wątek.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Dobrze napisał. To tyś zgubił/a wątek. Jak czegoś nie rozumiesz to przeczytaj tak wiele razy aż zrozumiesz albo zostaw na następny dzień.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Kolejny pomysł żeby obniżać polską samoocenę:) A tak poza tym, to gdzie jest więcej kultury, tam gdzie ludzie osłonią się parawanem czy tam, gdzie wszyscy leżą prawie goli pokotem i jeden drugiemu patrzy w dupę?

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wypoczywałbyś w luksusowych hotelach z prywatną plażą, której większość miałbyś dla siebie. Plaża by ściśle była pilnowana przed jakimikolwiek intruzami. Kiedyś Prezesowi zdarzyło się, że na taką jego plażę trafiła zbłąkana dziewczynka. Wystarczyło krzyknąć na sługusa, żeby ją wyjebał za płot, a rodzice zostali pociągnięci do odpowiedzialności za naruszanie miru domowego.

  3

  2
  Odpowiedz
 7. No nie wiem, ja tam używałam parawanu jak kurewsko wiało i nie dało się siedzieć na kocyku, bo sypało piaskiem po oczach.

  2

  1
  Odpowiedz