Aseksualizm itd.

Chujnia raczej nie moja , dla mnie to sprawa dawno zamknięta , ale wyjatkowa sytuacja …
Nie wiem od czego zacząć istnieje pewna zgraja idiotów , którym coś się wydaje a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej …
Otóż wyżej wymienieni zajrzeli mi do telefonu popatrzyli w historie jako , że miałem obsesje na punkcie mojego pierwszego razu porównywałem statystycznie czy nie za późno to zrobiłem , bo zaraz przed osiemnastką wyszło mi , że mieszcze się w normie .
Nie w tym rzecz , brałem sterydy I miałem chwilowe problemy , dlatego nie z innego powodu .
Idioci to podchwycili mimo innych zródeł z , których wynika I nawet można znaleźć ślady moich poprzednich znajomości seksualnych próbują nieudolnie prowokować
sami dając mi tym satysfakcje
na zasadzie powiemy inaczej niż jest on zareaguje , nic bardziej mylnego będę starał się to ciągnąć jak najdalej .
Odkąd wiem , że jedyna osoba na siedem miliardów z , którą mógłbym się kochać , nie ruchać nie chce kolejnej obślizgłej dziury do spuszczania z która nic mnie nie łączyło i potem i tak nigdy się nie odezwiemy do siebie ma kogoś I jest nie osiągalna dla mnie wiem , że będę się tylko masturbował na zawsze to mi odpowiada.
Nienawiść innych I to jakie bzdury gadają motywuje mnie do tego więc można to w pełni nazwać perpettum mobile .
Jestem ciekaw jak to się rozwinie czy bedzie wyglądało za 10 czy 20 lat .
Istnieją jeszcze inne bzdury np. że jechałem w bagażniku ze strachu że okradłem człowieka że miałem kłopoty z alkoholem itd…
Wszystko chcą jakby pokazać w postaci aluzji , ale dla mnie to żałośni są I nawet nie szkoda miIich tak arogancko ignorować.
Wiem , że rządzi tym kilku ludzi którzy wiedzą jak jak jest ale dają tylko fałszywe świadectwa I inni w to mogą wierzyć .
Chciałem wyjaśnić to wielokrotnie proponowałem wywiad z kamerami wariograf I skopolamine heh zgadnijcie-zero odzewu wiadomo czemu moje argumenty by ich rozwaliły gdyby było inaczej lub gdybym gdzieś skłamał zgodzili by się I udowodnili to .
Ja zgodziłbym się z miejsca na ten wywiad godzinka I sypia pytaniami .
Dzięki nim zrozumiałem , że nie warto zadawać się z ludzmi , że wszyscy są zdolni uwierzyć w bzdury jeśli inni to zrobią czuje sie wolny będę jadł spał trenował I walił konia do końca życia I od czasu do czasu też prowokował ich by nie przestali różnica w tym , że moje prowokowanie to nie produkowanie się na darmo.
Tak wię za kare dla nich I w nagrode dla mnie już taki zostane (w ich oczach) oczywiście w samotnosci delektując się tym , że nikt mnie nie zna I , że moje argumenty wygrały , bo nie obchodzi mnie to co mnie nie dotyczy.
To tyle zawsze po stronie prawdy zawsze szczery I zawsze dumny z tego kto nie wierzy może to śmiało zweryfikować , sprawdzić ; przekonać się .

4
44

Komentarze do "Aseksualizm itd."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Za długie kuhwa

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Ale o co tu w ogóle chodzi? Co ma tytuł do treści? Jaka jest w ogóle treść tej chujni?

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Czytaj ze zrozumieniem patałachu.

   0

   1
   Odpowiedz
 4. Nic z tego nie zrozumiałem, pilnie odstaw narkotyki/dopalacze i dopiero potem spróbuj coś napisać.

  7

  0
  Odpowiedz
 5. piłeś ? nie pisz

  1

  0
  Odpowiedz
 6. o chuj chodzi ?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nie da się tego czytać przez twoją koszmarną typografię. Człowieku, spacja po, nie przed przecinkiem, czy kropką. Po, nie przed!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. W ogóle nie idzie zrozumieć, o co ci, człowieku chodzi. Jacy „oni”? Co od ciebie chcą? Szantażują, chcą upokorzyć? Nie możesz się od nich odciąć, zmienić środowiska? Poza tym trochę brzmisz jak schizofrenik. Może nikt nic od ciebie nie chce, nawet nie pamięta, że istniejesz, tylko tobie coś się wydaje. Ludzie mniej myślą o nas i mówią, niż nam się wydaje. A nawet jeśli coś mówią, to niech mówią. Olać to.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Następny komentarz będzie chujowy
  Poprzedni komentarz to dno

  2

  2
  Odpowiedz
 10. Idź utop ryby, a nie bredzisz jak potłuczony.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Czyta się to tak, jakby jakiś seba na zejściu to pisał. Do tego schizofrenik.

  6

  0
  Odpowiedz