Asystenty pobierania!

Ja pierdole, bo tak kwieciście zaczne swój wywód!
Jeśli chce ściągnąć jakiś plik (cokolwiek by to nie było: instalka programu, archiwum zip, nawet głupie napisy do filmu) – nie mogę tego ściągnąć BEZPOŚREDNIO, tylko zawsze wpierdala się jakiś zasrany asystent pobierania! Najpierw ściągam aplikacje .exe, która dopiero mi ściągnie plik docelowy. Co to ma być do cholery?! Oczywiście, niewprawiony użytkownik internetu typu.. (naprawdę ciężko mi podać przykład..).. klika dalej, dalej, dalej… i przy okazji ściąga jakieś toolbary, download managery i inne syfy! Ja pierdziele, ja muszę wszystko ręcznie odhaczać. DO kurwy nędzy, chcę sobie ściągnąć napisy, plik który waży pare kb. (od razu uprzedzam nerdów: napi projekt nie znalazł napisów) i co? Oczywiście, download manager!!
Chcę ściągnąć sobię total commandera – Download manager!
To może alcohola? Asystent pobierania!
jakiś antywirus? Downloader.exe!
Nie da się w tej chwili nic pobrać bezpośrednio, normalnie i po ludzku, za jednym kliknieciem. Jakieś downy wprowadziły astystenty downloadery i inne duperele, żeby przy okazji ludziom wpychać i instalować jakieś syfne toolbary itd. A ja się denerwuje, bo tracę czas, bo muszę więcej klikać, bo potem muszę usuwać. Chujnia i śrut!

118
62

Komentarze do "Asystenty pobierania!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. pobieraj z chomika i napisow24 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Też mnie to denerwuje chujnia straszna jakby nie mogli dać zwykłej opcji pobierania.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Jesteś idiotą. Ja wszystko ściągam bezpośrednio, tzn. bez użycia tych downloaderów, które często są trojanami. Pewnie przeglądasz tylko polski internet. Trzeba było się uczyć języków to byś mógł ściągać z angielskojęzycznych portali.

  0

  3
  Odpowiedz
 5. też mnie to wkurwia dlatego przeważnie ściągam ze stron producenta. tam zwykle nie ma tego syfu. niestety coraz częściej trzeba go odhaczać w instalatorach. brak słów.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Mnie też to denerwuje strasznie! dlatego jeśli już pobieram jakiś program to z instalki.pl, ewentualnie chomik ale jest płatny

  0

  0
  Odpowiedz
 7. zachciało się adblocków to macie kurwa haha

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Na torrentach tego nie ma, a np. na dobreprogramy masz takie coś jak „linki bezpośrednie” 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Lubię keczup

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Powiem że te cały gówna zaczęły się od afer z ACTA bo np. hostingi się zjebały od końca 2011 roku a potem zaczęli dojebywać syfy a na końcu te toorbale oby chomik i torrenty żyły wieki a nie skończyły podobnie.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Zatankuj do pełna i wyjedź na Florydę,tam opanujesz język na tyle że nie będziesz musiał ściągać napisów.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Jakbyś był prezesem wielkiej firmy jak ja i zarabiał 15 tysi to nie miałbyś takich problemów. Mógłbyś kupować filmy, programy i muzykę a nie kraść z neta.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Wszystko mozesz zajumac z torrentow bez kurwa asystentow.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. To wyjeb tego zloma przez okno i szlus

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Bardzo fajnie że mamy takie kluczowe słowo jak „ja pierdole”, wytrych językowy za pomocą którego możemy wyrażać wszelkie swoje emocje i przywołujący wspomnienia z naszych doznań erotycznych. Kiedyś płynąłem promem na wyspach kanaryjskich z jednej wyspy na drugą i po jakimś czasie wyszedłem na pokład aby rozprostować nogi i popatrzeć na ocean, w pewnym momencie z otchłani wyłonił się okazały delfin wykonując kilka skoków, oprócz mnie było tam kilka osób reprezentujących różne nacje i każdy wyraził spontaniczny zachwyt w swoim języku, Brytyjczyk krzyknął Wonderful! Niemiec Wunderbar! Francuz Formidable! A Polak, oczywiście Ja Pierdole!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Masz rację, chujowiczu. Zaprawdę, wkurwia mnie to również od kilku dobrych lat, bo wcześniej tego tyle nie było.
  Cóż, zwiększ masę i powinno być lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Kurwa mac to masz problem

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Pewnie trzepią na tym dodatkową kasę, ale też mnie to nieraz wnerwiło.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Zainstaluj linuksa to cale oprogramowanie bedziesz instalował dosłownie jednym kliknięciem. A jak wejdziesz na wyższy stopień wtajemniczenia to jedna komenda. Naprawde polecam, nie tylko nerdom.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Takie życie użytkownika internetu. A jak zainstalujesz raz,to nie licz że usuniesz takie.exe. Znaczy z oczu usuniesz,ale nie z systemu. I dalej będą se działać w tle. No chyba żeś dobrym fachowcem. W co wątpie. Bo nie ma problemu by ominąć te menadżery. Jak nie umiesz-masz chujnie. Life is brutal.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Gość z 19 – następny kurwa dzieciak z nalepką „jestem zjebanym gimbusem”… Spierdalaj z tym Linuxem i zwiększ mase!! Jaranie się Linuxem to pedalstwo!!
  Co do chujni autora – nie tylko Polskie serwisy takie gówno stosują, prosże sprawdzić, czy Adobe też stosuje, czy Oracle też stosuje ?? To jest czyste skurwysyństwo, jak działa internet dzięki gimbusom, bo to gimby wprowadziły nowy trend – „babciu klikaj dalej”, „Instagram działa, ide się podniecać” itd. itd.
  Jebać gimbazę!!

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Też mnie to wkurza i dlatego ja zawsze ściągam z programosy.pl,chyba jedyna strona która nie stosuje downloaderów.Jak szukasz jakiegoś programu,przykładowo virtualbox,to wpisz w google „virtualbox programosy” i już powinno w pierwszym linku być.

  0

  0
  Odpowiedz