Autobus psychopatów!!!

Byłam wczoraj na spotkaniu ze znajomymi, które skończyło się późno w nocy. Byłam zmuszona wracać autobusem nocnym. Wiedziałam, że różni się on od dziennego np. ilością nawalonych i szukających zaczepki ludzi, ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Już po samym wejściu do autobusu zaatakowały mnie 2 podpite nastolatki, wykrzykując, że mnie znajdą i zabiją. Potem miejsce obok mnie zajął dres, który również nie dawał mi spokoju. Wysiadłam zatem, zaszłam do centrum handlowego, by skorzystać z toalety. Połowa centrum była zamknięta, ale myślałam, że toaleta czynna jest całą dobę. Szłam w jej kierunku, kiedy podbiegł do mnie ochroniarz i zaczął drzeć się, że wtargnęłam na teren prywatny. Skorzystałam z „dozwolonej” toalety na innym piętrze, jakby robiło mu to jakąś różnicę. Drogą, którą powinnam wracać godzinę wracałam 4, ale żyję ! Strach się bać !

21
53

Komentarze do "Autobus psychopatów!!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kup sobie samochód

  0

  0
  Odpowiedz
 3. późno w nocy? i jeszcze jakieś centrum handlowe w ogóle było otwarte, że dało się tam wejść? to o której takie cuda zamykają niby? chyba, że późno w nocy to była 22 godzina.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. na gnoja trzeba z widłami. pierdolone chamstwo. czasami aż się chce takiemu gówniarzowi przypierdolić, ale szkoda problemów i konsekwencji. cóż, takie to życie, chujnią podszyte!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie, nie była to godzina 22.Było po 2iej w nocy.Otwartym centrum były złote tarasy w Warszawie, nawet wychodziło z niego pare osób.Samochodu sobie nie kupię, bo nie jestem pełnoletnia 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie jesteś pełnoletnia to co Ty gówniaro wiesz o życiu.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Do komentarza z góry – czasem niepełnoletni wiedzą więcej od dorosłych. Gówno wiesz o mnie, adminie, autorze, więc nie wytykaj ludziom wad, których nie znasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. a czy ona tu prawi o chuj wie jakich prawdach życiowych??

  0

  0
  Odpowiedz
 9. a ty myślisz, że jak ona jest młoda to nie wie o życiu nic? to ty gówno wiesz, skoro myślisz, że młoda osoba na pewno nie jest doświadczona. może poznaj trochę więcej ludzi i dopiero się wypowiadaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Co ja wiem o życiu ? Wiem przynajmniej tyle, że ludzi należy traktować z szacunkiem i nie oceniać ich z góry.Oczywiście Ty zakładasz, że wiesz więcej, bo doświadczenie przychodzi z wiekiem,ale uwierz mi, że to nie reguła 😉 Może w Twoim otoczeniu zachowanie jakie opisałam powyżej i groźby rzucane pod adresem ludzi spotkanych w autobusie to normalność, skoro tak wygląda życie to rzeczywiście wolałabym o nim „chuj wiedzieć”.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. ale pierdolisz – 4 godziny ? to co ty kurwa robiłaś?!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Słuchałam złych rad ludzi ;] Jeśli nie wiedzą jaki wskazać kierunek mogliby siedzieć cicho, a nie podawać zły.Chodziłam od przystanku do przystanku.Z jednego wysyłali mnie na wcześniejszy, a z tamtego na ten, z którego właśnie przyszłam.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Trzeba wiedzieć jak jeździć skoro korzysta się z komunikacji miejskiej.Autobusy nocne-to samo co w dzień tylko troszku ścisk,więcej śpiących i pijanych.Awanturujący się sporadycznie,ja tam jeżdżę często i żyję:)

  0

  0
  Odpowiedz