Autobus-Świniobus!!!

Raz na jakiś czas wskakuję do autobusu żeby się przypadkiem do pracy nie spóźnić. Nie dość, że nigdy nie siadam nawet jak jest wolne miejsce to na dodatek stoję najczęściej w rogu autobusu, żeby uniknąć np. ścisku. Chujnia mnie jednak nie omija: wsiadają do 15-stki stare matrony i zaczyna się szopka kto i gdzie usiądzie. Stare lampucery, które nie mają szczęścia pierdolnięcia się na siedzenie łażą po autobusie i perdolą na głos, że gorąco i mało miejsca. autobus rusza i lampucery łapią się za górne drążki, napierdala im spod skrzydła potem, aż łzy ciekną. Co druga pierdolnie Cię mega siatą z zakupami, a jak nawiążesz nie daj Boże kontakt wzrokowy to usłyszysz historię jej życia. Wyjście z świniobusu też zajmuje kawał czasu ponieważ na przystanku stoi kolejna ekipa bazyli a żeby wysiąść to musisz najpierw zaliczyć slalom gigant pomiędzy tłustymi babami z wąsami i następny slalom poza świniobusem. Ostatnio jakiś babsztyl wysiadał o kulach i jak chciałem ją ominąć to o mało stare rury mnie nie zlinczowały. Chujnia i śrutownia. Pozdrawiam Wszystkich. Śrut!!!

32
67

Komentarze do "Autobus-Świniobus!!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przesiądź się na rower ;D albo chuj wie…Chujnie masz jak 150 ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bądź po prostu cham-jebnij z bara,przypierdol łokciem po jakimś czasie zaczną cię unikać.Może i nie wypada ale…ale z drugiej strony czy kobiecie wypada się kurwa nie umyć,jebać zdechłym psem spod pachy i ważyć 10 razy tyle co ja?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Stary ja tego nie umiałem słowami wytłumaczyć !!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Oj chujnia z grzybnią, stary rozumiem Cię, bywam w podobnych sytuacjach;)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Fakt. Ja mieszkam w niewielkim miasteczku (Kalisz, Wielkopolska, powiat Kalisz) ale jest tam tak samo. Jak się jeszcze wejdzie przed 05:00 to jeszcze… No a już broń Boże, żeby wsiadać między 14:00, a 18:30. Chujnia i śrut. Ja jak mnie wkurwią to wysiadam na tarzana, a w autobusie zawsze hamsko kogoś nadepnę, albo mu zajebię. A txt-y głupi mnie nie interesują bo od czego są stopery, czy odtwarzacz mp3. A poza tym kulturalny jestem:)

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A chuj im all w dupe! Ja mieszkam w kompletnym zadupiu-Tonie pod Krakowem. Tyle tu starych babsztylów, że jak by taka jedną do dziury w drodze wepchnąć, to z Polsce było by 0 dziur i jeszcze by się ustawiały. Śmierdzi kurwa taką stęchlizną, a nie daj Boże, pierdolniesz nie chcący to zacznie Cię napierdalać siatkami i wyzywać od „łobuzów”. Takie stare emerytki nie zrozumieją, że np. spieszysz się do pracy…

  1

  0
  Odpowiedz