Aż nie wiadomo jak to ująć w temacie… To chyba jakiś koszmar z którego się niedługo obudzę…

Wytłumaczy mi ktoś jak to do cholery może być słodko ładnie pięknie, a za chwilę jeden głupi tekst i ogień i przekreślenie wszystkiego. Ja pierdolę, ja to mam talent do pakowania się w gówno! Pamiętajcie, nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ale weź i pamiętaj o tym jeśli ktoś nie jest ci tak obojętny do końca, dasz drugą szansę. Niby pięknie, a tu cały chuj z tego. No ale chociaż dobrze jest się dowiedzieć co twój partner o tobie myśli. Głupia jestem, głupia, nigdy więcej facetów, nie warto się wiązać. Im mniej się przywiązujesz tym mniej boli… Tylko czemu akurat teraz, kiedy zaczęło mi zależeć, kiedy zaczęłam hmm kochać? Hm, bo boję się tego powiedzieć… Wbijcie mi coś do tego mojego głupiego łba!!!

15
31

Komentarze do "Aż nie wiadomo jak to ująć w temacie… To chyba jakiś koszmar z którego się niedługo obudzę…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. czyli jak to 'baby’ jak jemu zależało to Ty mówiłaś 'nic z tego nie będzie’ i olewka na kolesia, który się starał..jednak dostrzegł, że masz go w dupie i ci to wygarnął. odszedł i wtedy nagle to Tobie zaczęło zależeć po tym jak miałaś go za gościa, który cię wyrucha bo 'Tobie też trzeba a w między czasie ktoś się znajdzie’ jasne że Cię rozumiem 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jak sądzisz, ze masz głupi łeb to poradzę Ci jedno, nic sobie nie wbijesz i będzie tak jak jest. Sorki. Poza tym jak mówisz partner to nie wiadomo o kogo Ci chodzi, i dlaczego sie burzysz. Nie przejmuj się, jak skonczysz 18 lat bedzie już lepiej na razie chujnia dlatego ze wypisujesz cos nie wiadomo o co chodząc. Partner? aha to na kutasie Ci zależało, kup na Allegro:)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. jak tak źle o sobie myslisz to naprawde sooooooory. grunt to pozytywne nastawienie…. przede wszystkim do samego siebie!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. nie warto się wiązać! racja

  0

  0
  Odpowiedz
 6. to co takiego o tobie myśli? 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 7. to Maćka czy Stefana kochasz?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. bo my już nie wiemy i chcemy wiedzieć, kogo kochasz!

  0

  0
  Odpowiedz