Baba za kółkiem

Witam. Może to nie aż tak wielka chujnia, ale podzielę się z wami śmieszną sytuacją. Kończymy pracę, a na parkingu kobieta ok 40 lat, mówi że jej auto nie chce odpalić. Rozrusznik kręci, ale nie pali. No to z kumplem mówimy, że na popych spróbujemy. Mówimy jej niech wrzuci drugi bieg i jak krzykniemy „teraz” to niech zaczyna. Ok. Pchamy z 50 metrów, auto rozpędzone, ja już nóg nie czuję, myślę sobie idealna prędkość, i krzyczę „teraz!!!”. A babka zaczyna kręcić rozrusznikiem. Nosz chuj mnie strzelił.

60
56

Komentarze do "Baba za kółkiem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. no na to bym nie wpadł HA HA HA co za baba

  0

  0
  Odpowiedz
 3. nie wytłumaczyłeś co ma zrobić to tak jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. w tym wieku baby to tępota straszna, im starsze tym gorzej.. lepiej by nie wychodziły z domów

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Witam. Gdybyś poprzestał na tytule, w tej chujni byłoby dalej tyle samo treści. Nosz chuj mnie strzelił.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Miałem kiedyś to samo, ale kluczykami na popych kręcił kumpel (z prawkiem 2 lata w kieszeni).

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Rozrusznik kręci silnikiem, a ten nie odpala. No to dwóch „geniuszy” wpadło na plan żeby popchać no bo przecież to będzie inne kręcenie silnikiem niż od rozrusznika… To jest dopiero chujnia.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Trochę wyrozumiałości. Najpierw trzeba było wytłumaczyć dokładniej. Ale każdy ma prawo do błędów prawda? Nie każdy jest super bystrzakiem i gdyby Tobie kobieta kazała coś w kuchni zrobić to ciekaw jestem jak byś sobie poradził. Pozdrawiam bodziom257

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No tak, ale po co w ogóle próbować odpalać auto na popych, skoro rozrusznik kręci?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Po chuj wychodziła z kuchni?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Autor chujni: za drugim razem jak wytłumaczyliśmy auto zapaliło na popych.Nie wiem co tam się działo ale odpaliło i kobita pojechała do domu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Brawo Einsteinie. Za #6 i #8: skoro rozrusznik kręcił, to na chuj chcieliście odpalać na popych? Czym to się do chuja Wacława różni od odpalania rozrusznikiem? Tylko tym, że przy okazji można zjebać pięć innych rzeczy. Pierdolisz, że baba za kółkiem, a sam jesteś jeszcze gorsza cipa. Baba za kółkiem chociaż wie, że nie wie jak wóz działa. A ty razem z kumplem (jeden większa pizda od drugiego) zgrywacie znafcuf motoryzacji. Tak jak 3/4 komentujących. Każdy się kurwa zna na wszystkim, ale jak przyjdzie co do czego, to spierdoli sprawę jeszcze bardziej, niż jest spierdolona. Chuj wam w dupę. Wszystkim. Bom w złym nastroju. PS. Skoro wóz w końcu zapalił, to po prostu mieliście farta, gdyby pokręcić tyle samo rozrusznikiem, to też by zapalił.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Teoretycznie jak kręci to nie ma po co pchać, ale ja ostatnio jeździłem nowo zakupionym fiatem 125p kumpla i pierdzielony ma fazy, że rozrusznik kręci i nie zapali. a na popych to jak za pociągnięciem różdżki. Także nie kozaczcie.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Założylem sie z Żoną, ze po stylu jazdy samochodem, zgadne kto prowadzi, facet czy baba. Na 22 samochody, pomylilem sie 3 razy. Raz powiedziałem, że baba, a to byl facet, chyba pedał ?

  1

  0
  Odpowiedz
 15. do Ad:6 Bendiks mógł być zjebany

  0

  0
  Odpowiedz