Babcia

Co zrobić ze starszą kobieta która od 10 lat siedzi w domu ?! Ma się świetnie i oprócz zaćmy która miała skorygowana operacyjnie to nic jej nie dolega, ale nigdzie nie pójdzie. Na grobie od swojego męża parę metrów dalej od tych 10 lat nie była. Ciągle tylko czeka aż starsze od niej sąsiadki/ciotki czy ktokolwiek ją odwiedzą a jak to się zdarzy to wszystkim dookoła mówi ze ona już tylko do piachu i do nieba. Ona się do tego nieba szykuje juz nie wiem ile lat. I przychodzą sobie goście do niej pogadać normalnie ale z nią się nie da bo ona tylko ciągle ze ona juz tylko czeka aż przyjdzie śmierć, że zaraz ja w grobie zobaczymy itd.
Po operacji zaćmy miała zalecenie w okularach słonecznych chodzić to w nocy telewizor w nich ogląda a w dzień w lato sobie przed domem bez okularów siedzi. Pomijając to je jest godzina 12 upał taki zebyś umiał jajka usmażyć na karoseri samochodu,wszyscy w domu a ona siedzi na największym słońcu i się opala cały dzień. I potem się chwali jaka ona to już opalona nie jest. A wodę to pije jak wielbłąd jakiś, upał 30 stopni a ona szklanka na dzień, więcej nie. Obiadu tez tyle co mysz a potem w nocy chodzi i wyjada ciasteczka z szafy bo jest głodna, no japierodle.

23
17

Komentarze do "Babcia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niech se babcia żyje jak chce. Co Ci kurrwa ciastek szkoda???

  10

  4
  Odpowiedz
  1. Kolego, babcia ma objawy demencji starczej. Twoja reakcja „japierdolę” jest zrozumiała aczkolwiek zupełnie błędna. Nie wdając się w szczegóły medyczne, demencja to zanik normalnych reakcji umysłowych. Bardzo często prowadzi do samookaleczeń lub śmierci. babcia nie jest w stanie myśleć logicznie, mieć normalnych kontaktów z otoczeniem. Niespożywanie płynów to bardzo częsty objaw i prowadzi do odwodnienia i śmierci. Babcia nie zrozumie. Równie dobrze może włożyć rękę do kominka albo odkręcić gaz. Tak jak dla ciebie to tylko babcia tak dla twojego rodzica bliska osoba. Niech postara się o to by mogła żyć w jako takim fizycznym komforcie. Tyle może dla niej zrobić. Każdego to może dotknąć, Ty też pewnie byś chciał, żeby ci w takim przypadku ktoś nie pozwolił tak szybko umrzeć.. pozdrawiam

   2

   0
   Odpowiedz
 3. Nasz Łódzki Wydział Fabryczny wychodzi naprzeciw rozmaitym ludzkim problemom. Daj babci trzy stówy do łapy, kopa w dupę i masz ją z głowy. Zapraszamy babcię do złożenia CV na taśmę do naszego Pododdziału Pracy Chronionej (PPC) wraz z darmowym zakwaterowaniem. Tutaj nie trzeba jebać tak ostro jak w regularnym wydziale. Prędkość zapierdalania taśmy jest konsultowana z naszym lekarzem, który ma za zadanie wyznaczyć najwyższy iloczyn szacowanej długości pozostałego życia babci i ilości najebnej roboty na godzinę. W twoim patałaszym języku – chodzi o to, żeby babcia tyrała, ale żeby nie kopnęła w kalendarz następnego dnia. My zgarniamy mnóstwo hajsu z rządowych programów pracy chronionej i podniesiony jest nasz wizerunek jako pracodawcy, który dba o inwalidów, a babcia ma żarcie, pryczę 8/24 i miniszafkę Ryanair standard. Gdy babcia kopnie w kalendarz, to przerabiamy ją na mydło i wyślemy ci gratis kostkę pod wskazany adres klity w mrówkowcu w kredycie na 40 lat. Zgodnie z unijnymi wymaganiami stosujemy zasadę 5R – Refuse, Reduce, Reuse, Recycle and Rot.

  14

  4
  Odpowiedz
  1. Zastosuj jeszcze zasadę Go fuck yourself. Oj ty się doigrasz… przypomnij sobie na starość, jak będziesz błagał boga czy budde żeby ci w tym twoim zasranym życiu ulżył, jaki to byłeś supa hero skurwysyn za młodu…

   1

   1
   Odpowiedz
 4. Hahaha, rozbawiłeś mnie! To są właśnie starzy ludzie, najczęściej kobiety na starość potrafią odstawiać niezłe numery. Moja babcia to jest przeaktorka, manipulantka, symulatorka, robi wszystko by zwrócić uwagę, by mu jeszcze dyrygować i rządzić. Najlepsze, że potrafi codziennie łazić do kościoła, dawać świadectwa swojej wiary i czynów, a jak co do czego, to niezła kłamczucha i manipulantka z niej wychodzi. Patrz na wszystko z boku i się śmiej, bo niezły ubaw jest czasami z szopek seniorów.
  Pozdrawiam

  10

  1
  Odpowiedz
 5. Łodżizaskrajst, jak ty ślicznie „japierodlisz”! Ja osobiście proszę o więcej takich chujni. Hahaha.

  2

  2
  Odpowiedz
 6. Starsze osoby takie są, pewnie już nic nie zrobisz…

  4

  1
  Odpowiedz
 7. Człowieku może odrobinę więcej zrozumienia dla babci. Jest jej głupio, po prostu. Ludzie chorzy, starzy czują się zazwyczaj nikomu niepotrzebni. Wiedzą, że „zawadzają” rodzinie, bo właśnie ta rodzinka daje im to odczuć, czekając na majątek po śmierci. Babcia użala się nad sobą bo w gruncie rzeczy niewiele jej pozostało na tym świecie, lata już nie te, choroby są. Wiadomo, że wartość ludzka maleje wraz z wiekiem, dlatego zwraca swoją uwagę na siebie lekką złośliwością. Ty sam oceniać i narzekać, ciesz się że masz jeszcze tę babcię. Doceń ją i bądź milszy/a.

  10

  2
  Odpowiedz
 8. Ja mam takiego teścia (po siedemdziesiątce), co umiera odkąd go znam i tylko opowiada, jakie choroby już go biorą. Chodzi po lekarzach (potrafi mieć 3 wizyty w tygodniu) i jak lekarz mu czegoś nie wynajdzie, to idzie do następnego. Nie raz już mu powiedzieli, że ma dobre wyniki (jak na swój wiek) i jest zdrowszy niż oni sami. Czego on już nie wymyślił? Ostatnio nawet jakieś choroby co kobiety tylko mają. Generalnie jak zaczyna pieprzyć te swoje tematy to ja się oddalam, bo mam na końcu języka, żeby już mu powiedzieć co o tym myślę, a wtedy to obraza do końca życia 😉 Tak więc współczuję Ci z całego serca, bo wiem jak to jest i jak to wkurwia człowieka. Ja mam tyle szczęścia, że nie mieszkamy razem. Trzymaj się!

  4

  1
  Odpowiedz
 9. Masz nerwicę. Babcia jest spoko.

  4

  2
  Odpowiedz
 10. A nie przeszkadza ci, że twoja babcia w ogóle oddycha jeszcze? ty ćwoku

  10

  1
  Odpowiedz
 11. Wyglada na depresje. Samo nie przejdzie

  3

  0
  Odpowiedz
 12. Ja nic ci nie napisze bo studiuje prawo i nie mam czasu na bzdety

  7

  2
  Odpowiedz
  1. a crossfit trenujesz??

   1

   0
   Odpowiedz
 13. myślisz głupcze,że srasz smalcem? nie wycieraj dupy palcem! jeśli jednak jest to smalec,wytrzyj dupę,obliż palec.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Co do tej wody to czytałem coś o tym. Starsi ludzie powinni więcej pić, i to nawet wtedy kiedy im się wydaje że już wystarczająco dużo piją.
  Ich organizm nie sygnalizuje tak tego że potrzebuje więcej wody co u osób w sile wieku, mimo że ma takie same zapotrzebowanie na nią. W dodatku niektóre leki jeszcze bardziej tę wrażliwość za odczuwanie pragnienia pogarszają.
  Są na ten temat artykuły w internecie, wystarczy poszukać.
  Przekaż to jej, może nawet pokaż jej jakiś artykuł w internecie. Chyba nie chcesz żeby się odwodniła albo udaru dostała.

  1

  0
  Odpowiedz