Babskie czułości

Moja dziewczyna ma przyjaciółkę. Lubię ją, nie mam nic przeciwko jej towarzystwu, ale pewne zachowanie już mnie do białej gorączki doprowadza. One po prostu co chwila obściskują się i całują, niezależnie od czasu i miejsca. Właściwie by mnie to nie ruszyło, gdyby nie to, że mnie zawsze trzyma na dystans. Jak jesteśmy sami, to odkleić jej nie sposób, ale w towarzystwie nawet pyłka z ramienia jej strzepać nie mogę. I raczej nie ma powodu żeby się mnie wstydzić. A z nią się przytula. I to w taki sposób, że wszyscy się na nie jak na idiotki gapią. Chujnia i śrut.

10
51

Komentarze do "Babskie czułości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. widocznie ona jest zmanierowaną lesbą albo ty wyjątkowym brzydalem!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Powiem tak, zrób jej to samo i zobacz jak zareaguje, jeżeli się zirytuje to jej wygarnij że też zostawia Ciebie ot tak na uboczu kiedy się pojawia towarzystwo , i spróbuj nie to że obściskiwać się ale gadać cały czas i śmiać się z kumplami. zobaczysz że dziewczynie żyłki na bani będą wychodzić. niektóre kobiety z natury są hipokrytkami… musisz sam to sprawdzić, wybadać grunt i takie tam. zależy też ile ze sobą jesteście. może narazie nie chce poprostu chwalić dnia przed zachodem słońca i nie próbuje dla znajomych obwieszczać że z kimś jest… lub poprostu chce mieć otwartą furtkę w razie gdyby na horyzoncie pojawił się ktoś lepszy. jest wiele opcji drogi chujowiczu. ale ja raczej jeżeli miałem taką sytuację to od razu przy pierwszej lepszej okazji jak bylismy sam na sam powiedziałem co i jak mi chodzi po głowie że nie pasi mi takie zachowanie, jeżeli było ok to git , a jeśli coś jej nie przypasiło to Słodkie żegnaj całus w czoło na do widzenia… wtedy się będzie zastanawiać nad pytaniem „CZY BYŁO WARTO TAK SIĘ ZACHOWYWAĆ”. najlepiej to chujem po czole jebnij pare razy i głupoty wybijesz jej z głowy pałą 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Współczuje ci stary : Psiapsiółki psia jego mać. Lepiej kup na nią smycz i przywiąż gdzieś bo jeszcze może być tak że coś się przez nią stanie..

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Chujnia…? OMG stary po prostu zaczesz kiedyś z grubej rury że może we trójkę się poobściskujecie i to bez ubrań.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A czy twoja niewiasta nie jest aby lezbą?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Eh te dzisiejsze nastolatki… hehe

  0

  0
  Odpowiedz
 8. no to faktycznie chujowa taka panna

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Może jest bi?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Marionetka alert. Uważaj stary, bo widze, że to ona dominuje w związku, kobieta Cię nie szanuje, jeśli wśród ludzi odwala takie rzeczy, typu, że nie możesz się z nią poprzytulać jak normalnie, gdy jesteście sami.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. CAŁUJĄ SIĘ I TY NARZEKASZ? koniec świata…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Rzuć, szukaj normalnej dziewczyny, potem będziesz żałował

  0

  0
  Odpowiedz