Baby

Chujnia moja jest w temacie kobiet. Już ich wiele miałem, raz się prawie ożeniłem zanim mnie zdradziła, myślałem że dużo o nich już wiem i mam dużo doświadczenia. Ale te stworzenia mnie ciągle zaskakują. Poznałem jakiś czas temu cudowną dziewczynę, piękna, inteligenta, zabawna. Super nam się układało, wspólne zainteresowania, miło spędzaliśmy czas po kilka godzin bez nudy. Byłem pewny, że zmierza to w jednym kierunku. Po tamtej się już otrząsnąłem, więc mogłem się zaangażować, i to zrobiłem. Super ekstra i w ogóle było, po niej widać, że chce, ja też chcę. Nie spieszyłem się. Gdy w końcu postanowiłem ją pocałować, ona się zorientowała, i mówi nie rób tego. Później sms od niej: „przepraszam, to za szybko itp.” NIE CZAJĘ! Czy to ze mną jest coś nie tak czy wszystkie baby są pierdolnięte?

38
50

Komentarze do "Baby"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a ile czasu się spotykaliście, ze tak rozpaczasz? według mnie jeśli nie chce Cie pocałować, to może znaczyć, ze nie jest Toba w tym sensie zainteresowana, tylko jako przyjaciela Cię chce. Może to też znaczyć, ze po prostu nie jest gotowa. Z Toba wszystko jest ok, ale no nie każda kobieta całuje sie po miesiącu znajomości, niektóre naprawdę potrzebują czasu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Czy to, że chce jeszcze poczekać, musi oznaczać że jest pierdolnięta? Może jednak Ty trochę przystopuj. Najlepiej z nią pogadaj i spytaj, jak widzi wasz ewentualny związek.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Może dziewczyna przeżywa jakiś trudny czas, może ona też miła złamane serce i nie chce znów się rozczarować. Jeżeli po tym, ze nie odwzajemniła pocałunku nazywasz ja pierdolniętą, to chyba ma racje, ze Ci nie ufa. To chyba dobrze, ze nie całuje wszystkich na prawo i lewo, przynajmniej jeśli będziecie razem będziesz miał pewność, ze ta w przeciwieństwie do poprzedniej Cię nie zdradzi! Pomyśl o tym…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Może po prostu się szanuje i nie chce dać kosza po chwili znajomości?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To dobry znak. Ja bym się nie przejmował. Kontynuuj jakby nic się nie wydarzyło.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Co rozumiesz poprzez „jakiś czas temu”? Jeżeli jakieś 6 m-cy to jak dla mnie dziewczyna jest niezdecydowana bądź ma inne poglądy. Nie zapominaj, że ludzie jedno mówią, a drugie myślą 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Daj se spokój. Tego kwiatu jest pół światu…a 3/4 chuja warte.

  0

  0
  Odpowiedz