Banda niedojebów umysłowych

No więc od paru lat mieszkałam w Angli, tam też uczęszczałam do 3 letniego „naszego” liceum. Niestety w ostatni rok szkoły przyszło mi wrócić do Polski (nad czym kurwa ubolewam do teraz), ale cóż stało się to z przyczyn nie zależnych ode mnie. Do rzeczy. Postanowiłam ten ostatni rok skończyć w liceum wieczorowym, dla DOROSŁYCH. No własnie kurwa, dorosłych. Myślałam: O ludzie mają swoją prace, rodziny, problemy, to mi pasowało bo zależało mi szybko skończyć ten rok, tą szkołe, a na dzienne nie widziało mi się iść, nie szukam znajomości z gimbami, chce po prostu skńczyć na jakimś etapie edukacje. Jakże się myliłam już w pierwszym dniu moim oczom ukazała się 15 osobowa grupka 17-20 latków jarająca i drząca mordy pod szkołą, gibająca się w rytm „jestes szalona”, byłam pewna że to jebany dzieciaki z dziennej, ale rozwiali moje wątpliwości mówiąc: witamy w 3 lo wieczorowym, ps: masz może szlugensa? Tak kurwa, szlugensa. Dorośli.

89
73

Komentarze do "Banda niedojebów umysłowych"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No i co wieśniaro może myślisz że się czymś różnisz od nich bo wróciłaś z jakiejś jebanej Anglii ?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. jak to powiedziec nie wazne gdzie nei wazne kiedy to idiote zawsze spotkasz

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Weź mnie nie przerażaj, mam 31 lat dzisiaj idę na pierwsze zajęcia w techników zaocznym dla dorosłych. Jak będę miał gimbusiarnię to się chyba potnę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Przecież ludzie lubią zdrady, głupotę, idiotów, gołe dupy. Popyt, podaż. Nie zgrywaj się na intelektualistę, pewnie sam często oglądasz te pierdoły a trudniejszy program, trudniejszą książkę odkładasz. Wkurwiają mnie tacy hipokryci jak ty, przeczytają chujnię a zaraz potem obskoczą fakt, super ekspres i się dziwią: boże dlaczego taki niski poziom. Sami idioci się do tego przyczyniacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Właśnie… kopsnij szlugensa, ziom

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @4 Nie ta chujnia

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ad 1 o chuj ci biega? ma dziewczyna racje.
  ad 3. spodziewaj sie wszystkiego. po pierwszym semestrze kretyni odpadna, bo gore wezmie lenistwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Różnie się wacku, owszem. Ale nie tym, że wróciłam skądśtam. Tutaj wychodzą twoje kompleksy, pochodzisz pewnie z jakiegoś zadupia. Czy to ciposzewo-dolne?

  1

  0
  Odpowiedz
 10. haha o kurwa i bardzo dobrze,
  ps. masz może szluga?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Gdybyś zarabiał 1 milion euro netto i jeździł Lamborghini Aventador tak jak JA, to wiedziałabyś, że trzeba było się uczyć głąbie zmywakowy, zwykły patałachu. Ja, szanowany kierownik fabryki Coca-Coli, szanowany doktor honoris causa uniwersytetów Michigan, Harward i Oxford oraz Cambridge, a także doktor uniwersytetu Princenton, to wiedziałabyś, co to nauka i praca. Ale co taki, tani patałach z angielskiego zmywaka może wiedzieć o elitarnych szkołach i luksusie. Pozdrawiam, Jan Byczywąs, kierownik fabryki Coca-Coli, gdzie walimy konia do głównego zbiornika, a klienci myślą, że to wanilia, którą zbierał murzyn na Madagaskarze.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. To jesio nie masz tak źle jak ja miałem…wydaje się że LO to będą jacyś normalni ludzie…ale nieee trafiłem na paru patusów z mojej pojebanej ulicy i znowu nie miałem z nimi spokoju…a że z natury jestem spokojny to nie wszczynałem awantur, dusiłem to w sobie ale dalej tak żyć nie mogłem więc popierdoliłem to LO ze zjebami nie ma co przebywać, takich powinna spotkać eksterminacja w Auschwitz a na koniec do pieca te kurwy zajebane…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @8 Mylisz się i to w całej rozciągłości, nie mam żadnych kompleksów związanych z lokalizacją, mieszkam w dużym mieście i nawet rozważam możliwość relokacji do jakiegoś ciposzewa, gdyż mogę sobie na to pozwolić i nie mam z tym żadnych problemów. A co do ciebie to radzę ci skoncentrować się na nauce i uzupełnieniu swojego wykształcenia niż na celach towarzyskich, a jeżeli o DOROSŁOŚĆ chodzi to nie polega ona na tym ile razy ktoś celebrował swoje urodziny ale na tym jakie miał doświadczenia w życiu i czego one go nauczyły i zapewniam cię że wśród tych którzy mają pracę, rodzinę i problemy też jest wielu takich którzy jedyny zwój mózgowy mają umiejscowiony w odbycie, są w tym samym miejscu co gimby tylko o parę lat starsi.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Oni gibali się w rytm „jesteś szalona”. Teraz tylko ty zaśpiewaj „Forever Dumb”

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Po liceum wieczorowym dla dorosłych nie można się zbyt wiele dobrego spodziewać. To był od zawsze margines edukacyjny. Uczęszczali tam zazwyczaj w 90% ludzie, którzy poza fizyczną robotą nie powinni imać się w życiu żadnych innych zajęć, gdyż oprócz robienia szkody nic od siebie nie wygenerują. Nie każdemu powinno się dawać maturę i dyplom studiów. Zachodnia Europa wie o tym od zawsze i ma sprawny system oddzielania ludzi zdolnych, w których warto inwestować, od obiboków. Tutaj jednak po socjalizmie zostały takie twory jak liceum/technikum wieczorowe. Fakt, że pojawiły się też inne ciekawe instytucje oświatowe, jak szkółki wyższe zlokalizowane w miasteczkach, od których nierzadko większa wieś lepiej wygląda. Ale to już inna bajka o lobby ministerstwa oświaty, które znalazło sobie fajną drogę do zarabiania łatwej kasy przez panów/panie profesorów, mających w dupie jakość oferowanego wykształcenia i potrzeby rynku pracy. Niedługo zatem facet układający kostkę brukową będzie licencjatem, a może nawet i magistrem…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @13-naprawdę nas wzruszyłeś,popłakałem się. ps: na przyszłość zycze mniejszej bólu dupy i wiecej ogaru, to jest rzeczywistosc a nie twoj warszawski sen.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @13 No to nie wyzywaj klopsie jebany ludzi od wieśniar, skoro jesteś taki do przodu.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Post oceniam na 6 klasę szkoły podstawowej – tej NORMALNEJ oczywiście ośmioklasowej :-)))) Ni chuja wieśniaro nie nadajesz się do liceum, kurwa ewentualnie technikum gastronomiczne,,, chociaż też niekoniecznie.. chociaż .. teraz pewnie zrobisz studia i się doktoryzujesz :-))))

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @18 O chuj ci chodzi? masz składnie zdań niczym dziecko z 3 klasy podstawowej.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @17 A właśnie że będę wyzywał takich pajaców wieśniarami, bo dla mnie pod tym pojęciem kryją się ludzie którzy wyżej srają niż dupę noszą a także takie wybraki genetyczne jak ty !

  0

  0
  Odpowiedz