Bez ambicji, bez przyszłości

Wkurza mnie to, że ludzie teraz żadnych ambicji nie mają. Szczególnie na wsi… Ja zawsze chciałam coś osiągnąć w życiu mimo mojego młodego wieku. Może nie idzie mi najlepiej z nauką ale staram się jak mogę. Jeszcze niedawno słyszałam w domu – nie bądź taka jak twoje rówieśnice, skup się na sobie, na nauce, miej szacunek do siebie. Teraz na okrągło pieprzą mi- znajdź sobie chłopaka, skończ szkołę no i wyjdź za mąż. Ja tak nie chcę. Większość dziewczyn po skończeniu zawodówki zachodzi w ciąże, bierze ślub i klepie biedę, a ja postanowiłam sobie, że ze mną będzie inaczej. A tu za cholerę wytrzymać nie można. Jak wyjdę z domu, to samo… Szczególnie jedna, strasznie wredna sąsiadka dopytuje mnie dlaczego nie mam chłopaka i dlaczego nie szukam. A może ja chcę być w życiu kimś więcej, a nie tylko wiejską kurwą! Nie rozumiem dlaczego te dziewczyny się nie szanują, nie mają żadnych ambicji, planów… To przykre widzieć jak młodzież coraz bardziej się stacza… Chujnia i śrut

33
62

Komentarze do "Bez ambicji, bez przyszłości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. przykre widzieć jak młodzież coraz bardziej się stacza, ale miłe, że Ty do nich nie należysz 🙂 nie ulegaj presji i trwaj przy swoim 🙂 trzymam kciuki!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Uszanuj to, że niektórzy urodzili się __tylko__ po to, żeby przedłużyć istnienie gatunku ludzkiego 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To, że jakaś dziewczyna po zawodówce zajdzie w ciążę i weźmie ślub to niekoniecznie oznacza, że jest kurwą. Zanim coś takiego napiszesz to się lepiej zastanów najpierw. Ale widzę, że widmo kariery już przesłoniło Ci cały świat i tylko droga, którą Ty wybrałaś jest jedyną słuszną. Powodzenia życzę, bo plany masz dobre według mnie, ale nie oceniaj z góry innych. Bo życie różnie się układa. Pozdro.

  1

  3
  Odpowiedz
 5. Masz bardzo mądre podejście do życia.Nie przejmuj się tym że ktoś Cię popędza abyś znalazła chlopaka/założyła rodzinę.Jestem też młody i zaobserwowałem że związki małżeńskie zakładane przez „świeżo upieczonych dorosłych” są przeważnie nietrwałe,zawarte pod wpływem wczesnego zajścia w ciążę,lub zauroczenia.Mojim zdaniem nie ma się co spieszyć.W wieku nawet 18-20 jeszcze co niektórzy psychicznie są dziećmi i parę lat po ślubie mogą się wiele zmienić .Mnie też czasem sąsiedzi i koledzy pytają czemu nie mam dziewczyny ale się tym nie przejmuje.Oni być może będą kiedyś tkwić w nieudanym związku a ja w tym czasie dojrzeje,wykształcę się.A to że młodzież się stacza to niestety jest to święta prawda.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Tak trzymać, brawo!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. a po co ci mąż? chłopak to jeszcze jeszcze, nie zawadzi go mieć, ale w małżeństwo się nie pakuj. Naprawdę, wbrew stereotypowi-w pojedynkę można żyć na wyższym poziomie i lepiej i radośniej. wiejskie dziewczyny to nie wiejskie kurwy, więc ich nie obrażaj! Na jakiej podstawie to wywnioskowałaś? że chcą wyjść młodo za mąż mieć dzieci i założyć rodzinę? Proponuję żebyś dwa razy pomyślała zanim coś napiszesz bo wychodzi bełkot. I jeszcze, zabierz się za naukę. Niedouczeni są tolerowani tylko w szkole, w normalnym życiu niedouczenie to kompromitacja. Przeczytaj swój text jeszcze raz, może zobaczysz błędy. (ja przewiduję, że nie)

  1

  1
  Odpowiedz
 8. boże, jakbym sama to napisała. nie ma nic gorszego od braku ambicji, nienawidzę takich ludzi, a jednocześnie mi ich żal. też mieszkam w małej wsi i bardzo często słyszę komentarze: ,,a po co Ty poszłaś do liceum, które jest tak daleko od domu? nie lepiej iść do technikum – masz zawód chociaż’. szczerze mówiąc to w dupie mam to ich technikum, zawodówkę czy cokolwiek innego. czy tak ciężko zrozumieć, że mam jakieś plny na przyszłość i chcę je spełnić? a pasąc krowy na łące, czy też kurwiąc się na wiejskich dyskotekach, nie pomogę sobie…

  1

  0
  Odpowiedz
 9. nie bądź taka ambitna ja byłam a teraz wózek czasami żałuje że nie zaszłam w ciąże 5 lat temu po szkole ;(

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Zgadzam się z 2. – większość ludzi istnieje tylko w celach reprodukcyjnych. Ich małe rozumki nie pojmują większych rzeczy. Pamiętaj jednak, że każdy kij ma dwa końce. Ambicja jest OK, ale z czasem zaczniesz też myśleć o założeniu rodziny. Cały trik polega na tym, żeby znaleźć odpowiedniego partnera. Jeśli oboje będziecie na poziomie, to dzieci w niczym wan nie przeszkodzą.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Drugi komentarz – żeby oni jeszcze byli w stanie wychowac porządnie dzieci… Bo po co komu kolejne oszołomy?

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Ciesz się, że nie wszyscy są tak ambitni bo innaczej nie było by komu biura sprzątać, chodników układać czy stać za kasą.

  Im mniej ambitnych ludzi tym większe pole do popisu dla ciebie. Ale wiem o co ci chodzi i ciebie doskonale rozumiem bo mam tak samo.

  1

  0
  Odpowiedz