Bezklasowe społeczństwo=Motłoch

Jako że „Chujnia” zachęca do wylewania żółci, chciałabym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami po wieloletnich doświadczeniach w hotelach, pływalniach, lodowiskach, siłowniach, kurortach narciarskich czy klubach. Ze względu na bezklasowe funkcjonowanie takich miejsc, rozszerza się w nich obezwładniająca chamota i wiocha (nie mylić z wsią). Przypomnijcie sobie, drodzy Chujowicze i Chujowianki, ile razy na zapchanej saunie rozrechotane, brzuchate kabany nie mogły pomilczeć 5 minut, pierdoląc trzy po trzy o tej dupie, albo loszce/foczce albo wałku jaki mu wyszedł w robocie, bo dopisał do faktury 100 kilo cementu i go zawinął do chaty. Jak w jakiejś pierdolonej karczmie!
A disco polo? Zjebana, totalnie zeszmacona, landrynkowa rzygowina jaka pozostała po pięknym wiejskim folklorze. O gustach się nie dyskutuje, tak? To czemu te jebane, chamowate, prymitywne przyśpiewki są wszechobecne? Czemu, żeby uniknąć w dupę wyjebanego disco polo muszę szukać z koleżankami jakiegoś specjalnego klubu? Wbrew oczekiwaniom, lud pospolity nie uczy się i nie korzysta z rozrywki i obyczajów z wyższej półki ale odwrotnie, gdzie grubiaństwo i prymitywizm zagości tam zarazi wszystkich. Nie popieram Sanacji, ale tamte czasy miały ten plus, że klasy społeczne podróżowały, bawiły się i oddawały rozrywce według swoich obyczajów. Dzisiaj mamy wszędzie jebany lumpenproletariat. Czego uczą się od nas nasze dzieci oraz Ukraińcy, tak obecnie liczni w różnych tego typu miejscach?
Niech ktoś wreszcie wpadnie na pomysł wybudowania klubów, saun, hoteli, lodowisk i pływalni z podziałem na klasy. Aha, nie zadzieram nosa, sama pochodzę ze wsi, ale to nie znaczy, że kocham wiochę! Kocham wieś, a nie jebanego Zenka i brzuchatych, obleśnych byczków i loszki paplające jak przekupki. Wiem, że tego nie zmienię i nie piszcie mi, żebym wypierdalała do Monaco czy Szwajcarii jak mi się nie podoba, ale apeluję do brzuchatych kabanów i loszek: Wymagajcie od siebie więcej, do chuja wafla. Dziękuję

10
3

Komentarze do "Bezklasowe społeczństwo=Motłoch"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo podział na chamów i arystokrację powinien wrócić.
  Teraz to każdy cham ma się za Pana świata.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. „Wymagajcie od siebie więcej” HAHAHAHAHAHAH.
  Dawno takiej głupoty nie przeczytałem!!!
  Cham, bydło, plebs, chołota, zboczeńcy, antykrewni – nieważne jak ich nazwać.
  Oni NIE mają żadnych wymagań wobec siebie samych ani wobec swoich patusiarskich biesiadników a co dopiero „wymagajcie więcej od siebie”!!!
  Hałastra umie tylko od innych wymagać, ale nie od siebie!!!
  Nie, to nigdy nie będzie możliwe!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dokurwakładnie

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Kurwa, zajebisty wpis, popieram w 100%

  1

  0
  Odpowiedz