Bezsenność

Nie śpię już trzecią noc z rzędu, bo kot którego uwielbiam zaczął wariować (może przez kwadrę księżyca – jest pełnia, a może po prostu coś mu odjebało). Leżę i czekam na sen a ten nie przychodzi. Zaczynam się niepokoić. Niepokój przeradza się we wkurwienie. Potem już wiem, że to jedna z tych nocy kiedy nie zasnę. I czekam na te poranne jebańce które o tej porze roku około trzeciej zaczynają koncert. Normalnie lubię śpiew ptaków, ale w noce jak ta dostaje od nich szału.

Wstałem z łóżka i czekam na senność. Póki co dobiłem do czwartej. Wspaniale, bo jutro mam wyjazd służbowy z trasą trwającą 6h i zamiast coś czytać albo po prostu gadać z kolegami będę kimał jak warzywo krzywiąc się i mnąc cały w fotelu jakiegoś gównianego wypożyczonego auta. I jeszcze bardziej się rozreguluję.

Nie mogę się ućpać red bullem ani kawą bo mi pikawa siądzie z nadciśnienia. Nie mogę też spać. Teraz siedzę na chujni.pl i pocieszam się że nie jestem sam w stanie beznadziei.

Może to jebana codzienność w naszej biednej Polsce tak miażdży, że ludzie nie śpią po nocach i piszą tu posty. Może refleksja na ten temat pod kołdrą pomoże mi zasnąć. Póki co jest chujnia!

52
67

Komentarze do "Bezsenność"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. hmm. Może tak. Przejdź się do lekarza, powiedz w czym problem, może dostaniesz jakiś środek, który nie bedzie szkodził organizmowi, ale pomoże. Dobrą metodą jest też wybieganie się przed snem, czy np. intensywna jazda na rowerze, czytanie nudnej książki i próby skupienia sie na niej, oglądanie filmów po cichu, wypicie szklanki ciepłego mleka, intensywny trening umysłowy oraz masaż. Masaż to super rzecz, mi teraz co prawda nie ma go kto robić, ale jak ma kto, to idealna metoda na zaśnięcie po masażu. I oczywiście seks. Porządny. Pozdrawiam Cię i zyczę spokojnego snu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wspaniała chujnia, serio. Taka z serca płynąca. Po prostu czuje twoją bezsennośc. Nie wiem, chuj w to. Brak mi słów.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. pierdolnij kilka browarów, zwal gruchę i zaraz zaśniesz;)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. walnij kilka browarów, zwal gruche – zaśniesz od razu;)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wypij ciepłe mleko z masłem i miodem, to cię uspokoi.
  Poczytaj jakiś podręcznik od przedmiotu szkolnego, którego nie rozumiesz.
  Możesz też umówic się z kolegami na jakiś mini mecz z kosza lub bieganie i jak się zmęczysz to uśniesz. Ale czy nie czujesz się bezpiecznie, że nie śpisz czy co? Mam nadzieję, że juz zaśniesz. Pamiętaj też, że jak sie nie chodzi spać przed 24:00 to potem zasypia się zazwyczaj po godzinie. Tak przynajmniej z doswiadczenia wiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. te poranne jebańce to ja bym z procy najchętniej wystrzelała

  0

  0
  Odpowiedz
 8. I te jebańce maą coraz większe dzioby. To moja teoria…

  0

  0
  Odpowiedz