Bezsens

Nienawidzę swoich studiów. Przemęczyć się pięć lat, narazić się na dodatkowy stres i to wszystko na nic. Jest gorzej niż lepiej. Zdążyłam się nabawić na nich jakiejś nerwicy, depresji i innych psychoz, obniżyła mi się samoocena. Ja pierdolę. Nienawidzę siebie, za to że się zmuszałam do robienia tego czego nie cierpię. Kto lub co mnie popchnęło do robienia tego kierunku, już nawet tego nie pamiętam. Jestem wściekła, sfrustrowana. Nie dziwię się, że nawet nie potrafię znaleźć sobie pracy w branży, jak na samą myśl o tych rurach, kanałach i innych gównach zbiera mi się na wymioty. Czuję, że przegrałam swoje życie. Nie dam rady się wyrwać z apatii i deprechy.

37
58

Komentarze do "Bezsens"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pozory, deprecha mija, mnie też długo męczyła, ale są dni kiedy się cieszę i na nich sie opieram. Pomimo skończonej specjalizacji możesz robić wszystko. Powodzenia, wierzę w Ciebie.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Zjedz kabanosa drobiowego.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Czytając komentarz na początku chciałem Cię opierdolić po kiego tam poszłaś,ale widzę że sama doszłaś do wniosku że studia to syf.A na pewno robienie czegoś wbrew swojej woli.Szkoda tylko że doszłaś do tego tak późno.Ale wyrwać się zawsze jest czas.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Mam tak samo!

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Mogę na odstresowanie popieścić ustami Twoją perełkę rozkoszy 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 7. nie przejmuj się, ważny jest papier!

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Papierem to sobie możecie dupę podetrzeć.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. to zapierdalaj do roboty na produkcję jak ci się nic nie podoba, odnajdziesz wtedy jakiś sens i od razu ci się zachce uczyć. Jak ja nienawidzę takiego pierdolenia. To po cholerę szłaś na te studia? jesteś ponoć dorosła i powinnaś sama o sobie decydować, nikt cię nie powinien „wpychać” XD

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Przestań palić to świństwo.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. a co? wolisz być bezrobotnym bez studiów z papierm mgr?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Przestańcie już z tym „to po co tam szłaś?” Aby poznać, co nas interesuje, niekiedy trzeba próbować różnych rzeczy. W młodym wieku wielu podejmuje złe decyzje, bo nie ma się doświadczenia, a wydawać się może wiele.

  1

  0
  Odpowiedz