Białorycerze

Mało kto wywołuje u mnie większego wkurwa jak, tak zwani, białorycerze. Kim oni są? W największym skrócie są to mężczyźni, którzy za wszelką cenę bronią kobiet i ich racji, nawet gdy to one wszczęły awanturę – taki pantoflarz level hard. Robi to głównie, by zdobyć ich uznane i liczy, że odwzajemnią jego uczucie (co praktycznie nigdy nie następuje xD)

Najczęściej można ich zauważyć w internecie, na forach itd. Wystarczy, że jakiś inny facet będzie miał inny światopogląd od kobiet lub skrytykuje ich zachowanie, to zaraz zlecą się rycerzyki i będą ci pisać, że „pewnie żadna cię nie chce” albo „widocznie tylko z takimi się zadajesz”, a na dodatek przykleją ci łatkę incela, szowinisty czy innego faszysty.

Jeszcze chuj, gdyby to było tylko w internecie – zamknę przeglądarkę i porobię coś innego. Problem w tym, że te rycerzyki też grasują w realnym świecie.
Często widzę nagrania, jak dziewczyna rzuca się na chłopaka z łapami i nikt sobie z tego nic nie robi, a gdy ten zacznie się bronić i jej odda, to momentalnie podbiegają to niego właśnie białorycerze i atakują go.

Nie pisałbym tej chujni, gdybym to ja się nie konfrontował z takim tytułowym cepem.
Jechałem tramwajem (auto się rozjebało; przegryw.exe). Nagle nade mną pojawia się kobieta lat może 20. Tak stoi przez chwilę i potem jakiś typek chce, żebym ustąpił jej miejsca. To pytam go o powód, a ten coś pierdoli, że kobiety mają pierwszeństwo i nie wypada odmówić. Jako, że niezbyt miałem ochotę wdawać się w dyskusję to kazałem mu spierdalać – coś pobuczał i odszedł.
Nie – motorniczy ani inny kierowca, tudzież pasażer nie wstał i nie zaczął klaskać.

Puentując: Białorycerze wszystkich krajów – pierdolcie się!

214
25

Komentarze do "Białorycerze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mordo, mordeczko!
  Też spotkałem się z białorycerzem, tylko że w kolejce w sklepie. Też coś pierdolił, że niby się wepchnąłem (kolejka długa, stałem jakieś 10 minut i nikt podobny do niej nie stał). Olałem gościa i ten wkurwa też miał…

  8

  0
  Odpowiedz
 3. Ja jestem bialorycerzem, ale tylko dla mojej kobiety, bo z niej mam czesto seks bez gumy i lwje do srodka a.ona antykoncepsje bierze, wiec mam w tym interes, a do innych pizd to jestem mizgofofoniem czy jak to sie tam nazywa, jebac tepe suki

  4

  10
  Odpowiedz
  1. Ale białorycerz to rycerzy WSZYSTKIM kobietom…

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Wiesz co – wydaje mi się, że to efekt dorastania bez ojca lub jakiegokolwiek męskiego wzorca. Wtedy prawdopodobne matka/inne kobiety z jego rodziny go wychowywały na zasadach, że każdą dziewczynę trzeba traktować jak księżniczkę i należy im się pierwszeństwo (jak w Twoim przypadku).
  Potem taki osobnik wchodzi w dorosłe życie i wyznaje wtłukiwane mu do głowy i powtarzane jak mantrę zasady w stylu „służyć kobietom to bycie dżentelmenem” itd.

  Pozdrawiam cieplutko 🙂

  22

  2
  Odpowiedz
 5. Co do tramwaju to szkoda, że tej szmuli jeszcze butów nie wylizał…

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Niestety są też osobniki, które jak psy podwórzowe pędzą na ratunek każdej istocie, która zamiast penisa ma macicę.
  Tacy to zasługują na wyruchanie przez transwestytę i wyjebanie do śmietnika. Chociaż po namyśle tylko na śmietnik – jeszcze przyjemności będę mu życzył…

  5

  3
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Bravo! Wreszcie facet poza schematem..

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Powinno się ich nazywać też spermiarzami.

  4

  1
  Odpowiedz
 10. Zaraz się zlecą rycerzyki i przykleją ci łatkę incela…
  Bądź czujny!

  8

  2
  Odpowiedz
 11. Następny komentarz będzie chujowy.
  Poprzedni komentarz to dno.

  0

  4
  Odpowiedz
  1. Akurat poprzedni komentarz jest dobry…

   0

   0
   Odpowiedz
 12. a co mnie interesują, obchodzą związki i opinie jakichś debili(?) koło ha mi to lata

  1

  2
  Odpowiedz
 13. a co mnie obchodzą czyjeś konwenanse

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Celne spostrzeżenia. Niestety ja też zauważyłem, że już od szkoły chłopców wręcz zmusza się do ciągłego włażenia w tyłek, natomiast nigdy nie słyszałem, aby ktokolwiek zwrócił uwage dziewczynom, że chłopców też należałoby poszanować. Wciąż obowiązują nas zasady z czasów naszych dziadków, kiedy była całkiem inna kultura (bo obecnie to rynsztok). Problem w tym, że wtedy nasze babki też trzymały wysoki poziom, a współczesne „kobiety” to niestety dno i wodorosty.

  21

  4
  Odpowiedz
 15. … , Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Białorycerze psują rynek matrymonialny normalnym zdrowym facetom. Te ich łechtanie kobiecego ego powoduje, że mamy wysyp księżniczek, wchuj wymagających lasek, które pragną inteligentnego/miłego/dominującego/chamskiego/uległego/zaradnego/przystojnego mężczyzy. Wynika to z tego, że lizanie im dupy powoduje, że czują się piękniejsze i inteligentne niż są w rzeczywistości. Skoro mają tabun adoratorów to mogą sobie przebierać. Podobają się im badboye ponieważ są INNI niż te wszystkie pizdeusze co łechcą kobiece ego. A jak masz takiego białorycerza co jest na każde skinienie pańci to co to za partner dla takiej. Zastanów się: jeśli ktoś jest przesadnie miły dla Ciebie to czy szanujesz taką osobę? Czy masz może ją za desperata i skoro wiesz że zrobi dla Ciebie wszystko nie chcąc nic w zamian nie zaczął byś tego wykorzystywać? A co dopiero mając całą rzeszę takich podnóżków? Mężczyźni! Szanujcie się!

  11

  4
  Odpowiedz
 17. Cóż za nadwrażliwość u dzisiejszej młodzieży (chyba, a może też starszych). Nie radzicie sobie z jakimkolwiek stresem, uwagami, zwykłymi sytuacjami. Słabe pokolenie. Wasze normalne reakcje, emocjonalne i intelektualne powinny się ukształtować w działaniu, powinniście przeżyć chociaż trochę prawdziwego życia, jak np pokolenie przeżywające wojnę i okupację, potem odbudowujące Polskę z ruin, pokolenie żyjące w biedzie za komuny i obalające komunę, pokolenia budujące wolną Polskę w latach 90. Wy, młode interneciki z dzisiejszych lat, słabiutkie, bo rozpieszczone, bo znające świat z netu, bo nie znające prawdziwych wyzwań jak wasi ojcowie i dziadkowie, sami się niszczyciel, psychicznie, intelektualnie i fizycznie. Chłopaków wysłać na dwa lata do armii, a dziewczyny odpowiedzialność karną za rozbijanie rodzin i za długie siedzenie w necie. Do roboty, młodzieży! Internet was zniszczy. Zmieńcie się słabe neciki.

  8

  6
  Odpowiedz
  1. Szkoda tylko, ze wy starsi słabeusze popełnialiście samobójstwo z byle powodu, załamania tak samo. I kto tu jest słaby, pajacu?

   6

   1
   Odpowiedz
 18. Dobrze mu powiedziałeś,klasyczne „spierdalaj” jestem lekiem na większość tego typu zachowań. Swoją drogą może białorycerzyk myślał,że zaliczy?

  9

  0
  Odpowiedz
 19. Pewnie żadna cie nie chce

  1

  6
  Odpowiedz
 20. PiS i PO to jedno zło – zapamiętajcie to sobie raz na zawsze. I to nie jest żart primaaprilisowy.

  9

  0
  Odpowiedz
 21. Mogłeś ustąpić i od razu puścić cichacza. Zostałbyś moralnym zwycięzcą.

  6

  0
  Odpowiedz
 22. Nie lubisz kobiet incelku? Bo to sformulowanie, biały rycerz, jest stosowane przez inceli I innych mizoginow w odniesieniu do facetów, którzy bronią przed nimi kobiet. Zakładam, że, jeśli powiesz komuś, że pójdziesz strzelać do kobiet, bo nie dostajesz od nich seksu, a ktoś ci powie, żebyś odpuścił, to nazwiesz go białym rycerzem?

  4

  29
  Odpowiedz
  1. Co innego bawić się w GTA w realu, a co innego mieć inne zdanie od nich…

   1

   1
   Odpowiedz
  2. Ja pierdole jakie zjebane porównanie…
   To tak jakbyś powiedział, że tygodniowe zwłoki nie są zimne, bo nie osiągnęły temperatury zera bezwzględnego (0°K, -273,15°C)

   4

   0
   Odpowiedz
  3. Oho, białorycerska spierdolina się zjawiła 😀

   11

   1
   Odpowiedz
 23. W tym tramwaju to była typowa, roszczeniowa p0lka i jej piesek, betabankomat i podnóżek.
  Olewaj takich i będzie gitarka 🙂

  12

  0
  Odpowiedz
 24. Szczerze? Chuj to kogo obchodzi w czasach zarazy.

  0

  5
  Odpowiedz
 25. Jeszcze gorsze są simpy, co nie dość, że czasami mają już dzi*wczynę, to jeszcze starają się o kolejne. Ci ludzie, jak widzą dziewczynę, to inicjują rozmowę , ale zachowują się, jakby ich IQ spadło o 40 punktów. Ich całe życie polega na pogonią za samicą. Potem dziwić się, że nie mam już nawet koleżanek, bo gdy zagaduję do jakiejś, to myślą, że jestem jednym z tysięcy simpów, które je zagadują średnio 4 razy dziennie. Właściwie żadna o mnie już nie pamięta i piszę tylko z kolegami. Najlepsze, że ci koledzy też mają słaby kontakt z płcią bierną. Jeżeli chodzi o wygląd, to k*biety często spoglądają na mnie, ale przez zespół Aspergera nie lubią ze mną rozmawiać (poruszam się często niezgrabnie i nie nawiązuję kontaktu wzrokowego). Poza tym jebać bigamistów.

  4

  3
  Odpowiedz
 26. Cyt.„pewnie żadna cię nie chce”
  I chuj w dupę Stefce
  że się kurwa jebać nie chce.

  8

  0
  Odpowiedz
 27. 11 białorycerzy-sługusów upokorzył ten wpis, więc dali łapki w dół (przynajmniej teraz tyle jest)

  6

  1
  Odpowiedz
 28. „Baba z wozu, koniom lżej”, Wladimir Putin

  6

  1
  Odpowiedz
 29. To nie rycerze , tylko małe chujki. Rzeczywiście ich przybywa.

  8

  1
  Odpowiedz
 30. Jebać białorycerzy. Hatfu na was.
  Pozdrawiam, locha.

  7

  1
  Odpowiedz
 31. to są simpy

  4

  1
  Odpowiedz
 32. Dziewczyna rzuca się na faceta i to bije i nic, ale jak on jej odda to wielkie halo. No może dlatego, że przeciętny facet jest jednak silniejszy i jak odda, to laska ma nokaut i wstrząs mózgu. Nie przyszło Ci to do głowy?
  A co do występowania, to tamten po prostu chyba szukał zwady. Są tacy, co po prostu lubią się codziennie do kogoś przyczepić, bo inaczej dzień stracony. Akurat trafiło na ciebie. Daj już spokój i nie przeżywaj tego tak, jestem łaską, ale jakoś nie widziałam żadnego rycerzyka, co by mnie bronił przed chamskim wyzywaniem albo prymitywnym czy agresywnym podrywem różnych gości. Więc może jesteśmy z innych planet. Na mojej kobiet się nie lubi u nikt ich nie broni, nawet inne kobiety.

  3

  7
  Odpowiedz
  1. To, że jest (przeważnie) słabsza fizycznie nie daje jej prawa do bezkarnego okładania innych po twarzy.
   Idąc twoim tokiem „myślenia” to ja mogę bez żadnych konsekwencji napierdalać 2-metrowych koksów, bo sam jestem słabszy i jak on mi odda to wielkie larum!!!

   8

   1
   Odpowiedz
  2. Skoro facet jest silniejszy to neich idiotki nie latają z łapami jak wiedzą, ze to dla nich bedzie wstrząs mozgu. Chwila…polki najpierw musiałyby mieć mózg by mieć wstrząs.

   6

   1
   Odpowiedz
 33. W Wyszogrodzie jeszcze nie ma koronawirusa, więc mój region jest czysty. Ale już w Płocku – tak.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Masz rację w stu procentach. Sam mam podobne rozmyślania i też mnie to wkurwia. Co najlepszego, to tacy frajerzy psują kobiety które gardzą mężczyznami, bo na miejscem 1 będzie 100 białych rycerzy.

  A do kobiet: to takie fajne, nie? Fajne. Dopóki nie będziecie matkami, wasi synowie nie dostaną jakiegoś majątku od was. A potem przyjdzie szara myszka, która wydoi waszego syna z jakiegoś majątku, na który sama pracowałaś np 40 lat. Wrobi go w dziecko, pomówi o przemoc i wasze podarowane mieszkanie pójdzie w obce ręce, a syn nie mając wstępu będzie płacił czynsz za nie, pomieszkując u was staruszków w ciasnym mieszkaniu.

  10

  2
  Odpowiedz
 35. Samce beta, to oni beda tyrac na kobiete ktora urodzi Twoje dziecko wiec nie narzekaj

  3

  2
  Odpowiedz
 36. To następnym razem, jak nie chesz być białym rycerzem, i dostaniesz od kobiety z liścia, to oddaj jej i się nie chamuj. A potem możesz, na otarcie łez, pomóc ją zeskrobać ze ściany. Jak kobieta cię uderzy, to policzek się zrobi czerwony i trochę popiecze, jak ty dasz kobiecie z liścia, to jej rozkwasisz nos, może też złamiesz, ale cóź to, przecież facet kobiecie może oddać, nie? Nie przejmuj się białymi rycerzami, ubzdurało im się, że kobieta jest fizycznie słabsza i możesz jej narobić więcej szkód, ale to feministyczna debilna propaganda. Wal!

  3

  3
  Odpowiedz
  1. Każdy ma prawo do obrony. Jeśli zaatakujesz policjanta z nożem, ma on prawo cię zastrzelić jak psa. A no taaaa, przecież ukłucie nożem nie boli, trochę popiecze a 9mm amunicja rozkwasi twój mózg na ścianie

   3

   1
   Odpowiedz