biedaki mnie wkurwiaja

Jebane biedaki mnie wkurwiaja. Dlaczego? Bo głosują na pis, bo biorą 13 i 14. Nieważne stare putnie 70letnie czy 55 letni górnik na emeryturze… wszyscy to sprzedajne kurwy za kilka groszy. Całymi dniami nic nie robią tylko plotkują albo narzekają chuje na młodych. A mlodzi tak naprawdę utrzymują ten bantustan.
Dzięki tym skurwielom gospodarka kurczy się w szybkim tempie.
Te imbecyle nie potrafią się niczego nowego nauczyc, dowiedzieć. Ostatniej rzeczy której się nauczyli, poznali coś nowego to było w 1973 roku w 8 klasie podstawówki.
Jebac staruchów.
Walic biedaków.
Pierdolic nieuków.

17
12

Komentarze do "biedaki mnie wkurwiaja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mam nadzieję, że jak skończysz te 60 lat to sam sobie palniesz w łeb. Nawet nie wiesz jak szybko to zleci.

  5

  5
  Odpowiedz
 3. Biedakami bym ich nie nazwał. Nie masz pojęcia ile nakradli za PRL a teraz średnia emerytura to 2920 zł. Po prostu stare pokolenia myślą o sobie.

  3

  2
  Odpowiedz
  1. e tam nakradli, znam dwa przypadki w mojej 5 tysięcznej metropolii (gmina wiejsko-miejska), którzy z tego co wynieśli z zakładu pracy po robocie zbudowali sobie domy. Przymus pracy w nierentownym państwowym zakładzie i wynoszenie materiału do budowy swojego domu bez pozwolenia z kolegami zatrudnianymi na podstawie „umowy o flachę”. Kurwa, wiadomo, że z opowiadań to się zawsze coś upiększy, ale oni mieli chyba bardziej liberalnie niż my teraz…

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Mam pojęcie: ile PRL mnie okradła: jedno mieszkanie na Ursynowie za 740 tys, drugie: po moich rodzicach za 540 tys, Merceres za 20 tys, emerytura 1800 zł. Podsumowujac to (kurewstwo) musiałem wypierdalać z kraju. Nie ogladam się wstecz. Po prostu stare pokolenie jest nadal napierdalane za wierość PRL.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Młody, ile będziesz jeszcze siedział na sedesie, bo trzeba ci dupę wytrzeć. Idziemy spać.

  2

  5
  Odpowiedz
  1. Zamknij ryja kutasie stary nierobie peerelowski

   4

   1
   Odpowiedz
   1. „Królewski szczep piastowy” – pierwsze co mi przyszło do głowy po przeczytaniu obydwu powyższych dżentelmenów. Coś pięknego 😉

    2

    2
    Odpowiedz
 5. Imbecylem jesteś ty, bo nie widzisz jak kolejne ekipy rządzące rozwalają i sprzedają ten kraj. W swojej ignorancji widzisz w biednych ludziach przyczynę klęski gospodarki. Weź się chuju ogarnij i nie szkaluj innych.

  7

  4
  Odpowiedz
  1. A kto wybiera tych popierdoleńców?

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Nienawidze moherow patologii i biedaków, ale nowobogackich kurew jeszcze bardziej, wypierdalaj

  3

  5
  Odpowiedz
  1. Nowobogacka kurwa – osoba, która niedawno dostała kredyt na wymarzony mikro-apartament oraz kreuje się na kogoś zamożnego. Bardzo ciężko rozpoznać kto ma pieniądze, a kto wygląda jakby je miał (CSC – Chujowy Słownik Chujni)

   3

   0
   Odpowiedz
 7. Narzekają na młodych i często słusznie.

  2

  3
  Odpowiedz
 8. Skocz z mostu. Będzie jednego popierdoleńca mniej.

  4

  5
  Odpowiedz
  1. jak most będzie niski, a on przeżyje to wróci mocniejszy więc Twoja prośba może skończyć się podwójny fiaskiem. No, a teraz wracaj do rzeczywistości – Poranna witaj zmiano.

   0

   1
   Odpowiedz
 9. Mam wielkie marzenie. Chciałbym za jakieś 30-40 lat jako emeryt dostać też 15 i 16, a później siedząc na kiblu śpiewać Piosenkę Młodych Wioślarzy „Ojjojjojjojjojjojojojoj”, czy jakoś tak. A potem, kiedy młodzi będą gnać na złamanie karku do pracy podcierać sobie dupsko i czekać, aż sąsiadka przyniesie mi kanapki z paprykarzem szczecińskim. To byłoby życie.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. ja wolałbym zostać emerytem na 35 urodziny, obsypywać złotem tych, dzięki którym spotkały mnie takie cudowności, a resztę dni przeznaczyć na polepszanie humoru sobie, rodzinie i wszystkim, którym dobrze życzę, czyli właściwie każdemu kogo mijam oprócz kilkunastu polityków i takiemu jednemu Przemkowi co porzucił pasje na rzecz kukoldowania przeciętnej urodzie i rozkapryszonej Kaśce.

   1

   0
   Odpowiedz
 10. Gdyby te pokolenia żyły zawodowo w dzisiejszych czasach i tej rzeczywistosci z ta mentalnoscia zginęły by marnie ,kiedyś skonczył 3 klasy podstawówki i przepierdolił całe życie w fabryce azbestu
  Dzisiaj wymagania wobec młodych sa tak wysokie a i tak jebią jak beduini za najniższa , po co sie uczyć , pracy nie ma jest g…którego nic nie chce , dla ludzi po studiach chcących sie rozwijać , wszedzie kolesiostwo, nepotyzm i układy , w moich stronach pracy ze swieca szukac chyba ,że ambicje zawodowe kończa sie na stacji benzynowej ,kasie czy budowie czesto na czarno

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Słyszałem od nich kilka razy coś takiego „kurwa, masz technikum? Kurwa, wtedy do byś se siedział z fajką i sprawdzał czy dobrze zapierdalamy” „eeee no to byś był gość”

   1

   0
   Odpowiedz
 11. Sam jesteś nieukiem i nim się obejrzysz będziesz starym durniem. Teraz jesteś jakoś tam młodym durniem. Nie dziękuj za dobre słowo. XD

  3

  5
  Odpowiedz
 12. Jak wyszłem od dentysty z miesiąc temu to na drugi dzień pierdziałem zapachem tego znieczulenia co mi podał.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Jakbyś był sławnym influencerem i miau tyniońce fanóf na instagramie to mógłbyś łapać bąki do słoiczków, szybko zakręcać, dać jakąś ładną etykietkę z dłuższą francuską nazwą i sprzedawać swoim wiernym fanom.

   0

   1
   Odpowiedz
 13. A mnie wkurwiasz ty popierdoleńcu swoimi pojebanymi tekstami!
  Idź w pizdu pojebie!

  1

  3
  Odpowiedz