Biedronkokurwa – zawyżanie cen

Właśnie czytam że biedronkokurwa zawyżała ceny (ceny produktu były inne przy kasie niż na wystawce).

Ja się pytam jak to kurwa możliwe że opierdalają Polakom kieszenie od 2016?

Co jest kurwa jego w te i nazad, do kurwy nędzy. Czasami tam coś kupowałem jak była po drodzę, ale założe się że mnie opierdolili nie raz na kasę bo nigdy nie sprawdzam co się wbija na kasie, ba nie zwracam uwagi na cenę tylko na date spożycia. Jeśli coś chce to bez znaczenia ile coś kosztuje, szcególnie że tam głównie napoje kupowałem po drodze.

Dlaczego kurwa tu siedzicie i sracie w fotel?

Gdzie kurwa rewolucja? Gdzie kurwa płonące pochodnie pod siedzibią kurwostonki, z żądaniem sprywatyzowania przez Januszy kurwobiedrostonki!

Wy jebane w dupę nieudaczniki, jak śmiecie nie prostestować!

Mnie nie ma teraz w tym kurwidołku to wyjść nie wyjdę, ale do chuja, ruszście śmierdzące dupy lenie!

Baby zerznąć co macie w domu, skończyć z jebanym faszystowskim feminizmem, wystawić rachunki po 2-5mln zł za to że je utrzymujecie zamiast ruchać modelki codziennie inne.

Następnie wyjebać w pizdu wszelkie unie i rosje, zagarnąć nasze ziemie od Berlina (to są staro słowiańskie ziemie od tysiącleci) po Ural. Przypomnieć kto kurwa koło wynalalzł (Bronowice śmiecie patrzeć), wyjebać w pizdu kasę, i zacząć kręcić technologie wraz z AI.

Koniec kurwa tego dobrego, zlikwidować zbyt dużą populację poza Europa (ledwo 5% ogółu ma kurwa żreć marchew bo Afryka się mnoży jak jebane królki), wyjebać wszelkie lewackie ścierwo jady i skupić się na rozwoju bydalki pierdolone.

12
7

Komentarze do "Biedronkokurwa – zawyżanie cen"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie pierdol tyle synku, tylko przygotuj się na mizerną emeryturkę. Przyrost naturalny mamy tutaj coraz niższy a ty farmazonisz o jakimś zagarnianiu.

  Jprdl Bronowice buhahaha, a to żeś wyskoczył bez sensu jak chuj spod kredensu.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Pan twój w Wyszogrodzie nadal ma po zniżce zupki Vifona i Amareny dla siebie, Byczywąsa i naszych patałachów kujących asfalt kilofem.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Czy nie zalało Biedry w Wyszogrodzie po ostatniej ulewie, bo pierdolili w TV że miasto zalało?

   1

   0
   Odpowiedz