Biznes Medyczny

Byłem ostatnio u doktora, i powiem tyle, medycyna to pierdolony biznes niczym KK, czyli chuja zwykle robi a grubą kase bierze. Powiedzieli mi to co już sam wiedziałem, wypisali jebane recepty na jakieś jebane farmaceutyki ( czy potrzebne czy nie ) abym się tym gównem truł ( być może „lek” coś pomaga ale ma z 50 skutków ubocznych )…. i z kwitkiem w ręku kazali grzecznie wypierdalać z gabinetu. Aha, i jakiegoś zwykłego badania krwi nie mogli w tej samej wizycie wypisać aby zrobić, bo trzeba oddzielną wizyte umówić i to na inny dzień ( no bo trzeba ubezpieczenie skasować za następną wizyte oczywiście ). Kurwa jego mać. A w stosie papierów co się podpisuje na wizyte oczywiście wszelkiego rodzaju zrzeczenia się swoich praw np. w razie zaniedban medycznych personelu, i że medycyna to nie jest nauka idealna i diagnoza może być nietrafna bla bla bla. Kurwa biorą w chuj kasy za prawie nic nie robienie, produkują w chuj makulatury, kasują ubezpieczenia zdrowotne na potężne sumy, i za nic nie odpowiadają!!!! A w szpitalu tyle ludzi jak na jarmarku, istne zoo, i każdy myśli że personel ma ich zdrowie na myśli a tu nie chodzi o nic innego tylko grubą KASE!!! Nawet pierdolony starbucks zainstalowali w recepcji na wejściu i kasiore robią na wieśniakach i prostakach. Medycyna to nic kurwa innego jak wielki biznes, razem z aptekami i farmaceutyką. Na chuja ma ten system ludzi leczyć jak można ich uzależnić i drzeć z nich ciągle kase. Chory system wyłudzania kasy w upadającym moralnie na pysk świecie.

68
41

Komentarze do "Biznes Medyczny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Popieram, z 90% lekarzy chuja wie i można by ich zastąpić ludźmi po odpowiednim rocznym czy może dwuletnim kursie po ogólniaku. Tylko te 10 czy może mniej procent to ludzie, którzy znają się na rzeczy – większość z nich oczywiście nie leczy dla NFZ.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. a pomożecie chociaż Szwadronowi Śmierci w upadku tego systemu?powiedzcie pomożecie jak kiedyś klasa robotnicza gierkowi i pomóżcie Szwadronowi w eliminacji ludzkiego syfu bo sam nie da rady udźwignąć takiego ciężaru,przestańcie wreszcie gadać i zróbcie coś wreszcie do cholery dla tego kraju,dla tych ucięmiężonych ludzi

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bo pacjent wyleczony to klient stracony – mój przyjacielu!
  dr hab nieuk medyczny prof. zupełnie zwyczajny A.Judym

  0

  0
  Odpowiedz
 5. idź się palancie wysraj i więcej nie pisz tych farmazonów. jedynie ciebie podnieca ten przypominające stare rzygowiny tekst. Przy następny jebaniu twojej dupy przez starego pedała w kiblu na centralnym prawdopodobnie doznasz perforacji zjechanego jelita grubego i umrzesz-z pożytkiem dla zdrowej części społeczeństwa. Pa padalcu!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. umierasz na aids z powodu kurwienia się w kanałach odkąd skończyłeś 11 lat. w związku z tym dla społeczeństwa jesteś śmieciem i nikt śmiecia nie będzie badał. pojeło zjebane pedalskie piździsko? to git.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Witaj w klubie rozczarowanych lekarzami. Chcesz być zdrowy? Zmień lekarza, a najlepiej całą przychodnię, bo ewidentnie dymają Cię a jeszcze podpisujesz zrzekanie się odpowiedzialności z lekarza.. Chłopie, powierzasz swoje zdrowie i życie profesjonalistom, a nawet nie możesz dochodzić swoich praw, jak Ci wątroba albo trzustka wysiądzie z tej całej chemii? Zacznij się interesować na serio własnym zdrowiem, żebyś wiedział, czy kolejny lekarz nie robi Cię w ciula. Masz rację, wiele pigułek nawet nie leczy, tylko na siłę wymuszają dobre wyniki, a do tego te efekty uboczne. Stary, ja zbijałem ten pieprzony cholesterol i trójglicerydy od dwóch lat, i co z tego, jak mam non stop migreny, bezkojarz, słabą pamięć i deprechę. Prawda jest taka, że chyba nawet w Warszawie nie ma lekarzy obznajomionych z najnowszymi zdobyczami medycyny, bo latają między kilkoma przychodniami naraz i zdążą Ci tylko wypisać receptę na rutinoscorbin.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. w szpitalu w poznaniu jak bylem na rentgenie, to stala na srodku orytarza szafka z produktami sokolow, parowy pasztety itp to jestgowno a nie sluzba zdrowia, zarabiaja nawet na reklamie miecha w szpitalach

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 10. czytaj książki Marka Kotońskiego

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Dokładanie – byłam na okresowych badaniach, cipa zajęła mi 5 minut odesłała na „konsultację” do drugiego miasta i zgarnęła 45zł a następnie musiałam wrócić z tej konsultacji która trwała 5minut za 40zł dojazd własnym samochodem tam i z powrotem by dała mi jebane zaświadczenie. Co za kurestwo..na chuj komuś te zaświadczenia lekarskie jak i tak badań nie robią tylko pytają „nie choruje pani przewlekle – nie – to proszę tu podpisać” heh, ja pierdole!Następnym razem idę prywatnie ponoć przepisali by mi poprzednie badanie za 20zł bez pierdolenia…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Pogratulować odkrycia, lepiej późno niż wcale

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Za taki numer doktorkowi powinno się załatwiać pobyt w szpitalu chirurgicznym.To się kwalifikuje do pozbawienia prawa wykonywania zawodu.

  0

  0
  Odpowiedz