Blachoodporni

Pracuję codziennie do 21, a że mieszkam w małej miejscowości to muszę do pracy przejechać jakieś 20 km. Wracając jadę przez różne wioski. Po 21 jest już ciemno, a na drogi wychodzą wszystkie pijaczki i wiejska gangsterka… Wkurwia mnie to, że są w ogóle niezauważalni kiedy jadę! Nie noszą na sobie nic odblaskowego i za chuja nie widać czy przede mną nie idzie jakiś kretyn, a często zauważam ich dopiero przy wyprzedzaniu! Wczoraj jakiś chyba blachoodporny koleś szedł po środku mojego pasa ruchu! Zobaczyłem go oczywiście w ostatniej chwili i w porę zdążyłem odbić w prawo… Serce mocniej zabiło, bo przecież mógłbym takiego potrącić! Albo kiedy gwałtownie skręciłem z na przeciwka mógł jechać ktoś inny, albo gdybym go przejechał? Wtedy bym się już chyba nie pozbierał w sobie, o ile miałbym na to szanse nie idąc do pierdla! Winę oczywiście ponosi kierowca, bo nie zachował szczególnej ostrożności, lub nie obserwował sytuacji na drodze… Wkurwia mnie ta nieodpowiedzialność ludzi! Nie mówię, że mają chodzić w kamizelkach odblaskowych, ale niech chociaż coś maleńkiego na ubraniu co mogłoby pomóc zobaczyć ich w nocy, a jeśli już nie mają to niech po pijaku nie wpierdalają się na jezdnię!! Ja nie mam ochoty mieć na sumieniu zdrowia lub życia jakiegoś kretyna…

14
45

Komentarze do "Blachoodporni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. blachoodporni hahaha

  0

  0
  Odpowiedz
 3. 1.Zajebisty tytuł!
  2.No wiem co czujesz… Ale jakby był napruty to przecież, jakby nie patrzeć, byłaby to jego wina, bo nie zastosował się do przepisów… Kiedyś prawie wjechałem w takiego gnoja (właściwie to nie ja prowadziłem)… Zachaczył lusterkiem o bark, lusterko poszło w 3 dupy a koleś natychmiast otrzeźwiał:P.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zamontuj sobie jakieś kolce na zderzaku i wycieraczki większe,a potem pruj na oślep-im więcej takiego ścierwa w piach pójdzie tym lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz