Bo tak mówili w Telewizorze

Wkurwiają mnie ludzie, a najczęściej są to starzy i w średnim wieku;
pierdoleniem i myśleniem, że „informatycy to zarabiają po nawet co najmniej 15 tysięcy złotych”.
Tylko, że w tym ich jebanym telewizorze to nie dopowiedzieli, że tyle zarabiają, ALE specjaliści informatycy, a nie każdy przeciętny informatyk!
Iluż ludzi pracuje jako informatycy w serwisach i zarabiają minimalną krajową albo góra 3 tys. zł / miesiąc !

I przez takie niedopowiedzenia od razu klienci zwykłego informatyka traktują z góry jako najgorszego swojego wroga „bo on ma”, choć tak naprawdę się nie ma!
I jeśłi im się opowie o swoich prawdziwych zarobkach to albo uważają, że informatyk kłamie albo że ten „informatyk” to nic nie umie.

4
1

Komentarze do "Bo tak mówili w Telewizorze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko wprawiona ręka i solidne walenie konia czynią cuda. Musisz poznać dotyk wprawionej ręki na kutasie. Zwalić wszystkim Polakom od morza do Tatr.Walić zimną ręką.

  0

  0
  Odpowiedz