Boli mnie noga w samej dupie

Boli mnie strasznie noga w dupie, ból nie do zniesienia normalnie. Czasami to aż na kręgosłup wchodzi. Na L4 nie pójdę, bo w robocie lipa z ludźmi, połowa na urlopie i na chorobowym. Najgorzej jest w nocy jak śpię i chcę się na drugi bok przekręcić, białej kurwy idzie dostać, a najgorsze jest w tym wszystkim to, że za każdym razem pierdolony lekarz przepisze mi jakąś chujową maść i tabletki przeciwbólowe zamiast stwierdzić co jest przyczyną bólu i to zwalczyć. Jebać NFZ!!!

32
55

Komentarze do "Boli mnie noga w samej dupie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Człowieku, idź się porządnie przebadać. A jak lekarz zacznie ci wciskać kit, to zastrajkuj i powiedz, że nie wyjdziesz, dopóki ni da ci skierowania na jakieś porządne badania. Coś takiego to nie przelewki.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Troszkę się orientuję w tym temaciei radze dostać sie do specjalisty, bo nie ma z tym żartów, Módl się aby to był jakiś stan zapalny a nie powiedzmy peknięta torebka stawowa albo gorsze przewlekłe dziadostwa… smolboy

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zgadzam się z przedmówcą. Zdrowie jest najważniejsze, a firma to Ci nawet nie podziękuje za poświęcenie, tylko jeszcze się na Ciebie wypnie. Zadbaj o swoje zdrowie, a firma niech sobie radzi jak może.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. zgadzam się z 3ką, pierdol firmę, idź do lekarza. też kiedyś byłem głupi i zapierdzielałem jak bury osioł pomimo choroby, po czym ……. i tak wyjebali mnie z roboty.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zgadzam się ze wszystkimi :). Chujowiczu – jeżeli masz taki uczucie to mam nadzieję, że nie jest to zapalenie stawu biodrowego, ja miałem coś takiego 4 lata po wypadku na nartach – najpierw facet stwierdził że to nic poważnego a skończyło się na rezonansach magnetycznych i innych ścierwach. A tego boję się pomyśleć, że na starość chodzić nie będę mógł:/ Pozdrawiam i 3maj się

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Rwa kulszowa Drogi chujowiczu.

  0

  0
  Odpowiedz