Brachol i jego słuchawki

Był to miniony wtorek i zadowolony braciszek sobie kupił nowe słuchawki z mikrofonem, niby fajnie że ma jak pogadać z dziewczyną przez Skype,a.

Ale Kurna mać, siedzi po nocach i grywa w Counter Strike,a Global Offensive i gada na prawie cały głos
-CATWALK!
-LONG!
-WHY YOU DONT PLANT!
-GOING SHORT GOING SHORT

Jak mam teraz spać jak co chwile takie teksty padają.

72
67

Komentarze do "Brachol i jego słuchawki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. twój brat jest hujem

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zwal gruche to zasniesz i popisuj sie tu

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Śpij w dzień

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Enemy spotted, sector clear, report in team, bomb been has planted, go go go, roger that, i’m position, need bacup, terrorist win!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pierdolony przegryw, a nie brat. Zajeb go (z noża, żebyś miał osiągnięcie na Steamie) zanim się zreprodukuje. Twój brat to zapewne głupi gimbus (przynajmniej umysłowy, bo tylko tacy grają w tego chujowego CSa). Do tego dziewczyna na Skype? Hahaha, co za zjeb. Z dziewczyną się spotyka. Maca ją po cyckach przez Internet. Pewnie jeszcze ogląda jakieś mistrzostwa świata przegrywu w CSa. Modlę się, aby miał bezpłodność i nie zrobił kolejnych zjebów.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Debilu, trzeba nakurwiać turnieje bo na koniec wygranego meczu dropią bronie i skrzynki. Nie wtrącaj się w poważne sprawy. Ja jeszcze krzyczę MID I RUSH RUSH RUSH, bo ci frajerzy z teamu bez takiej mentorki jak ja nie wiedzą nawet jak z respa wyjść.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Btachol i słuchawki? Chyba raczej kurwa brachol i jego fiut. Przyznaj zasrańcu, że wchodzisz pod stół, gdy on gra i opierdalasz mu gałe z połykiem cweluchu

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 10. To braciszek nie pracuje że po nocach gra w gry?To pewnie gimb bo dorosły,poważny człowiek by tak nie zrobił i szedł spać.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nie śpij, albo krzycz głośniej niż on

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Twój bracik to musi być jakiś niedojeb skoro gra w takie gówno./Rafał SUPER OTAKU

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Wyruchaj go w dupę bez wazeliny i powiedz że jak jeszcze raz powie coś po 22:00 to zrobisz to jeszcze raz ale tym razem nie kutasem, a kaktusem z parapetu.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. A kogo to interesuje

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ekskluzywny klub the Eve w Warszawie poszukuje dwóch patałachów, którzy zostawili zużyte kondomy i zużyty papier toaletowy w naszej ekskluzywnej toalecie. Jeden nosił zużytego laptopa i powtarzał, że zarabia 17 tysi netto, drugi udawał, że bez przerwy dzwoni przez komórkę marki Nokia A3 z antenką. Uprzejmie informujemy, iż mimo wysokiej opłaty należałoby po sobie posprzątać i nie szczać po ścianach, jak to miało miejsce u ww patałachów. Z przyjemnością zawiadamiamy, że ww panowie mają tzw dożywotni szlaban na wejście do naszego klubu, chyba, że udowodnia swoją wartość soczystym lodem zrobionym prezesowi. Podpisano: zarząd klubu Eve

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Przetnij mu kable i z głowy.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. zastrzel go z AK-47..

  0

  0
  Odpowiedz