Brak auta i kasy

Witam drogie towarzystwo chujniowiczów. Wkurwia mnie fakt, iż mając 19 lat, dobrze zarabiających rodziców i sam zaczynam coś tam powoli zarabiać nie mam pierdolonego auta. Moi rodzice są raczej starszej daty i zawsze gdy zaczynam temat o samochodzie słyszę teksty typu „po co Ci to? my w Twoim wieku nie myśleliśmy o tym, nie stać cie na opłaty”. W dodatku ojciec nie chce mi dawać swojego auta, bo według niego jestem skrajnym idiotą. Dziękuję za uwagę.

16
67

Komentarze do "Brak auta i kasy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. chciało by się pobujać i furą patrol zrobić co? nic prostszego, 3 zmiana w hipermarkecie, a po robocie do szkoły. Pół roku i becalen będzie na gruchota. Ja tak robiłem w twoim wieku i wiem że się da. Za ciężko by coś zdobyć własnymi rękami? to zostają posty na chujni 🙂 pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 3. a na chuj ci auto?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Po chuj ci samochód? Ja dostałam na 18 i rozpierdoliłam po roku.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Mają rację, bo jesteś rozpieszczonym bachorem. Moi rodzice też biedni nie są, ale za darmo nic nigdy od nich nie dostawałem, a na pierwsze auto zapierdalałem w robocie 2 lata odkładając 1tys. miesięcznie jednocześnie rezygnując z wielu rzeczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Skoro Twój ojciec tak o Tobie sądzi, oznacza to że dałeś mu do tego powód.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Hej, Ja mam 27 lat i mam złoma i nie stać mnie na nowy, też się wqrwiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Prawo jazdy powinno być od 21 lat. Ojciec z pewnością ma racje, większość ludzi za kółkiem w twoim wieku to nieodpowiedzialni idioci, których na drogach i tak aż nadto.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. uzbieraj se 2-6 tys i se kup 😀 bo ci starzy i tak auta nie dadzą, ale auto to tylko wydatki, zwłaszcza przy obecnych cenach paliwa i cenach oc (bez zniżek)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ja pierwsze kupiłem w wieku 23lat, bmw za 11tys, sam odłożyłem z pensji 1,3 tys zł

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Mam tak samo jak Ty. Tylko że moi rodzice słabo zarabiają, a ja zacząłem rok temu studia, które chce skończyć. I tak wszyscy moi znajomi mają samochody – a ja nie. Plusem jest to, że mama często mi pożycza auta – minusem – że kasy w domu nie ma na nic, więc auto choć nie najgorsze, rzadko jest dobrze zalane, a często słyszę „tylko nie jeździj dużo bo nie mam na paliwo”. pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Dobrze, że odezwali się ci ciężko pracujący, pokrzywdzeni przez los, odrazy zrobiło mi się smutno! Pierdolone polaki robaki.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ja prawka nie mam do dziś,po 18tce kupiłem sobie od kolegi kaszlaka za 100 złotych i bardzo się fajnie dwa tygodnie śmigało:)

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Po co Ci to auto i kasa. Ja mam i jedno i drugie, i zapewniam Cię, że to same kłopoty – trzeba pamiętac o ubezpieczeniach, przeglądach, naprawach i innych gównach. A jak się ma tych aut więcej niż jedno, to w ogóle przejebane. A kasa? Nigdy nie wiesz, czy ludzie Cię lubią, a laski dają dupy z powodu kasy, czy charakteru. Chujnia i śrut – lepiej nie mie nic – zapewniam Cię.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Rozpieszczony bachor

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Twoi rodzice to dopiero mają chujnię

  0

  0
  Odpowiedz