Brak kultury

Wychodzę sobie późnym wieczorem przed blok na papieroska i po chwili na horyzoncie pojawiają się dwie dziewczyny. Głośno się śmiały i chwiejny krok miały więc się od razu domyśliłem że pijane wracają, no ale dobra, do rzeczy. Otóż jak tak sobie szły to nagle jedna zatrzymuje się ze 4 metry ode mnie, ściąga gacie i zaczyna lać, noż kurwa, ja też wracam pijany z imprezy i też nie raz leję pod drzewkiem, ale do kurwy nędzy nie wywalam kutasa 3 metry przed jakąś panienką. Kurwa, żeby jeszcze chociaż ładna była, a nie dupa jak trzydrzwiowa szafa. Minimum kultury, nawet pod wpływem, alkohol to nie wymówka.

68
64

Komentarze do "Brak kultury"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jest film „na ten temat”.jakiś typek podlatuje do szczającej panienki i zasadza kopa w … od spodu,panienka zdziwiona .

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ,,Szkłem dupy nie utrzy”-Brak kultury,chwila zapomnienia i uniesienia:)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kultura to jedno. W patrze z tymi dziewczynami pewnie idzie kurestwo, pijanstwo itp. Najgorsze ze co raz więcej takich. Ufff… nigdy się nie ozenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Powiadasz „dupa jak trzydrzwiowa szafa”? Mniammm – ja takie uwielbiam:-) Gdzie mieszkasz?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ad 4 w Lublinie, ale zapomniałem spytać o numer, więc nie wiem czy ją znajdziesz, ale mimo to możesz przyjechać, zapraszam

  0

  0
  Odpowiedz
 7. No właśnie a jak Ty byś tak zrobił to byś na zboka wyszedł.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @4, a’propo gustów – kocham facetów z różową twarzą – albo brązową, tylko nie bladą. Najlepiej czerwony jak Buraczek, Mniam!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Brzydka nie brzydka. Straciłeś 100% okazję. Może być potwór byle miał otwór.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A czego się spodziewacie od towarzystwa, które jeszcze pokolenie wstecz rozrzucało gnój widłami a kąpało się raz na rok, przed Wielkanocą. Kultury ? Kto ich miał wychować ? Tata , robol z awansu społecznego, chlający od rana do wieczora z krótkimi przerwami na pracę. Czy Mama która zapierdalała na trzech etatach sprzątaczki, pomocy kuchennej i woźnej, żeby wykarmić pięcioro bachorów które jej po pijanemu zrobił „Mąż”. To jebane gówno, może nawet NIE WIE , że szczanie publiczne to obciach. Zupenie inna sprawa, to szalety publiczne w Polsce. Pokażcie mi k…. osiedle mieszkaniowe, gdzie projektant uwzględnił a inwestor zrealizował, taką pozycję jak szalet. Nie uwzglednił, bo jego Tatuś szczał pod drzewem a srał za stodołą. Przykład ? Jak Minister Sławoj- Sławkowski przed wojną wprowadził OBOWIAZEK budowy „ubikacji” przy każdym gospodarstwie to do dzisiaj chłopi się z tego śmieją i na te „ubikacje” mówią – „Sławojki”, OD NAZWISKA MINISTRA.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Trzeba jej było zrobić zdjęcie i założyć profil na facebooku to by się oduczyła.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ano widzisz. Te ładne leją za rogiem, a szafy mogą zrobić ci prysznic, co im zależy? Może trafią na fana piss.

  0

  0
  Odpowiedz