Brak milości, wsparcia i zrozumienia

Witam. Pragnę dodać tę chujnie albowiem czuję, że tylko tutaj znajdę chociaż zrozumienie i wsparcie, bo o miłości niema mowy. Muszę napisać co mnie wkurwia w dzisiejszym świecie, wyrzucić to z siebie, może będzie mi troszkę lepiej. Jestem postacią tragiczną. Nigdy nie miałem szczęścia w życiu, a już na pewno nie w miłości, o której marzę codziennie kładąc się spać i wstając rano. Moje życie jest do niczego, ta ciągła monotonia i szara rzeczywistość. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, jestem brzydki, mam zjebany charakter i jestem z deka pierdolnięty w głowę. Czasami mam takie wrażenie ze siebie nienawidzę, nienawidzę swojego ciała. Kurwa co rano nie mogę patrzeć w lustro na swoją zakazaną mordę, a jak już jakimś cudem spojrzę to przychodzi mi do głowy jedna myśl… O KURWA… Wkurwia mnie także to, że palę papierosy i chleje jak świnia co weekend i powoli się wykańczam tym wszystkim. A przez co? Przez brak miłości, brak wsparcia tej drugiej osoby żesz ja pierdole kurwa. Niestety jestem nieszczęśliwie zakochany w pewnej dziewczynie. Codziennie próbuje sobie wmawiać że mam w nią wyjebane, bo nie chcę już więcej cierpieć (przecież ona może mieć każdego wiec jest większa szansa, że zostanę opętany przez szatana niż przez nią pokochany i zaakceptowany), lecz nie mogę do kurwy jasnej nędzy przestać o niej myśleć. Co noc kładę się spać myśląc o niej, co noc marzę o rzeczach które NIGDY się nie spełnią. Kurwa tak chciałbym być blisko niej, jej oczy i jej uśmiech ehhh. Tylko ona mnie rozumie na tym zjebanym i chorym świecie. Jeszcze nie było takiej osoby płci przeciwnej, od której bym dostał tyle wsparcia i zrozumienia. Lecz ona traktuje mnie tylko i aż jako dobrego przyjaciela więc nie chce sobie robić złudnych nadziei. Kurrwa po co ta miłość? Gdyby nie było miłości wszystko byłoby łatwiejsze w życiu. Jest jeszcze bardzo dużo rzeczy oprócz uczucia miłości które mnie wkurwiają lecz za dużo pisania. (np.że słodzę herbatę dodając 2,5 łyżki cukru a jak jakimś cudem dodam 3 to muszę znowu tyle nasypać żeby zawsze było to pół, ja pierdolę kurwa.

Pozdrawiam i dziękuje. Lepiej mi i chuj.

35
37

Komentarze do "Brak milości, wsparcia i zrozumienia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chłopie nie stawiaj cipki na piedestał. Jeżeli będziesz swoje szczęście i sens życia opierał na drugiej osobie to możesz doznać srogiego zawodu. I nie wkręcaj sobie, że kochasz tą swoją przyjaciółkę, bo to nie jest miłość, bo miłość tak na prawdę nie istnieje.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. po części jakbym czytał o sobie tylko, że mi ta miłość już powoli przechodzi. Uboczny efekt tamtego zajebania się to zszargane nerwy i zaniżone poczucie własnej wartości. No i moja niespełniona miłość wkrótce wychodzi za mąż.
  Ale mówię ci to: będzie lepiej:)

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Niektórzy mawiają że nie pierdolnięci ludzie są po prostu nudni. Życie wielu z nas jest szare i monotonne ale trzeba doszukiwać się pozytywnych aspektów bo można innaczej oszaleć. Powiem Ci nawet że można się doszukać choćby tych najprostszych. Co do nienawiści do swojego ciała myślę że to spowodowane brakiem pasji. Jak znajdziesz hobby to myślę że trochę zmienisz nastawienie do siebie. Co do dziewczyny to rwij ją. Przeżyj z nią szcześliwe lata bądź przekonaj się że jednak chuja Cię rozumie. No, to takie są moje rady spod lady.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. zabawny jesteś:)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wiesz kolego… sam do ciach nie należę, ale wiele ku mojemu zaskoczeniu ostatnio się zmieniło. Ciężko mi to opisać ale dziewczyny zaczęły się mną interesować… I to łaaadnem, dlaczego? Bóg jeden wie. Ale dążę do tego, aby braki w urodzie nadrobić w jakiś inny sposób, mam na myśli np. charakter. Mój też jest zjebany i kto mnie dłużej zna ten się o tym dowiaduje, banie też mam zrytą ale „z jakim przystajesz takim się stajesz” i wszystkim moim znajomym się to udziela i w taki o to przecudny sposób się dopasowujemy. Poza tym złych nawyków można się wyzbyć, trzeba tylko chcieć. 😉

  Aha i jeszcze jedna sprawa… idź na siłownie. Może wielu wyszydzi mój koment ale tak uważam. Dziewczynom się podobają tak samo faceci o fajnej sylwetce jak nam kobiety o fajnej figurze. Oczywiście nie namawiam Cię do zrobienia z siebie „świni” która poza siłownią życia nie widzi! Po prostu zadbaj o siebie. Powodzenia!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ale przyjamniej masz poczucie humoru 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No, kurwa… Nie będę się kolejny raz rozpisywał. Musisz dojrzeć i się wiele nauczyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Aby życie miało smaczek – raz dziewczynka, raz chłopaczek.. czyli teraz jesteś nieszczęśliwym chłopaczkiem i jedyne co w tych żalach jest prawdo to to, że masz zryty beret. Niestety odkąd obserwuję to skrzywienie na umyśle, to widzę, że na poprawę nie masz co liczyć, prędzej na powiększenie stanu twojego zajoba.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A może tak ją kochasz, że aż sam sobie ubzdurałeś, że nigdy na ciebie nie zwróci uwagi. Ile masz lat? To trudne, ale jak kochasz ją do końca życia i oddać jesteś w stanie za nią życie, to powiedz jej to 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 11. przejebane… nawet nie wiem co Ci napisać czy poradzić. 11 level chujni

  0

  0
  Odpowiedz
 12. No to mam nadzieję, że będziesz wierzyć w siebie i w to, że uda ci się miec siły, by wypwłnić plany Boga. Ja mam podobnie jak ty.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. po co słodzisz w ogóle herbate lepsza bez cukru z cytrynką. a dziewcynke odpuść sobie po chuj ci ona, ja mam 26 lat i jeszcze nigdy się nie zakochałem, dziewczyny zaczynają mnie fascynować tylko gdy mam chcicę, jak już ładunek pójdzie gdzie powinien to mnie one po prostu pierdolą. nawet nie wiem co to znaczy zakochać się. i lepiej niech tak zostanie.

  2

  1
  Odpowiedz
 14. Idź do psychologa, powinien pomóc.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Właśnie chodzę na siłownię od roku :). Po prostu osiagnalem 9 poziom chujowego wtajemniczenia. Chciałem się wygadac i jest mi lepiej. 5 komentarz zajebisty : D. Dziekuję. Mam nadzieje ze opuszczam ta stronę na zawsze i zmienię swoje życie. Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 16. chujnia, tez chelej jak wieprz, tylko codziennie , ahh te kurwy

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Era szarpidrutów się skończyła z dinozaurami. Iron Maiden – chujnie nie muzyka.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. rozpedź się, pierdutnij w ścianę.
  Jak będzie Cię dynia bolała, to będziesz miał cel w życiu – żeby nie bolała.

  1

  0
  Odpowiedz