Brak porządnych znajomych

Kurwa, ludzie. Muszę się na chujni trochę wyżalić, bo mam problem, który doskwiera. Nie mam przyjaciół. Owszem, znajomych tak, ale przyjaciół nie. A ci kumple i tak są o chuja rozbić… nigdy im nic się nie chce, albo mają innych znajomych, a mnie mają głęboko w dupie. Chciałbym mieć zajebistego przyjaciela, móc z nim gadać na wszelakie tematy i tak dalej. A jeszcze lepiej, gdyby to była przyjaciółka i najlepiej ładna. Choć chuj, wnętrze się liczy w takich sprawach.

Chciałbym też spotkać jakąś fajną dziewoję, w której bym się zauroczył albo nawet zakochał. I jeszcze, żebym miał realne szanse u niej. Ale dupa blada, nie pamiętam kiedy ostatnio spodobała mi się jakaś panna. Brakuje mi takich wariacji na punkcie jakiejś damy, wtedy otrzymuję kopa mobilizującego potężnego.

Nie wiem jak poznać jakąś nową, wartościową osobę. Po prostu nie wiem. Na nk mam wejść? Dobre sobie. Ruszam się, nie siedzę na dupie, a mimo to nie spotykam jakiś wartościowych ludzi. A chcę nowych, porządnych znajomości… Co za chujnia i śrut.

22
70

Komentarze do "Brak porządnych znajomych"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo dziś prawdziwych,wartościowych ludzi po prostu już nie ma.A o kobiecie godnej uwagi można zapomnieć.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jeśli ty chcesz fajnych przyjacół, to znaczy, że też jesteś cool:)
  więc ja też, bo chcę cb poznać:D

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Niestety wartościowych ludzi zawsze brakuje, a idiotów wręcz przeciwnie. Właściwie mam podobnie. Może można takich ludzi poznać podczas jakichś kursów albo na forach tematycznych o muzyce albo jakichś innych rzeczach albo w jakichś organizacjach. Hmm.. powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Hahaha. „A jeszcze lepiej, gdyby to była przyjaciółka i najlepiej ładna.” Powiedz prosto z mostu, że ruchać Ci się chce a nie tutaj nam oczy mydlisz. Co to brzydkie dziewczyny nie mogą być przyjaciółkami? Po chuj Ci ładna 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „Chciałbym mieć zajebistego przyjaciela, móc z nim gadać na wszelakie tematy i tak dalej” – tak mówią kobiety albo pedzie. Prawdziwy facet powie tak:”Chciałbym mieć zajebistych ziomali, móc z nim pić i jarać i tak dalej i żeby czasami pomogli rozwiązać moje problemy;)”

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Też jestem ciotą i mam kumpli o kant rzyci roz#$@$. Jak ja chcę iść na piwo bo mi się nudzi to nikt czasu nie ma a jak kumpel nie może się z laską widzieć to dzwoni czy idę na piwo.. i jak odmówić jak bym nie poszedł to się nudzę w domu.. ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No bo takie chujowe czasy. Mi ostatnio się wydawało, że mam najzajebistszego kumpla wszech czasów. No może nie wszech czasów, bo nasza znajomość trwała jakieś pół roku. Po czym stwierdził że nie chce mnie znać (nie wiem, o co chodzi, może przestałem codziennie opowiadać fajne kawały i robić głupie miny, za co widocznie mnie lubił). Wnerwiające jest, iż większość ludzi lubi innych za coś, a nie po prostu. kurwa!

  0

  0
  Odpowiedz