Brak pracy

Wkurwia mnie to, że mam 21 lat, tytuł technika i nie mogę znaleźć pracy w moim mieście ani nawet okolicach. Nie umieszczam tego wpisu, bo nie mogę znaleźć pracy w zawodzie tylko dla tego, że nie chcą mnie nawet w magazynie zatrudnić. Jak wysyłam podanie to nawet nie odpiszą, że ni chuja mnie nie przyjmą. Co do wysyłania CV to jeszcze żeby było gdzie wysyłać jak jedyne oferty to np. operator samobieżnej pompy do betonu albo pani po 30 do lepienia pierogów. Są to oryginalne oferty pracy tutaj i już mnie to wkurwia bo potrzebuję pieniędzy. Nie zostaje nic innego jak wypierdalać z tego kraju…

22
65

Komentarze do "Brak pracy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. nie wiem czemu ale zaczyna mnie brac znieczulica na tego typu komentarze, mimo ze sam jestem w takiej sytuacji…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To wypierdalaj, na co czekasz? Aż życie minie?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. haha w magazynie to kumpli ze średnim wykształceniem przyjmują 😀 Może spróbuj CV z błędów ortograficznych wyczyścić? Nie wierze, że roboty w magazynach nie ma 🙂 Tego akurat nie wmówisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. jestem w podobnym wieku i mam to samo.Prawda jest taka że jak nie masz układów,znajomości to będzie Ci ciężko o pracę.Znam kolesi co ledwo gimnazjum skończyli,są durni jak but,nie umieją nawet się wypowiedzieć,a zarabiają takie kokosy ze hoho.A inni wykształceni siedzą w domach i biedują.Jak widać tylko głupi może mieć szczęście…

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Zbierz mandżur i zrób wypad do większego miasta i tam szukaj szczęścia. Jedyne wyjście. Nie kwap się na wyjazd z kraju bo Cię kurwa jeszcze gdzieś potną i będziesz kolejną ofiarą na polu poziomek z siekierą w plecach gdzieś „na zachodzie”.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wypierdalaj, wypierdalaj jak najdalej. Nawet się nie wahaj. PL to najbardziej pojebany kraj dla własnych obywateli. Udupić człowieka – to nie zmienia się od setek lat. Wielu wyjechało, a ci, co wrócili, wyjechali z powrotem. Polacy, karotflarze i pokorne barany płacą i walą ogóra ze szczęścia, ze mają Kościuszkę, Mickiewicza, Powstania i ten jebany Smoleńsk. Kurwa, horda naiwnych idiotów. Można urobić ich jak padlinę w konserwie, później wydoić, przeżuć i wypluć – a oni jeszcze będą się cieszyć i na klęczkach lolę ciągnąć paru frajerom, którzy ich kosztem się tuczą.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Mój brat znalazł po 1 roku szukania, więc szukaj do ostatku sił. Może w ostatniej chwili coś będzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. W Kaufland chcą ludzi do roznoszenia gazetek i do kierowania ludźmi. A jak mieszkasz na wsi to może zatrudnij się u znajomego, że chcesz pomagać w wycinaniu lasu i sprzedawać pomóc.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Mam dokładnie kurna to samo tez 21 lat Technika Informatyka i chuj nigdzie pracy niema studiowałem infe stosowana ale na 1 roku uczyli nas jak przenosić pliki na Unixie ;/ wiec zrezygnowałem. Robie właśnie prawko i wypadam do irlandii do znajomego 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Mam dokładnie tak samo jak Ty, ale jestem rok młodszy. Z tych wszystkich wypowiedzi oceniam że jak nie masz znajomości, to pracy nigdy nie znajdziesz, chyba że roznosić ulotki.

  0

  0
  Odpowiedz