Brak prawdziwych fachowców

Prowadzę małą firmę działającą w branży budowlanej. Generalnie to sam nie pracuję fizycznie, do tego zatrudniam sobie ogrów. No i w tym właśnie jest problem – niesamowicie ciężko jest w Polsce znaleźć dobrego pracownika. Spotkałem już wielu roboli, którzy chleją, przepierdalają pieniądze, kradną materiały, robią pracodawcę w chuja, lub po prostu robią wstyd. Jak się trafi już taki robol, który nie pije i ma trochę pojęcia, to zaraz nie pasuje mu wynagrodzenie i tak w kółko. Niejednokrotnie już wstydziłem się za swoich pracowników przed klientem z powodu ich buractwa i braku ogłady. Zastanawiam się, dlaczego większość z tych ”uciśnionych, poszukujących pracy budowlańców” to wszarze albo nieudacznicy? Dlaczego jest to domeną tego fachu? Prawda jest taka, że 3/4 z tych kundli przynosi mi straty każdego miesiąca. Jedyne co pomaga, to ucinanie im wypłat, ale to chyba trochę okrutne…

41
97

Komentarze do "Brak prawdziwych fachowców"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Idź w chuj głupi kutasie! Co ty myślisz, że fachowiec Ci bd jebał za 100zł za dniówkę, czy ile tam płacisz bęcwale? Wszedzie pełno naciągaczy, jak się proponuje takie płace to nie dziwne, że same ogry się zgłaszają do roboty, które tylko patrzą coś podpierdolić

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko się nie zesraj.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tnij im kurwa wypłaty do zera, albo niech jeszcze dopłacaja tobie że mogą do roboty przychodzić.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jest sposób.Sam się weź do roboty,uruchom swoje dwie lewe gałązki i ukaż nieprzeciętne umiejętności.Ogładę już masz,etykietę znasz,więc będziesz kimś prawie doskonałym.Roboli wypierdol.Sam to ogarniesz.Wierzę w ciebie Rambo.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. W chujowej firmie za frajerskie pieniądze będą pracować same ochlejusy,ktoś bardziej ogarnięty nie będzie pracował frajerowi na buty ponieważ:
  -jest na emigracji(zarabia normalne pieniądze)
  -jest ogarnięty i sam wykonuje zlecenia

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A co myślisz ze jakiś fachowiec będzie zapierdalać u ciebie za 2 tysie? Jakie wynagrodzenie taki pracownik i nie ma sie co dziwować.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A czego ty się spodziewałeś? Myślisz że każdy będzie zapierdalał za jakiś marny pewnie 1000zł albo i to nie. Nie wszyscy ulegają temu wyzyskowi jaki dziś panuje w tym kraju

  0

  0
  Odpowiedz
 10. zaraz zaraz czy ty czasem sam nie jestes burakiem chcac miec pracownika dobrego i nie pijacego ale placic mu jak temu pijacemu nierobowi

  chlopie w niemczech taki gosc ma na starty bez wyksztalcenia 1500 euro netto, co ty mu mozesz w polsce zaoferowac?

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Zaraz będą komentarze , że jesteś głupim chujem…3 2 1

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Jak ci źle to sam się weź do roboty, wielki biznesmenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. dobre no,jaki szef tacy pracownicy 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Mam nadzieje że ci któryś z twoich „ogrów” kiedyś wypierdoli w mazak aż wpadniesz pod taczkę, buraku.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. hehe, niezła chujnia, zaraz cebulorobole zaczną po tobie jeździć bez masła

  1

  0
  Odpowiedz
 16. „Jak się trafi robol, który nie pije i ma trochę pojęcia, to zaraz mu nie pasuje wynagrodzenie” No ja pierdolę, chcesz mieć fachowca to mu kurwa zapłać! Jak chujowo płacisz to się nie dziw, że masz pracowników jakich masz…

  1

  0
  Odpowiedz
 17. No raczej nie spodziewaj się napływu pracowników o wysokiej penetracji intelektualnej, o wysokich ambicjach i kulturze osobistej, raczej taka najemna praca fizyczna kumuluje w swoim obrębie oprócz przeciętnych ludzi, którzy chcą uczciwie zarobić na chleb, także szeroką rzeszę nieudaczników i pierdół życiowych, którzy wiecznie mają sucho w gardle i jedyną ich motywacją przy decyzji o zatrudnieniu było zdobycie środków na zaspokojenie tego pragnienia.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Taa… Wychowankowie komuny albo ich dzieci. Te same wartości. Czy się stoi czy się leży, pół litra się należy. Etos pracy to mit w głowach tych neandertalców.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Hehehe nieźle pojechałeś ten plebs. Moja rada: jak znajdziesz kogoś kto dobrze robi robotę i nie chla to zacznij mu przyzwoicie płacić. Tylko nie jakieś tam gówniane premie po 200 zł. Niech gość czuje, że zarabia to będzie szanował robotę. Takim jednym ziomkiem zastąpisz nawet trzech, bo nie będziesz miał reklamacji i strat z nimi związanych.
  Alkoholików wypierdalaj od razu bo tacy się nie zmieniają, chyba że na gorsze: kradzieże, rzyganie pod siebie i takie tam sprawy.
  Jeżeli nie możesz znaleźć dobrych pracowników lub co gorsza nie masz chęci płacić dobremu pracownikowi dobrej kasy to bierz się za robotę sam. Nikt Cię wtedy nie ojebie i nie będziesz musiał się wstydzić.
  Mam nadzieję, że pomogłem.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Jak szukasz sobie niewolników za minimalne wynagrodzenie to nie dziwota że pracuje u ciebie sam margines społeczny, biznesmenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. typowy polski janusz wyzyskiwacz. już po twoich określeniach widać żeś CHUJ.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. chujnia to prowo, a prawdziwi fachowcy to na zachodzie siedzą

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Pracodawca z bożej łaski. Widzisz, trafiali ci się ludzie, którzy nie chlali i mieli trochę pojęcia, ale ty zaoferowałeś im pewnie 5 zł/h. Zrozum, buraku, że nie ma czegoś takiego, jak „wygórowane wymagania finansowe”, jeżeli chodzi o dobrego fachowca.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Gościu jakbyś zwykłemu pomagierowi dawał 2500zł na rękę zapewniam cię, że znalazłbyś odpowiednich ludzi. Polska jak Chiny powoli wychodzi z zapierdalania za przysłowiowe 800zł. Najpierw budowlanka, później będą następni.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Czemu niby okrutne? Jak nie chce im się zapierdalać, to nie dostaną tyle, ile powinni.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Pewno płacisz jakieś grosze i dlatego jest właśnie tak, że masz w ekipie samych „Zbyszków spod budki z piwem” wiec proszę Cię nie nazywaj ich „fachowcami” bo prawdopodobnie w dupie byłeś i gówno widziałeś. A teraz życiowa porada: ABY MIEĆ ZATRUDNIONYCH FACHOCÓW NALEŻY ODPOWIEDNIO PŁACIĆ… w przeciwnym wypadku będziesz się całe Zycie użerał z pijakami i tyle. Nie dziw się, że gdy trafiasz na porządnego typa a on po pewnym czasie chce więcej hajsu, jest pewno dużo wydajniejszy od swoich „kolegów” pijaczków.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Jaka firma tacy fachowcy!

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Tu John znaj łaske pana i Ci napisze komentarz. Pamiętam jak mój Tato remontował mi mój obecny pałać po Władzimirach i mi opowiadał że zmieniał kolka firm zajmujących się renowacją i remontem itp. itd. I co?? panowie pijani a majster bez radny się tłumaczył że nie jego wina itp. Phi, Tato mu powiedział żeby to koniowi tłumaczł bo go to nie interesuje! I bardzo dobrze naród pijący i chlający zero porzydku! Ale przynajmniej tania siła robocza 🙂 Pozdrawiam prawdziwego Mesia i Kaliego, P.S Ten portal należy do Cyber-Mariana Szalom!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Ponieważ ci dobrzy fachowcy, umiejący się zachować pracują od lat w firmie razem ze mną 😉 A ta tak poważnie, to dobry (czyli też mądry) budowlaniec nie będzie chciał pracować za małe pieniądze te 3000 zł na rękę w sezonie to jest minimum. Jak jest dobry to chrzani się wyrabiać za grosze i woli własną działalność, albo prace za granicą.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Z takim podejściem to co najwyzej możesz prowadzić oborę dla ułomnych krów, a nie firmę.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. A ja jestem ciekaw ile płacisz swoim niewolnikm. Zapewne wystarczył by zapis w umowie: „płacę ci 8000 mieisięcznie, ale jak się nachlejesz lub spartolisz wypierdalasz”. Założę się, że nastawienie ludzi by się zmieniło.

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Zapewne jesteś typowym „byznesmanem-prywaciarzem”, płacącym najniższe stawki, jakie tylko się da i wymagającym ile wlezie. Pełno takich się narobiło w tym pseudo wolnym rynku. Jak płacisz, tak robią.

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Dla ciebie psi synu byznesmenie rodem z gminu co w pierwszym pokoleniu „ślachta” z jawansa ludzie to kundle? A poszedł ty chamie między swoich! Płacisz miske ryżu więc trafiasz na pijaczków,nieudaczników i złodziei bo sam jesteś taki byznysmen i fachman jak oni.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Jakbyś zatrudniał pracowników, zapamiętaj – Pracowników, a nie jakieś ogry to byś nie narzekał.

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Jesteś typowym polskim przedsiębiorcą cebulakiem, myślącym, że za sam przywilej pracy przyjdą ludzie wartościowi. Jak widzisz przychodzą tacy, jaki poziom sobą reprezentujesz…

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Dam sobie dupe uciać, że nazwa twojej firmy kończy się końcówką „EX”, albo „BUD” – czyli symbol byznesmena-cipy! który ma gówno w głowie, a mózg w dupie! i jesteś fanatyk JKMa, który pastuje szalufy takim jak ty, bo ma poparcie tylko przez neta… bo jak to mówią „Kozak w necie, … w świecie”.

  0

  1
  Odpowiedz
 37. Zrób koniecznie doktorat.

  0

  0
  Odpowiedz