Brązowy apel do społeczeństwa

Byłem dzisiaj w kościele i przed mną w ławce siedziała parka w wieku około 30 lat. Piękna kobieta i dobrze ubrany i sytuowany chłop. Problem był taki, że jak chłop wstawał to zaczynało śmierdzieć gównem, że nie dało się pomodlić. Jego dziewczyna już pewnie się przyzwyczaiła. Jaki jest sens używać drogich perfum jeśli ktoś jednocześnie wali klocem. Tego typu problem bardzo często się zdarza w polskim społeczeństwie. Nikt nie nauczył nas, że po sraniu najlepiej umyć dupę wodą i na koniec wytrzeć srajtaśmą. Gdybym mając pracę siedzącą nie stosował tego sposobu, to umarłbym na hemoroidy. Kiedyś nie stosowałem tego sposobu i moja dupa żyła własnym życiem ale jestem już po właściwej stronie mocy. W niektórych krajach kilbe są przystosowane do takiego zachowywania higieny. Zimą to nie był wielki problem, bo smród nie pokonywał grubej warstwy ubrań. Teraz jest lato i ludzie chodzą z obsranymi, spoconymi i śmierdzącymi dupami w miejsca publiczne.

12
3

Komentarze do "Brązowy apel do społeczeństwa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A może to ty że strachu z zazdrosci???

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Dziwne masz sny, człowieku.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Masz racje lepsze geje 0+1 niż 1+1.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Lepszy pedał niz gej. 2 pedały to już rower a co to gej?

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Coś pierdolisz szczylu, nie mogłeś być przed Siudmą w kościele, no więc: wszystko jest zmyślone. Nie z nami takie numery, Bruner. Mininstranci

   0

   0
   Odpowiedz
 6. To ja już wiem, skąd te hemoroidy.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Panowie, myślałem że wyznacznikiem heteroseksualizmu jest seksualny pociąg do kobiet, nie chodzenie z obsraną dupą. Takim rozumowaniem możecie zostać jeszcze bardziej hetero, jeśli nie będziecie zbliżać się ręką do oka saurona nawet z papierem. Boicie się, że za pierwszym dotknięciem swojej własnej dupy zostaniecie gejami?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Pytanie tylko po co chodzić do kościoła??

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Ty; piąta czterdziesci dwa: PO to chodzim do kościoła żeby pierdzieć!!!! zalóż se maska na morda! Kościoł Polski Aulnay s/Bois; Gwardia Strażacka. Żeby JAJKA Chżcić! Cala Polska Emigracja z Tarnowa, Sanoka, Kolbuszowa!!!

   0

   0
   Odpowiedz