Brexit

Chujnia z Brexitem, ale będzie można wreszcie powrócić do wytęsknionej ojczyzny. Zarobki tu mniejsze, ale wszystko tańsze, trawa zieleńsza, truskawki można kupić na targu od babuszki. Nasz Łódzki Wydział Fabryczny jest otwarty na rodaków, mieszkających poza granicami. Trzy stówy do łapy (albo 100 funtów), wsiadajcie w Ryana na lot do Łodzi i zapraszamy do złożenia CV na taśmę. Za niewielką opłatą oferujemy również zakwaterowanie w przyfabrycznych barakach – łóżko 8/24, superszafka 24*365. Wbrew pozorom wiele w waszym życiu się nie zmieni na gorsze. Tam jebiecie na zmywakach i później chlejecie taniego Tennentsa po zapluskwionych norach 6 strefy Londynu. Tu będziecie jebać na taśmie i chlać tanią wódę z biedry po polskich kleszczowiskach. Ale to będzie POLSKA 🙂

37
40

Komentarze do "Brexit"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mesio na prężydenta

  8

  5
  Odpowiedz
  1. Oj boli dupsko, boli… I właśnie zajarzyłeś, że nie od posuwania przez twojego najlepszego kolegę ale tak systemowo. Na swoich ziomków z sąsiedztwa jesteś w sam raz, ale wyżej nie podskoczysz, patałachu… Rozbawiłeś mnie i pewnie parę innych osób ale zostań przy tym na czym się znasz…

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Kurwa i wszyscy tu wrócą, i wzrośnie bezrobocie do 45%

  17

  1
  Odpowiedz
  1. BUk tak chciał! Najważniejsze że żydosko łunia sie rozliatywuje. Może niedługo Waładymir Waładymiriowicz Putjin sie znów o nas upomni. On nas wyzwoli od Żydów. Powiedział to ja Wolak katolik.

   2

   3
   Odpowiedz
 4. Ceny mieszkań po powrocie polaków, ceny mieszkań wzrosną , i będzie kolejna bańka mieszkaniowa jak w 2007r

  8

  2
  Odpowiedz
 5. Uważasz, że jesteś zabawny?

  5

  5
  Odpowiedz
 6. Chyba POLSZA. Teraz tylko zapakować naród wybrany na ARKĘ ( w parach dwóch mężczyzn, dwie kozy) , 100 funtów w zęby i wysłać na rejs do ziemi obiecanej. Ostry fizyczny zapierdol wyleczy ich materialistyczne zapędy. Tylko nie wiem czy się wszyscy pomieszczą w przyfabrycznych barakach… Tak powstanie nowy babilon. Albo będzie dwóch na jednej pryczy, w sumie 20-tu na jeden barak. Tak mówi pismo święte.

  PS/ A tak w ogóle to dlaczego 3 stówki? Wyjaśni ktoś?

  2

  4
  Odpowiedz
  1. Nie pyskuj patałachu i nie zadawaj za dużo pytań, bo mesio tego nie lubi:) . Trzy stówy to podobno koszty manipulacyjne za rozpatrzenie CV. A 100 funtów to odpowiednik tych trzech stów – ukłon w stronę przyjezdnych, którzy akurat nie dysponują złotówkami.

   0

   5
   Odpowiedz
   1. Co to za odpowiedni przy kursie funta do złotówki w granicach 1 – 5,5, 100 funtów to 550 zł, gdzie tu sprawiedliwość?

    0

    0
    Odpowiedz
    1. No bo taki Mesio to jednak prostak i patałach. Coś gdzieś słyszał, gdzieś tam był i rżnie głupa. Ten taki trochę mądrzejszy co już ostatnio zaniknął był jeszcze jako tako inteligentny ale ten od trzech stowek to jakiś korpoludek u tatusia w firmie. A wiesz patałachu, że ostatnio Marek z IT analizuje który ludek jakie strony otwiera? Tatuś ci tak śrubę przykręci, że walić konia będziesz już musiał tylko w korporacyjnym kiblu, gamoniu.

     0

     0
     Odpowiedz
  2. Jeśli będzie dużo chętnych do przyfabrycznych baraków, to i na to mamy radę. Mamy w przygotowaniu nowy pakiet mieszkaniowy. Dotychczasowy pakiet bez nazwy: łóżko 8/24, Superszafka 24*365 urośnie prestiżem i rangą do „Pakiet komfort”. Za dodatkowy prestiż i cena wzrośnie z 300 zł do 350 zł miesięcznie. Nie każdy jednak ze skromnymi zarobkami na taśmie będzie skłonny go wykupić. Za 300 zł miesięcznie powstanie za to nowy pakiet „Pakiet basic” – łóżko 6/24, Miniszafka Ryanair size 24*365. Robol nie potrzebuje dużej szafki (a powracający z UK i tak będą mieli tylko małą walizkę). 6 godzin snu to może niezbyt wiele, ale pozostały czas można przeznaczyć na jebanie na taśmie i większy zarobek, albo ostecznie jak ktoś lubi poleniuchować dłużej, można się dodatkowo kimnąć w parku, w macdonaldzie, na dworcu. 8/24 to 3 patałachów na łóżko na dobę, a 6/24 to juz 4. Dwie miniszafki zmieszczą się w objętości jednej Superszafki. Od razu rośnie przestrzeń. Wolny rynek się dostosowuje.

   2

   0
   Odpowiedz
 7. Mesiu, wyjaśnij mi jedno. Jak to jest, że człowiek tak ambitny jak Ty nie zarabia coraz więcej i więcej tylko ciągle od wielu lat 17 tysi? 😉

  14

  0
  Odpowiedz
  1. Mesiu już pisał kiedyś, że zarabia więcej, ale nie może o tym mówić, bo to dochód z szarej strefy. Oficjalnie jest więc 17 tysięcy. Mniej nie może wykazać, bo nikt nie uwierzy, że taki PREZES mógłby mniej zarabiać 😉

   5

   1
   Odpowiedz
 8. Ludzie ale wy to serio piszecie ?? Nikt z żadnej Unii nie wyjdzie przecież, to pic na wode….

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Wyjdzie czy nie wyjdzie zawistne polaczki już czekają by dojebać tym co mają jaja i wyjechali. Oni wprost się ślinią na możliwość, że ci co mają lepiej mogą się przewrócić. Jakaż radość wtedy w narodzie wybranym. Tak było na początku, jest teraz i na wieki wieków Amen.
   Zmartwię was kochani rodacy co nie wyjechaliście i nie pracujecie na zmywaku w UK. Nawet jak powrócimy to mamy zapas waszych miesięcznych pensji na jakies 20-30 lat. A wy będziecie się przez ten czas taplać w tym własnym szambie złośliwości wkurwienia i zawiści i gówno się zmieni w tym waszym życiu, bo wam trzeba by było mózgi wymienić Pozdrawiamy i oczekujemy Brexitu tak samo jak wy. A tym najbardziej złośliwym skurwielom będziemy ruchać siostry.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Znowu jakis chuj sie pod mesia podszywa…

  3

  3
  Odpowiedz
 10. Kiedy kupisz 10 kg ziemniakow w pobliskim krematorium otrzymasz w gratisie roczna prenumerate czasopisma: wydluzony byt kazdej pralko chlodziarko zamrazarki to kalgon dalej zwany wielkim kalgonem z doliny krzemowej, po uprzednim zarezerwowaniu kupnego prenumeratu prorodzinnej gazety papierowej wymagana bedzie pisemna zgoda rodzinnego ksiedza prałata oraz jego syna kominiarza rolnika ktory otrzymal zgode na wywoz nieczystosci poza stan nevada w cieplych rejonach rio de janeiro w poblizu pomniku jamnika burka co bobki swoje z kuwety czyscil do zebow pastą

  2

  5
  Odpowiedz
 11. Co ty patałachu się podszywasz pod swojego pana i władcę? Jam jest właścicielem ŁWF i jemu podległych więc pług do łapy i zapierdalaj orać pole które bardzo prężnie się rozwija dla takich patałachów jak ty. Także 4 rano widzę cię patałachu z pługiem na plecach i nie życzę sobie spóźnień bo z tych trzech stów zabiorę połowę i patałach nie będzie miał nawet na sikacza z markietu./Hrabia – przełożony mesia i jemu podobnych patałachów bez szkoły.

  1

  8
  Odpowiedz
  1. Ave mój panie!

   2

   1
   Odpowiedz
  2. Nie, ty też nie jesteś Mesio.

   3

   0
   Odpowiedz
 12. Ten mesio musi mieć krótkiego skoro nie nudzi mu się ta durnota;)

  3

  4
  Odpowiedz
 13. Tu domina Marta, Pani Pana waszego. Uklęknijcie, patałachy, jako Pan wasz klęczy przede Mną…

  Po pierwsze, to nie jest chujnia aktorstwa Mesia, Pana waszego, tylko jakaś żałosna podróba, której na własną osobowość nie stać.

  Po drugie. Pan wasz, Mesio, dzisiaj nie ma czasu na wizytę na portalu. Na weekend trafił do niewoli i ma dużo zajęć, zaspokajających próżność jego Pani, przed sobą. Począwszy od gruntownego sprzątania willi (za dwie bańki) jako ponętna pokojówka a skończywszy na karze jaką otrzyma, gdy już sprzątanie spapra.
  A spapra… 😉

  Po trzecie, cebulacka hołota na zmywakach w UK ochoczo głosowała za PiS-dami, Kukizem i mordy wydzierała, „jakie to zło ta Unia”. A teraz będzie płacz… I dobrze patałachom, choć pewnie i tak tępaki nie zrozumieją.

  Po czwarte. Referendum W UK za „Brexitem” w świetle brytyjskiego prawa nie jest wiążące. Ewentualne wyjście z UE teraz zależy od brytyjskiego parlamentu oraz tego (lub przyszłego) rządu. I oni mogą nie posłuchać „woli ludu”. Tym bardziej, że lud to tępy i nie wiedzący, jakie piwo sobie „Brexitem” warzy.

  Po piąte w końcu. Cebulaki siedzące na zmywakach do Polszy tak prędko nie wrócą. Pojadą do innych krajów UE. Bo tu nic dobrego na nich nie czeka. Nie ma więc jeszcze się co martwić. Aczkolwiek to (podobnie jak ostatnie wybory władz w Cebulandii czy na Węgrzech) źle wróży na przyszłość. Niestety. Demokracja ma jedną podstawową wadę -tępa hołota jaka stanowi większość społeczeństwa ma prawo głosu. /Marta, Pani Pana waszego

  PS. Wygląda na to, że Pan wasz zostawił trochę kurzu na meblach… Karny kutas go nie ominie… O nie… A potem dłuuuga minetka, bo Pani też coś od życia się należy…

  3

  4
  Odpowiedz
 14. Powrót do ojczyzny stanie się zbyt mainstreamowy… Polecam w takim razie wynieść się stąd do matczyzny, szwagryzny lub na któryś z księżyców Saturna – bo czemu nie dać się ponieść fantazji? Tylko od razu mówię, że Pluton jest zajęty przeze mnie. Urzekło mnie to serduszko na jego brzuszku.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. faktycznie zamieniles się z lbem na chuja co widać PO twoich pierdolach zenujacych!!! nie znasz tematu to wypad i nie pisz pierdol

  1

  1
  Odpowiedz
 16. Nikt władny i potężny nie pozwoli na to żeby prezydentem został polak z krwi i kości a nie żaden osobnik z domieszką krwi znad jordanu albo polak ale za to zaprzedany obcym interesom
  A po drugie to teraz tani patrioci z biało czerwoną flagą produkcji tych od tyskiego,a raczej parodia patriotów,mają swoje święto na jakie sobie zasłużyli,bo na pewno nie na wolność,majętność no i niepodleglośc,zresztą to święto jest tylko po to żeby nie myśleli o sprawach niepotrzebnych typu:„Polska prosi sąsiadów o prąd”,albo:”Tech Giants Vow to Tackle Online Hate Speech Within 24 Hours”,które bez potrzeby zaprzątać będą ich głowy.

  1

  1
  Odpowiedz