Brudstok 2014

W piątek przyjechałem z ziomkami do Kostrzyna. Pomijając upał i te chujowe korki które nas spotkały po drodze to co stało się później to była dopiero prawdziwa chujnia. Dotarliśmy do lasku tuż przed główną sceną gdzie znajomi mieli swój obóz. Niestety nie było już miejsca więc rozbiliśmy sobie namiot przed obozem. Po wszystkim stwierdziłem że trzeba w końcu zalać pałę więc polazłem kupić browara kilkadziesiąt metrów dalej. Wracam zadowolony że piwo zimne i namiot rozbity, otwieram namiot żeby wsadzić materac i śpiwór, a tam co? GÓWNO

58
68

Komentarze do "Brudstok 2014"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak to jest, jak się na jakieś syfiaste imprezy jeździ, gdzie wiadomo, ze się bydło, srające przez okna pociągów, zjedzie. Trzeba było sobie gdzieś na jakiś fajny biwak z paczką kumpli pojechać. A tak ma się w namiocie i wokół niego gówno. Ale nie rozumiem czemu cię to wkurwia -przecież swój do swego ciągnie, nie?

  0

  1
  Odpowiedz
 3. W gównie to się bydlaku tam tarzałeś, tfu bydło przebrzydłe, spuszczone z łańcucha! Rasumując w dupie byłeś i szambo zobaczyłeś. Fuck out!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. ..a w gównie p. Owsik

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Przypełzło.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Tzn? Ktoś się wysrał w twoim namiocie? Hahahahah

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Polnisch Zelt WC

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Skupkałeś się.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No dobrą nazwę jebnąłeś. Właśnie zajrzałem sobie do sieci na zdjęcia i jedno co widzę to właśnie brud. Jakieś babki z cykami na wierzchu, ludzie upierdoleni w błocie, jakieś kręcenie głową w rytm muzyki, skakanie przy scenie, typ umalowany na fioletowo, ledwo się trzymający, lesby, hipisi, punki… Ja się na to wszystko patrzy to można odnieść wrażenie, że się patrzy na bydło czego kolejnym dowodem jest gówno w Twoim namiocie i Twoja chęć ujebania się alkoholem. Sam się kiedyś też ujebałem alko chociaż nigdy tak by nic potem nie pamiętać, ale Ci powiem, że jak się nad tym zastanowić to chujowo to wygląda, patrząc z boku.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Tu mucha z kilku wpisow do przodu .A gdzie jest ten namiot ?Mozesz podac namiary?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ale to była psia czy ludzka kupa? A może kolega nasrał?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Polaczki igrzysk i wódki zalać pałe i następny dzień.Później srają byle gdzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A chuj ci w dupe. Chujowa chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Może jakaś dziewczyna była w namiocie i sie zesrała od nadmiaru wódy. Przecież wiemy, jak to kurestwo teraz leje w bebech różne alkohole i później sra, gdzie przykucnie

  0

  0
  Odpowiedz
 15. No to rzeczywiście błąd. Też bym się wkurwił za takie marnowanie klotza. Klotza należy stawiać tylko na klatę.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ktos poczul skurcze -znak ze rozwiazanie blisko…trza znalezc zaciszne miejsce aby wydac na swiat potomka -Brazowego Leviatana – Serpenta Odmetow – no i skurwysyn trafil na twoj namiot zeby swoj dupny porod odwalic .Mam nadzieje ze mu dupe rozerwalo w toku .

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Z gówna bicza nie ukręcisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. i jak? zjadłeś to co zastałeś?

  0

  0
  Odpowiedz