Burdel w papierach

Miał wysłać PIT-11, nie wysłał. Tydzień temu dzwoniłem, mówił że wyśle mailem. Dzwonię znowu, to teraz pierdoli jakieś głodne kawałki, że „mail nie doszedł, może błąd w adresie”. No to weź wyślij, napisałem ci maila, masz adres. Dupa, nie wysłał. Mógłby chociaż lepszą ściemę wymyślić – że im ukradli torbę z papierami, jakaś kurwa powódź, meteoryt, cokolwiek, a nie takie gówniane wymówki na poziomie gimbusa, co nie odrobił lekcji.

45
95

Komentarze do "Burdel w papierach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zakabluj typa do US w końcu to jego zasrany obowiązek, a mailem to on sobie może….. musi mieć potwierdzenie, że odebrałeś

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Utop go w lyzce wody!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. na wuj wam te podatki i potem się z nich tłumaczyć. zacznijcie w końcu myśleć i przestańcie być debilami.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. miał obowiązek dostarczyć PIT11 do 28.02. inaczej masz prawo poinformowac us o braku mozliwosci rozliczenia sie

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ta, to też by cię wkurwiały taśmowe patałachy, które nie wiadomo skąd mają kontakt do ciebie i żebrają o jakieś wypłaty, PIT-y, ubrania robocze. Zrozum człowieku, że świat nie kręci się wokół ciebie. Są ważniejsze problemy i wyższe sprawy niż twój bon do Tesco. Może właśnie twój Szef podejmuje decyzje, które chronią twoją dupę, twoje miejsce pracy i twoją kromkę chleba, a ty trujesz o jakiś PIT. Doceniaj to, co masz, przyklej uśmiech na mordę i zdubluj wydajność, a gdy nadejdzie czas na twoją maluczką sprawę, możesz być pewien, że szef znajdzie czas.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. nie zwracaj uwagę na @ 6 jakby Twój szef zarabiał 17 tysi i jeździł mesiem stać by go było na dobrych księgowych i porządnych pracowników działu kadr. Po jednym Twoim upomnieniu baby w księgowości już miały by brąz w galotach. A tak to wnioskuję, że Twój szef to zwykły szczur który nie potrafi buta zawiązać a co dopiero podejmować jakieś decyzje kabluj fagasa do US i tyle w temacie.

  0

  0
  Odpowiedz