Burmistrz- mistrz oszcędności

Pokazywali właśnie w telewizorze burmistrza jakiegoś kurwidołka, który to pochwalił się jak bardzo zajebistym jest włodarzem. Otóż Pan postanowił wyjebać z pracy wszystkie sprzątaczki i podpisać umowę z jakąś zjebaną prywatną firmą na czym zaoszczędził pół bańki. Zjebana firma zatrudniła Panie, ale już na umowę zlecenie i za jakieś 900zł/miesiąc.
Moja propozycja jest następująca: wypierdolić z roboty na zbity pysk wszystkich odpowiedzialnych za tę wchuj wspaniałą decyzję, a następnie zatrudnić ich na umowy-zlecenia za 900zł/miesiąc. Ewentualnie jeszcze uszy powykręcać. Chujnia, chamstwo i śrut.

102
40

Komentarze do "Burmistrz- mistrz oszcędności"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To jest Polska! Tutaj każdy dzień to walka o przetrwanie. Dlatego wolę być starym kawalerem, a i tak nie mam luksusów. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Brudnon Kwiecień dał by mu śmieciówkę!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. moja loszka po każdym obrobieniu pały ma na rękę 90 złotych, po penetracji odbytu przez afroamerykanina dwa razy tyle a po tym perfekcyjnie obrabia moją zajebistą królewską pałę i jeszcze chce więcej bo taka ona jest

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Chyba tylko w tym zjebanym kraju zleceniodawca daje się zawsze okradać pośrednikom, za których całą robotę i tak wykonują podwykonawcy (którym firma pośrednicząca oczywiście nic nie płaci).

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ile to jest pół bańki?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Moja loszka mówiła, że temu patafianowi nigdy nie powinien za to fiut stawać. Dodała, że chociaż swędzi ją na widok facetów, to choćby ten burmistrz miał takiego wspaniałego chuja jak ja to by mu nigdy Nie obciągnęła ani nie dała. Za chuja. A po wiadomościach moja loszka klękła i obrobiła moją pałę dokładnie i namiętnie. Ma się ten haj lajf kurwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Polska elyta takiej roboty się nie chyta.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. a Piotr Sidło zatrudniłby na czarno i zapłacił na końcu o połowe mniej…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kasa burmistrza pochodzi z podatków, więc jak ma nimi rozporządzać? Jakbyś miał zatrudnić sprzątaczkę do swojego domu to wolałbym zapłacić 800 zł czy 1800 zł (płaca minimalna pracodawcy)? Och na pewno jesteś takim dobrym i bogatym człowiekiem, że zapłacisz jej nawet średnią krajową.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @9 mam nadzieję, że skończysz na zleceniu za 800zł

  1

  0
  Odpowiedz
 13. No tak, bo przecież o to chodzi, żeby sprzątaczkom płacić jak najwięcej… Co z Tobą nie tak? Przecież to również TWOJE pieniądze i powinnaś się cieszyć, że ktoś dobrze nimi gospodaruje. Swoją drogą mam wrażanie, że to Ty byłaś/eś jedną z tych sprzątaczek (albo ktoś z Twojej rodziny) i dlatego masz ból dupy.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. @13 Wyjebanie ludzi z pracy i skazanie na tyrkę za grosze uważasz za dobre gospodarowanie pieniędzmi? Może odłącz ciężko chorych od maszyn bo leki są wchuj drogie, sieroty wyjeb do kamieniołomów, bo dlaczego mają być utrzymywane za twoje? A na koniec te wspaniale zaoszczędzone banknoty zwiń w rulonik i wciśnij sobie głęboko w dupę. Hipokryci… ciekawe o ile w ramach oszczędności zmniejszyli swoje pensje?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Do 12: Fakt tyle że te pół miliona bańki nie zostanie wydane na polepszenie życia mieszkańców owego miasta tylko na nagrody dla burmistrza i jego sługusów

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Co kurwa za ojciec miasta ….Powinien sam zrezygnowac z burmistrzowania I zaoszczedzic podatnikom wydatku .Albo po godzinach opierdalania sie w ratuszu brac wraz z przydupasami za froterki i sciery i po sobie gowna sprzatac i smiecie wynosic.Pro Bono of course !! To by byla oszczednosc ! Nikt nie musi jego kibla obsranego burmistrzowskim gownem polerowac za psie grosze .

  0

  0
  Odpowiedz