Być abstynentem

No właśnie – bycie abstynentem wcale nie jest łatwe. Osobiście nie piję w ogóle alkoholu, bo nie chcę i nie lubię. Szkoda, że niepijący w tym kraju są traktowani jak jakieś dziwolągi i ufole. No bo jak tak można? Weekend bez piwa? Bez wódki? Przecież to dziwne! Nawet się z nikim nie spotykam, bo nie mam ochoty słuchać pierdolenia w stylu ,,no weź walnij jednego”, ,,ze mną się nie napijesz?”. Nie jestem abstynentem na pokaz, żeby chwalić się jaki to jestem wspaniały. Ale wkurwia mnie, że nie można się z nikim normalnie spotkać, bo zaraz trzeba chlać piwsko albo wódę. Ludzie się nie potrafią w ogóle bawić bez chlania. Ale jak komuś przeszkadza to, że nie piję, to chuj. Wcale nie musimy się spotykać.

102
10

Komentarze do "Być abstynentem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  5
  Odpowiedz
  1. Nie mówi się „zimnym końcem”. Właściwą nazwą jest ” zimowy koniec”. Wiem to z własnego doświadczenia.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Bo to kraj pijaków i brudasów

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Zmień towarzystwo, mam nadzieję,że pomogłem.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Zalisz sie czy chwalisz?

  0

  2
  Odpowiedz
 6. Ja się pocę jak się nie nagrzmocę

  5

  0
  Odpowiedz
 7. Jesteś przegrywem, co Ci przeszkadza że piję alkohol chuju, nie pijesz a przypierdalasz się do innych to po chuj to robisz, żal cipe ściska, upij się cioto o ile dasz radę to przestaniesz pierdolić.

  2

  10
  Odpowiedz
 8. Pierdykniem bo odwykniem

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Chluśniem bo uśniem

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Jedzie ksiądz na karuzeli

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Skacze małpa na drucie

  1

  0
  Odpowiedz
 12. No to Jan Sebastian Bach

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Podchorąży zawsze zdąży

  2

  0
  Odpowiedz
 14. No to po szklanie i na rusztowanie

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Witam w klubie,)
  nie ma co się stresować, jak komuś to nie pasuje to niech chleje…

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Doskonale Cię rozumiem, nic się nie zmienia od lat, w tej dziedzinie też jesteśmy 100 lat za Afryką i do standardów europejskich się nie nadajemy.
  Kultura picia w tym kraju to dno, wodorosty i śrut na tym dnie…Nigdy nie zapomnę jak na imprezie z pracy, zamówiłem drinka z martini w fyrfaldig’u (taki kieliszek właśnie do martini specjalny, w kształcie stożka)- no bo w czym innym. Podczas gdy inni walili browary i drinki z żubrówki i coli. I co usłyszałem?-że pije BABSKI drink…no ręce mnie kuźwa opadły…To za komuny było tak (podobno), że robol jebał piwo pod sklepem a studenci tanie wina…jak widać tendencja się przeobraziła na rzecz piwa jako trunku dla każdej grupy społecznej, które swoją drogą jakościowo stało się szczochem w ładnym opakowaniu.
  Dlaczego u nas nie może być jak w Hiszpanii czy we Francji?

  3

  2
  Odpowiedz
 17. Jedź do prezesa Euro mebel. On cię wróci do normalnych.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Witam w klubie….Ja osobiście do nawalenia potrzebuję naprawdę dużej ilości – co skutkuje fatalnym syndromem dnia następnego. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest – nie picie, bo np. po 3 piwach nic nie czuję a autem jechać nie wypada ect.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Mnie się zawsze pytają Czy jesteś Swiadkiem Jehowy? Poza tym gdy przestałem pić urwał się kontakt z 90% „kolegów”. Zresztą większość imprez takich jak wesela czy sylwestry traci sens bez chlania bo na chlaniu się opierają i na niczym więcej

  4

  0
  Odpowiedz
 20. Pierdolisz ufolu i życiowa kuciapo, nie pijesz na pokaz piździelcu pierdol się, najlepsza jest sraczka na drugi dzień po piwie, fajne jest żyganie i szczanie w pory, lubię też śmierdzieć mułem

  5

  5
  Odpowiedz
  1. pisze się „rzyganie”

   0

   0
   Odpowiedz
 21. Juz myślałam, ze oprocz mnie tacy ludzie nie istnieją….

  1

  0
  Odpowiedz