Bycie niemiłym?

Jebnięci ludzie, uważają, że jak się im powie prawdę na ich temat… to dla nich to jest: brak szacunku, bycie „niemiłym”, a jak jest się wierzącym… to powtarzają „ale z ciebie chrześcijanin”, choć sami nawet do kościoła w wielkie święta nie chodzą.
Wkurwiają mnie tacy ludzie, bo, gdy byłem wierzący, to nic im nie wolno było wytkną, bo woleli się taplać w swoich gównach, zamiast się poprawić w celu poprawienia relacji ze mną.

7
0

Komentarze do "Bycie niemiłym?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Napierdalasz ciut za dużo przecinków. Moje oczy mają czkawkę gdy to czytam.
  Grammarnazi

  1

  1
  Odpowiedz
  1. To się dokształć tłumoku !

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Analfabeto niemyty, przed wykrzyknikiem nie powinno być spacji.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. będę pisał jak będę chciał nieuku

     2

     0
     Odpowiedz
 3. Jebać ich!Nie masz większych problemów?Wojna zbliża się wielkimi krokami i chuj go wie kiedy hipersoniczny Kindżał przyleci z życzeniami od Władimira Władimirowicza.A wtedy nie zdążysz nawet piardnąć ostatni raz w życiu a ostatnie co zobaczysz to oślepiający błysk.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Ale z ciebie tłumok…
   1 bombka nie zmiecie całego świata.
   Doucz się historii

   0

   4
   Odpowiedz
   1. Sam jesteś wielkim tłumokiem i to ty się dokształć baranie.30 października 1961r.ruskie zdetonowali Car bombę o mocy 50Mt.Efekt-była wyspa,nie ma wyspy bo wyparowała.Gdyby taka jebła nad Warszawą to w promieniu 35km nic by nie przetrwało a zniszczenia to 100% nikt by nie przeżył.To były lata 60 XX wieku.A teraz pewnie są jeszcze potężniejsze.Tłuku taki ruski podwodny okręt może zabrać na pokład 16 Kindżałów a każdy Kindżał może mieć do 10 niezależnych głowic np.po 10Mt każda.Gdyby to wszystko jebło to nie tylko Polska ale i pół Europy zamieniłoby się w radioaktywną pustynię.A to tylko arsenał jednego ruskiego okrętu.Przemądrzały bucu jesteś dyletantem i nie masz pojęcia o broni jądrowej.To co spadło na Hiroszimę i Nagasaki to były kapiszony w porównaniu do mocy współczesnych bomb.Głupi kmiotku jeśli nie masz wiedzy na temat broni jądrowej to się nie wychylaj.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. No widzisz masz lewą półkulę mózgu, ale prawą nie za bardzo.
     Sam opisałeś to co wcześniej skrytykowałeś nieuku.

     Hm… Wawa to przecież nie cały świat?
     No, chyba, że dla biorców 500+ xD

     0

     0
     Odpowiedz
   2. Oszczędniś pierdolony. Zamiast napisać po ludzku „jedna” to jakieś zasrane cyferki stawia. I kropki na końcu zdania nie ma, doucz się interpunkcji.

    0

    3
    Odpowiedz
    1. Napisałbym w ogóle bez „1”, ale byś nic nie zrozumiał, pseudointeligencie

     0

     0
     Odpowiedz
    2. A ty się naucz wstawiać średniki nieuku

     0

     0
     Odpowiedz
    3. O przepraszam, tu nie ma stawa XD

     0

     0
     Odpowiedz
  2. Irytuje mnie to, ponieważ takim ludziom to jedynie należy kadzić, by się dogadać.
   A ja nie będę schlebiał śmieciom !

   1

   1
   Odpowiedz
 4. Pij siku niemiłego, nie będziesz miał kaca złego.

  3

  1
  Odpowiedz
 5. A ja np. mówię zwolennikom PiSu, że to zła partia – zgodnie z prawdą, a oni się obrażają że obrażam ich poglądy polityczne. Ale przecież to prawda.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Mnie stary dziad chciał zajebać za to, że powiedziałem, że lubię oglądać Polsat i TVN (a ja miałem na myśli filmy xD)

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Na kolana patałachu, uszy po sobie i pokornie głowa w dół. Jutro tysiak w łapę, CV w zęby i pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Prezes Euromebel przydzieli ci stanowisko gdzie będziesz zapierdalał od świtu do nocy w pocie czoła a po godzinach walił z patałachami od Byczywąsa do głównego zbiornika i utwierdzał potencjalnych klientów w przekonaniu, że to aromatyczny sos ”od siebie”. Kilkanaście lat harówy i uzbierasz na własną willę, krokodyle i zapas litrowego mocnego w PET.

  0

  5
  Odpowiedz
  1. O!
   Już widzę, że i ciebie dopadła hiperinflacja XD
   300 zł, 500 zł… teraz już 1000 zł XD

   0

   2
   Odpowiedz
  2. Hiperinflacja i to w 1 miesiąc!
   O cholera!

   0

   2
   Odpowiedz
   1. Pij siku Zbigniewa, nikt po nim nie ziewa.

    1

    0
    Odpowiedz
   2. Bo to forum dla dorosłych !

    1

    0
    Odpowiedz
 7. Ludzie są zbyt dumni, żeby usłyszeć, a tym bardziej, żeby zaakceptować prawdę o sobie. Tak, było, jest i będzie. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdzie nikt nie ma za grosz pokory. Większe poparcie wśród tępego ludu zawsze dostanie gość, który będzie łechtał ego tłumu choćby nie wiem jak głupi i popsuty on nie był, a znowu ten, który zwróci uwagę na czyjeś wady będzie uznawany za tego co wprowadza nieprzyjemną atmosferę i złe emocje więc na pewno jest z nim coś nie tak. Przeciętny zjadacz chleba nie chce czuć się źle i przede wszystkim dąży by mieć całe życie wygodnie, dlatego unika słuchania i myślenia o swoich wadach, bo takie rzeczy sprawiają, że sumienie karze pracować na sobą, a komu by to się chciało. Wystarczy wmówić sobie, że jest się kryształowym i nie mieć sobie nic do zarzucenia. Proste. Osoby wytrącające z tej zwodniczej „wygody” będą traktowane jak intruz i wróg. Znam ludzi, którzy niszczą psychicznie innych sami przy tym będąc katalogiem zaburzeń psychicznych i oni nie mają sobie nic do zarzucenia, nawet niektórzy uważają siebie za mitycznych „dobrych ludzi”. Także ten. Co do zwracania uwagi na czyjeś zło to jest to obowiązek chrześcijanina i nie ma w tym nic niepoprawnego. Trzeba walczyć z tym rakiem bycia grzecznym i udawaniem, że deszcz pada, bo toksyki nas wykończą.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Bardzo dziękuję, bo na taką wypowiedź czekałem!

   Podsumowując:
   Ludzie uwielbiają udawać, że nic się nie dzieje…

   0

   0
   Odpowiedz