Bydło w hostelu

Pojechałam sobie do innego miasta w ciemno i trafił mi się hostel. Poprzednia noc spoko, ale teraz zeszło się jakieś bydło i ma w dupie ciszę nocną. Noż ja pierdole, jaką pałą trzeba być, żeby tak się zachowywać? Nawet kurwa drzwi normalnie nie zamkną tylko trzaskają. A już prawie 23. Brak słów.

38
8

Komentarze do "Bydło w hostelu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Hostel to świetny horror ze względu na sceny przemocy i dlatego należy wziąć go pod uwagę kiedy już w nowej rzeczywistości powstaną obozy pracy i trzeba będzie obmyślać tortury którym będą poddawani niewolnicy,choć jednak wydaje się że jeśli chodzi o repertuar tortur to lepsza jest „piła”.

  2

  3
  Odpowiedz
 3. Pokolenie debilów, nic nie zrobisz, mieszkam w bloku i co chwile podobne akcje mają miejsce. Krzyki, wrzaski itp..Nie da się spać!

  15

  0
  Odpowiedz
 4. Dołącz do towarzystwa, dziołcha, a hałasy nie będą Ci przeszkadzać. Może rozkręcisz imprezę? W końcu jest piątkowy wieczór.

  2

  6
  Odpowiedz
 5. A Ty ludzi wkurwiasz świecąc swoją komóreczką lub laptopikiem. Pewnie z nadgryzionym jabłkiem. Ale na hotel nie stać tylko kisisz się w 20 osobowym pokoju z bydłem

  3

  6
  Odpowiedz