Cenzura

Od zimy miałem zamiar stworzyć animację, inspirując się na innej z YouTube. W tym miesiącu wziąłem się za pracę nad nią. W pierwszym dniu pobrałem podkład muzyczny, zrobiłem intro, wzorując się na Disney’owskim, zrobiłem pierwsze klatki animacji 2D. Cała animacja polegała na tym, że miałem sparodiować gminę, w której mieszkam. Dokładniej przedstawiłem w niej realne narysowane postacie, które mieszkają w mojej gminie. Wszystkie osoby nie miały nic przeciwko, że wykorzystuję ich wizerunek, a kolega Łukasz nawet się cieszył. Kiedy tylko w ostatnim czasie w mojej szkole został zakupiony telewizor do filmów w sali do polskiego (na którym aktualnie oglądaliśmy Hobbita) postanowiłem, że będzie to świetna okazja, aby pokazać moje dzieło całej klasie a wszyscy byli za. Zapytałem pani… ekhm cenzora czy zgodzi się, abym przyniósł ją na pendrive to się zgodziła. Dzisiejszego dnia przyniosłem ją i wszyscy z niecierpliwieniem czekali na oglądnięcie jej. Cenzor zapytał mnie czy trwa ona długo, to odpowiedziałem, że 2:40 minuty. Kolega Michał otworzył plik z animacją i nagle pokazało się świetne intro, zastanawiało mnie, dlaczego cenzor nie usiadł po ludzku na krześle, tylko opierała się o biurko i tymi PRL-owskimi ślepiami patrzyła, aby wykryć jak najmniejszy błąd. Dotarliśmy do 1/4 animacji i pokazało się zdjęcie wójta (nie dałem rady już go narysować) to nagle zaczęły się krzyki: „Nie!!! Nie!!! WYŁĄCZCIE TO ,NIE MA BYĆ ŻADNEJ TWARZY!!!”. I tak nie dała mi skończyć. Pytałem ją jeszcze czy będę mógł przynieść ją jeszcze raz tylko poprawioną to ona z całej japy: NIE CHCĘ Z TOBĄ ROZMAWIAĆ, JESTEM NA CIEBIE ZDENERWOWANA!!! Po tej całej akcji byłem załamany i ,że tyle trudu poszło na nic. Po zakończeniu lekcji jak najszybciej wyszedłem z klasy i trzasnąłem drzwiami, na korytarzu znajomi z innych klas pytali mnie, co się stało, ale tak mnie spięło, że nie dałem rady nic powiedzieć. Przed chwilą pisałem SMSa z treścią do kolegi Łukasza: „Te zasrane babsko potraktowało mnie jak cenzor w PRL. Totalny brak szacunku dla czyjejś pracy!!! ;-(” On odpisał: „Tak nie dała ci suka skończyć”. Zrobiłem co w mojej mocy, nikt inny z klasy nie zrobiłby animacji nigdy. Człowiek kończy ostatnią szkołę gimnazjum i chcę trochę szacunku a tu klapa.

Ps: Dodam, że ona jest za PO (naprawdę, bo pytałem), ale to mniejsza z tym…

41
84

Komentarze do "Cenzura"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jesteś zakochanym we własnej dupie idiotą. Zdziwisz się jeszcze w życiu nie raz, hehe

  1

  0
  Odpowiedz
 3. gimbusy na chujni… tak myślałem

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Gimbaza sie bawi!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Głupie kurwisko rzeczywiście z PRL, omg i jessze za PO jest ? jebany leming

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A ty gimbusie pierdolony masz szacunek do innych? Jak ci mówią nie to znaczy nie i kurwa kropka. Będziesz napierdalał na swoim i w swojej sali to se będziesz mógł czarnego chuja narysować a w szkole ma być porządek, jak ci nie pasuje to wypierdalaj droga wolna (i drzwiami nie trzaskaj bo kurwa nie twoje cieciu jeden)Dziękuję za uwagę.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. No to wpuść to w obieg w inny sposób, jak premiera się nie udała.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. I bardzo dobrze. Twoja nauczycielka powinna Ci dac nagane.
  Wojt.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja nie potrzebuję jakiś kurewskich animacji, bo mam w domu REALNĄ loszkę, która codziennie klęka i błaga, bym dał jej possać mojej pały…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. nie becz i zapodaj na youtube i faceb.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja pierdolę co za problem. Wrzuć to na YT i tyle. O co w ogóle ci chodzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Skoro miała to być animacja i animowane postacie to dlaczego użyłeś w tej prezentacji zdjęcia wójta? Z drugiej strony to była parodia, i każdy o tym wiedział. Jesteś pokrzywdzony, ale swoją drogą jak żądasz szacunku to uszanuj poglądy ”suki” (nie jestem za PO, KNP żeby nie było, ale to w obie strony działa, jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie 😉 )

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Moja loszka mnie opuściła, bo jestem debilem.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Oczywiście gdyby była za kongresem nowych prawiczków to by Ci daja dokończyć. Oj gimbusie gimbusie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ee tam Wojtek nie marudź

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Czasem się zastanawiam czy wpisy nie są fejkami, a chujnia jakimś tajnym centrum badania opinii publicznej. Najpierw wpis z PiSem na końcu, potem wpis o Korwinie, teraz o PO. Jeśli tak jest to się walcie, nic wam już nie skomentuję 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Tu autor wpisu do @11: Więc tak, zgadza się, co napisałeś. Jedna z moich koleżanek w klasie, jak i za również ja stwierdziliśmy, że do połowy było to dobre a do połowy złe. Dobre – bo animacja była udana, ciekawa, pomysłowa a ZŁE – dlatego że pokazałem tam czyjąś twarz, a na pewno sam nie byłbym zadowolony, gdyby tak ktoś postąpił z moją. Już SZCZERZE przyznam się, że jednak nie narysowałem dlatego, że nie dałem rady tylko, rozleniwiłem się podobnie, jak przy końcówce animacji, kiedy miał być odlatujący samolot, a pokazałem fotomontaż dwóch klatek. Po powrocie do domu na nogach nabawiłem się niepotrzebnie tylko wysokiego cukru we krwi (z powodu nerwów) i bólu gardła (był zimny wiatr i nie zasunąłem bluzy). Mam nauczkę na przyszłość – każda drobnostka w materiałach jest ważna. A teraz odpowiedź do @9 i @10 – Nie wrzucę na FB czy YT z dwóch powodów: FB – Bo nienawidzę tej strony i nie mam tam konta, a na YT, dlatego że wrzucanie tam czegokolwiek, kiedy jest się, osobą nieletnią nie ma sensu.

  0

  1
  Odpowiedz
 18. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 19. To niech drętwa suka sama zrobi lepszą animację, jak nie umie docenić czyjejś pracy. Do komentujących: naprawdę zajebiści się czujecie, wyzywając innych od gimbusów tylko dlatego, że są jeszcze w gimnazjum? Większość z was też pewnie była. Czym czujecie się lepsi? Czy z definicji tego, że jesteście STARSZYZNĄ TEGO PIĘKNEGO KRAJU od razu przybywa wam mądrości, ogłady? Nie sądzę. Aha, ten komentarz pisał 30-letni staruszek.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @15 kto wie, kto wie…

  0

  0
  Odpowiedz