Chłopcy, alkohol i inne

Skomplikowany chłopak to chłopak-ciapa lub chłopak bardziej X. I łudź się, łudź, że jak się do ciebie uśmiecha to znaczy, że ma dobry dzień, chce cię wesprzeć lub przesyła pozdrowienie. Przecież masz dziurę w rajstopach i szpilki, do tego nie założyłaś biustonosza. Po całym dniu w halogenowych lampach i spojrzeniach mlaskających chłopów idę z koleżankami na tory i piję piwo. Potem impreza u Dawida. Wódka. Potem babcia daje na spróbowanie nalewki. No jeszcze więcej, jeszcze, bo nie poczujesz. Na noc jeszcze raz Żywe. W piątek znów zaczynam liczyć 1+1=60, ale 5*1=100. W poniedziałek znów prości chłopcy.

15
50

Komentarze do "Chłopcy, alkohol i inne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przyznam szczerze, że ni bata Cię nie rozumiem… Ktoś potłumaczy tą jednostkę?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. może właśnie o bata chodzi…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. bo grunt to rozumieć samego siebie. a widze ,że Ty z pewnością siebie rozumiesz. po co rozumieć innych? rozumiejąc doskonale siebie tak naprawde na wstępie rozumie się innych w 90%. ale.. gdy błoto to kalosze nie nosze, na słońce ubieram parasol i wstaje wcześniej niż zasnąłem. zrozumiałeś koleżanko? ja też 🙂 śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. hmmm, osobliwy wpis. Po przeczytaniu po raz pierwszy kompletnie nic nie zrozumiałem. Po przeczytaniu po raz drugi pomyślałem, że autorce przydała by się wizyta u psychiatry, ale pozostało wrażenie, że ten abstrakcyjny tekst jednak ma jakiś ukryty sens. W końcu doszedłem do wniosku, że owszem, ma, ale chyba tylko dla autorki. Wygląda mi to na dziewczynę w okresie dojrzewania, która nie tyle czuje się nierozumiana, co chce za taką uchodzić. Śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. spróbujcie czegoś fajnego, to może zrozumiecie. nie mówię, że na pewno mam rację, może tak, a może nie, a może hmm, a kto to wie?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Komentarz nr.5 to chyba również autorki? Czy może więcej osób nadużywa środków psychoaktywnych?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. z tego co mi się wydaje to, to jest napisane w grubym pijackim amoku co nawet autor na trzeźwo nie jest w stanie zrozumieć;-)

  a niech to wszystko chudy Mojżesz, Śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. a ja to zrozumiałam. to chyba dlatego, że jestem kobietą ; p

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jeśli chodzi o abstrakcyjne teksty, nikt nie pobije doktora Lange z UG -> jutro koło z filozofii… Co za chujnia biorąc pod uwagę to, że jestem na biologii… ;P

  0

  0
  Odpowiedz