Chore społeczeństwo

Natchnęła mnie taka myśl że odcinam się od społeczeństwa , nie próbuje być fajny jak co niektórzy, nie mam Facebooka, nie bawią mnie jakieś imprezy gdzie 2/3 to 15-16 latki, nie „zamulam na kompie”, nie jaram i nie ćpam , czuje się taki jakiś niedzisiejszy, choć mam dopiero 18 lat, wśród młodych ludzi panuje zasada opierdalania się, najebania i ruchania … na dłuższą metę staje się to żałosne

24
50

Komentarze do "Chore społeczeństwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Prawdziwe społeczeństwo jest na chujni, reszta to nie warty uwagi margines.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bo ludzie najczęściej wybierają najbardziej prymitywne rozrywki i to im wystarcza. Ich życie, ich sprawa co z nim robią. Ale są i tacy, dla których to mało albo chcą czegoś innego. To tak samo normalne.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jestem 10 lat starszy i wiesz co tu jest jeszcze gorzej. Co zrobić tacy ludzie taki świat ,powiem ci ze są inni na tym świecie i kobiety i podobni do ciebie myślący a nie pędzący jak bydło. Pozdro 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. wygląda na to, chciałbyś być jednym z nich a nie możesz się wkręcić w odpowiednie towarzystwo ale kryjesz to pod pojęciem alternatywności. polecam popracować nad sobą 🙂

  0

  4
  Odpowiedz
 6. Po prostu masz mózg i jesteś powyżej ogólnego poziomu gówna-przyzwyczaj się.I mam nadzieję że lubisz swoje towarzystwo,bo ogólnie to mając mózg to jesteś skazany na samotność lub wąskie grono znajomych…ale za to znasz swoją wartość:)

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Na dłuższą metę? To JEST żałosne. Ale tak na prawdę większa część wcale tego nie chce – robią to tylko po to, żeby się przypodobać innym, nie bawi ich to tak na prawdę. Ale każdy chce być „fajny”. Ja mam lat 16, i tak samo jak Ty mam podobne uczucie, z tym że ja przez długi czas faktycznie odciąłem się od społeczeństwa. Musisz wybrać – albo żyjesz według siebie samotnie, albo stajesz się tacy jak ci inni, jesteś ich superkolesiem, choć tak na prawdę szczają na ciebie. I choć wybór może się wydawać oczywisty, to wcale tak nie jest – samotność na prawdę jest chujowa. Wiem to. Z drugiej strony to drugie też gówno warte. Staraj się nie popadać w skrajności. A przede wszystkim rób co lubisz, i co sprawia, że jesteś szczęśliwy.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Eh, a myślałem, że jestem niezły, bo z wyżej wymienionych tylko przymulam na kompie i to też bez przesady. Czuję się tak samo i zgadzam się z Tobą co do celu większości: najebać się lub naćpać, zabawić i poruchać. Zjebana cywilizacja. A będzie jeszcze gorzej:)

  1

  0
  Odpowiedz
 9. amen. Ogóle bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja też nie jestem jakaś zwariowana, ale rodzina mi mówi, że moja natura jest fajna. Dobrze, że nie ćpasz, nie pijesz i nie zamulasz na kompie. Dobrze jakbyś zaczął trenować sporty to znajdziesz ludzi z którymi choć one cię łączą.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. nie Ty jeden czujesz się jak dinozaur… takich ludzi jest więcej tylko, że ich nie widać 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jesteś jak dinozaur. Respect. Tak trzymaj i nie poddawaj się fali. Ktoś to kiedyś doceni;)

  0

  0
  Odpowiedz
 13. jestem podobny do ciebie .. nie pasuje do tego świata. wiesz na czym polega nasza wyjątkowość ?? Na tym ze jesteśmy normalni a świat jest nie normalny ,jest zepsuty, Dziękuje dobranoc.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. O piciu nie wspomniałeś. Czyli pochlać sobie lubisz? Nieważne… Po części zgodzę się z tobą. Niestety, ale jesteśmy zniszczonym społeczeństwem. My już we krwi mamy pewne charakterystyczne cechy- krętactwo, alkoholizm, cwaniactwo. Wszystko to przekłada się na Nasz rząd, a rządem jesteśmy MY- to ludzie przez nas wybierani, czyli są naszym wyborem/naszą częścią. Myślę, że My Polacy potrzebują dyktatora z twardą ręką, ale i z głową na karku. Prawdziwego przywódcę, który zaprowadzi Nas na szczyty. A w demokracji, jak to w demokracji- każdy chce dojść do koryta i wziąć kawałek żarcia dla siebie, ot co.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Zebrała się banda alternatywnej mizantropijnej młodzieży w swetrach ( i nowomodne chwalenie się brakiem konta na FB, ja też nie mam, ale żeby się tym chwalić?). Nic wam do tego, że inni lubią się zabawić i poopierdalać. Bo tak naprawdę nie ma nic, co by miało więcej sensu, może za parę lat to zrozumiecie ( bo widzę, że tu średnia wieku 16 – 20 lat przeważa).

  0

  1
  Odpowiedz
 16. i tak trzymaj!

  1

  0
  Odpowiedz