Chrześcijanie

Wkurwia mnie, że ludzie w pracy, którzy nie chodzą do kościoła zwracają mi uwagę, żebym w środę popielcową kabanosy, które zwykle mam na śniadanie, jadł ukradkiem. Gdy pytam się dlaczego, piętnują moją niewiedzę jako dziecinną, bo przecież byłem ochrzczony i bierzmowany co obliguje mnie do wiedzy na temat postów w kościele. Tylko, że ja zostałem ochrzczony i bierzmowany wbrew swej woli i nie chcę żeby ktoś mówił mi co i jak mam spożywać.
Nie lubię tego polskiego katolicyzmu, zdewociałego i totalitarnego.

57
71

Komentarze do "Chrześcijanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wyluuzuj ; D pieprzenie kotka za pomocą młotka za przeproszeniem . ;d Myślisz , ze Ci Twoi koledzy w pracy nie jedza miesa w owym postnym czasie? wpierdzielają tonami wieprzowine , pasztety i inne miesne rzeczy , a publicznie takie to gówna katolickie . ; P Powiem Ci tak , jak bedziesz słuchał co gadają to w zime w japonkach bedziesz chodził . to tylko Twoje zycie i Twoj interes w jakie sprawy moralne i etyczne wierzysz ; ) Tak jak mowisz , My katolicy zostalismy przymuszeni do tej wiary , ze tak powiem odziedziczamy ja po rodzicach , ale gdy zaczynamy myslec o swym zyciu i samemu o nim decydowac , mamy prawo zmienic pewne rzeczy i nasze podejdscie do pewnych spraw , w tym religijnych 😀 pozdrawiam ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ty se możesz nie chcieć, żeby ktoś Ci mówił, a ja mogę nie chcieć, żebyś Ty mi mówił, że nie lubisz mojego katolicyzmu.
  Innymi słowy: chcieć, to se możesz…

  0

  1
  Odpowiedz
 4. jedni wierzą , drudzy nie , i niech kazdy pozostawi to dla siebie i niech niepotrzebnie tego nie upublicznia i nie umoralnia innych mniej katolickich ludzi !

  0

  0
  Odpowiedz
 5. a spierdalaj, rucha mnie twoje kwestia!

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Och, cóż za okropieństwo. Normalnie trauma na całe życie. Idź być antykatolem gdzieś indziej, bo to nudne.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. To powiedz im żeby spierdalali,bo to co robisz i jak robisz to twoja sprawa.Katokurwy

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Odpierdolcie się od niego. Dobrze gada. Jeden z drugim pouczają podczas gdy sami są przykładem jaki chrześcijanin nie powinien być. Żal mi was obłudnicy.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. A włanie, że możesz by antykatolem tutaj. A ty powyżej idź se by zawszałym zacofańcem gdzie indziej, bo tylko smród sredniowiecznej obory za tobą leci.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Jak mogłeś zostać bierzmowany wbrew swojej woli? Nie byłeś takim wojującym ateistą wcześniej czy mamusi się bałeś :D?

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Pierdolę popielec, na obiad mam schaboszczaka, amen!

  1

  0
  Odpowiedz
 12. @6, dobrze dobrze, ja tez takim cwelom katolickim każę spierdalać, a ty koleżko się ogarnij i miej odwagę odburknąć takim mądralom

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @4 – no to na chuj sie wypowiadasz?! Nic nie wnosisz do tych komentarzy!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Japierdole! ad9. inteligencją tu kurwa świecisz , myślisz , ze znasz sie na rzeczy , a tu gówno . Więc Debilu uświadomię Cię , że niektórzy otrzymują bierzmowanie od razu przy chrzcie ! i to nie jest ich wybór czy wychowają się jako katolik czy nie , o zmianie wiary moga zdecydowac dopiero pozniej . zajrzyj moze czasem do jakichs ksiazek , bo widze ze zycie i otoczenie nic pozytywnego Cie nie nauczylo . Ameen !

  1

  0
  Odpowiedz
 15. kabanos im w dupe

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Jak można być bierzmowanym wbrew swojej woli?

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Katole to banda obłudników… Wpierdalaj mięcho i miej wyjebane na nich!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Kiedyś jeszcze podziękujesz rodzicom za to, że zostałeś ochrzczony…! 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 19. religia w swoim zalozeniu powinna pomagac w doskanaleniu sie w milosci do bliznich i boga,ale w przypadku katolicyzmu latwo zauwazyc,ze jedynie wbudza poczucie winy z jakichs chujowych powodow i wzbudza agresje do osob spoza tego zdewocialego kregu.moze nie podzielam zdania niektorych,twirdzacych ,ze religie(wszelkiego rodzaju)nalezy zwalczac ale z pewnoscia takie narzucanie swojego punktu widzenia jest chuja warte i nie nalezy sie na nie godzic.nie dawaj sie dewotom masci wszelakiej!!!

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Przechścij się na prawosławie, my nie mamy takich pojebanych problemów. Katochuje zawsze coś odpierdalają zjebanego.

  0

  0
  Odpowiedz