Chujnia w zyciu

Ostatnio kurcze jakos mi się nie układa. Wyprowadzilem się do wielkiego miasta pod pretekstem szkoły którą muszę skończyć. Wynajalem mieszkanie w Wawie i przeprowadziłem się nie mając pracy, tylko jeżdżąc na uberze. Opisywali się na necie jak to dużo się nie nazarabia co się okazało taki Ch. Trwało to 5 miesięcy. Żeby móc się utrzymać musiałem cały czas pracować no cały czas po prostu i nie miałem czasu dla szkoły, później zmieniłem mieszkanie na tańsze i mogłem zająć się szkoła. Został mi miesiąc pisałem sobie spokojnie bo mieli mi przedłużyć termin o miesiąc, a co się okazało nie przedluzyli. Spialem się i dwa tygodnie nie wychodziłem z pokoju. Napisać zdążyłem ale wykryli mi błędy i nie miałem już czasu na poprawę. Po tym zacząłem szukać pracy, szukam już miesiąc i nic. nawet taka firma pewniak, z początku jak to mnie nie chcą a po końcowej rozmowie jednak nie. Obecnie mam doła bo kończy mi się kasa, jeżdżę ciągle na uberze rozwalajac samochód do końca bo wcale nie ma z tego takich kokosow i brakuje mi chęci do czegokolwiek.
Ktoś ma w życiu szczęście a ktoś jak ja ciągle ma pecha, no po prostu ciągle. Dlaczego tak jest

48
1

Komentarze do "Chujnia w zyciu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A twoim zabicie się.

  10

  0
  Odpowiedz
 3. Zrób na bezrobociu prawko jazdy D finamsowane z EFS i idz do MZA. Zarobisz 4k na rękę jak przyjdziesz dwa razy z wolnego. Olej chuja warte studia.

  7

  1
  Odpowiedz
 4. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  1

  5
  Odpowiedz
 5. Kupię pompę hamulcową do Pegaso J4

  5

  1
  Odpowiedz
 6. Masz siłownik wywrotu do Multicara M25?

  5

  1
  Odpowiedz
 7. Masz edytor TAG w wersji kaszubskiej?

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Ni, ale mom instrukcjem jinteretu po kaszubskiej:
   Włuncz taki guzik a potym zobaczy gdzi je wiotrak i ciepaj chuja aż polyci no tyn wiotrok coby si nie zatrał i siem komputr ni przygrzał.

   2

   0
   Odpowiedz
 8. Halo Autorze. Ja myślę, że powinieneś ukończyć tę szkołę. Czy jesteś zupełnie sam na tym bożym świecie, czy też masz może rodziców, krewnych, przyjaciół, którzy mogli by Ci np. finansowo pomóc, abyś mógł spokojnie chodzić jeszcze jakiś czas do szkoły. Pomyśl, co się da jeszcze zrobić. Życzę Ci powodzenia i ukończenia szkoły.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Jest tak dlatego ponieważ nie masz konstruktywnych zainteresowań marna cioto. Ja siedzę na dupie, coś tam sobie czytam, piszerzam wiedzę i te 4-5 tys miesięcznie mam. Minus to brak ubezpieczenia zdrowotnego i jakiś tam zusowskich składek. Jak frajer interesuje się tylko piłką nożną i pobieżnie samochodami to pretensje tylko do siebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. o kurwa! ale chujnia?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Olej szkołę, to chuja warte. Ja jak ten debil kończyłem studia i jeszcze płaciłem za to, i nic mi te studia nie dały. Zrób sobie prawko D albo C+E albo kurs spawacza i spieprzaj za granicę, tutaj zawsze był i będzie grajdół.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Najlepiej to sie najebac a potem myslec nad rozwiazaniem . Ale pamietaj -chlanie usmierza bol.

  0

  0
  Odpowiedz