Chujnia z chujnią.pl

2 lata przerwy bardzo zaszkodziło temu portalowi.Pojawili się psychole którzy nic innego nie piszą jak „ty kurwo zajebana,chuju,cwelu” itp.Znaleźli sobie miejsce gdzie można każdego wyzywać od najgorszych,obrażać nie mając do tego podstaw.Na nic więcej ich nie stać tylko rzucać chujami i kurwami pod adresem nieznanych sobie ludzi,którzy nie wyrządzili im żadnej krzywdy,nie obrazili.Dlatego wszystkim psycholom mówię:chuj wam w dupę,pierdolcie się bezmózgi,sram na wasze słowa i życzę wam wszystkiego najgorszego.

6
4

Komentarze do "Chujnia z chujnią.pl"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Psychole xD. Dzieciarnia się nudzi i wyzywa innych, lecząc kompleksy a później oglądając ich komentarze, które jakimś cudem admin zatwierdził, trzepią sobie pod to gruchę. Jak ja to mówię: suka która dużo szczeka, słabo gryzie.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Tu Arktos, władca Lodolandii. Co ty gadasz, przed rozpoczęciem tej dwuletniej przerwy czyli przed wrześniem 2020 r. też byli ci, którzy obrażają innych np. Ja. Ja obrażam np. Tabalugę, tego pojebanego, zielonego smoka. Mimo mojej potęgi nie potrafię go pokonać.

  Chwała Lodolandii 😀

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Merytoryczny komentarz wymaga czasu przemyśleń. A takie „komentarze”, o których pisałeś, nie. I to jest cała tajemnica. Ludzie idą w ilość, a nie w jakość. Wincyj, wincyj, wincyj. Pieniędzy, popularności, komentarzy itd. Chujnia to odbicie społeczeństwa i świata. Pomyślałbyś kiedyś, że ludzie mogą zarabiać na nagrywaniu chlania, ćpania, rzygania, bicia żony itd.? A tak się teraz dzieje. Świat zmienia się nie tylko na lepsze, ale na gorsze też.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie jesteś wcale lepszy od tych, którymi pogardzasz.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Proszę czytać ze zrozumieniem.Życzenia są skierowane TYLKO i WYŁĄCZNIE pod adresem psychopatów,którzy na każdy lub prawie każdy post reagują agresją wyzywając piszącego od ostatnich nie mając do tego powodów.Nawet zamieszczając post o neutralnej treści nie obrażającej nikogo w komentarzach dostaje się kupę ch….i k…..od psycholi.Jeśli kogoś urażają dedykowane życzenia to automatycznie zalicza się do tej grupy albowiem życzenia te NIE są skierowane do ludzi normalnych,którzy nie obrzucają błotem innych nie mając do tego powodu.

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Ej, ja nie robię tak, dopóki ktoś mnie nie wyzywa…
  Nie będę milczał, gdy ktoś mi robi krzywdę… (oczywiście są wyjątki, bo cenię sobie święty spokój niż gadanie do kogoś kto ma próżnie zamiast mózgu, bo i tak za chuja nie ustąpi mi a tylko będzie… wojna!)
  Bo już kurwa się na tym ostro przejechałem… jak milczałem, gdy mnie prześladowano w realności (szczególnie moi antyrodzice i ich gównoznajomi) to potem miałem jeszcze bardziej przejebane!

  P. S.
  Czy ziomek chodzi ci również o używanie wulgaryzmów podczas pisania postów/komentarzy np. pisząc o jakiejś sytuacji albo o ludziach i pisząc „co za zjeby”?

  P. S. 2
  Mnie też to wkurwia jak ciebie, dlatego kilka razy już się pytałem w komentarzach tych nieudaczników „po co to zbędne chamstwo?” albo pisałem „proszę o zachowanie kultury”

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Kropki przy skrócie od „Post Scriptum” są dyskusyjne. Pewne jest natomiast, że zamiast dziwnego tworu „P. S. 2” (niczym przestarzała konsola do gier) powinno się użyć skrótowca „PPS”, czyli Post Postscriptum. Albo „P.P.S.” jesli ktoś lubi kropki.
   Grammarnazi

   0

   3
   Odpowiedz
   1. idź się dokształć, bo wiem kurwa, że nie masz nawet wykształcenia podstawowego, bo jesteś za stary emerycie!

    0

    1
    Odpowiedz
   2. sprawdź sobie w googlach zimowych

    0

    0
    Odpowiedz
 7. Forum bardzo dobrze, że istnieje i prosperuje…
  … ale ja też już kurwa założyłem ze 2 razy bodajże posty, że na forum zleciało się mnóstwo jebanych nieudaczników!
  Mesio też jest wkurwiający, ale lepszy niż oni…
  bo czasem coś ciekawego podpowie (góra 1 zdanie na cały wpis XD).

  Ziom, jest jeden atut: pełna wolność słowa!
  Jednak fakt: ci pierdoleni nieudacznicy nie powinni wyzywać, lecz pisać z sensem i albo naprawdę wprowadzać jakieś ZDROWE poczucie humoru (a nie jebane chamstwo) albo tak jak ja szukać rozwiązań problemów…
  Oczywiście napisałem „pierdoleni nieudacznicy” by może się wreszcie opamiętali !

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak ja 😀 . To jest wykonalne, ale czasochłonne.

  1

  0
  Odpowiedz