Chujnia Zbyszka

W sumie nie mam dużo do napisania wkurwia mnie historia byłego polityka działacza społecznego Zbigniewa Stonogi. Słynącego z kontrowersyjnych jak i dosadnych nagrań opiewających tematy polityki i całej tej otoczki. Ja po tym kraju nigdy zbyt wiele się nie spodziewałem ale jednak nigdy nie zrozumiem jak gość o tak wybitnie jaskrawych działaniach dla przeciętnego polaka i na szkodę skorumpowanych struktur został potraktowany w tym kraju. Wiadomo napoje z procentami nigdy nie były jego dobrym przewodnikiem ale jednak co by nie powiedział można było się z jednej strony pośmiać a z innej złapać za głowę i nie bynajmniej z tego że miesza słowa alkoholowym szale. Najbardziej wkurwia mnie te polactwo rodem z programu Jaworowicz czy jak to się zwie jednym słowem głównie jakaś wiejska patologia z wyjątkami na prawdziwe problemy a nie jakieś zatargi dziadów. Stonoga właśnie takim pomagał a dostał za to przysłowiowego chuja w dupe i został postawiony na jednej linii z kryminalistami dewiantami i innymi zwyrodnialcami zboczeńcami. Zawiść tego kraju to zawsze będzie temat mojego zdegustowania. Osiągnij coś od zera to zostaniesz zniszczony w większej i mniejszej skali.

33
16

Komentarze do "Chujnia Zbyszka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Szydło powinna zrezygnować ze stanowiska premiera. Bycie kobietą-premier jest za bardzo proniemieckie.
  I jeszcze jedno… już teraz zaczynajcie pierdzieć do słoików i butelek. Bo lepszy własny gaz niż jakiś ruski.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Ale mi osiągnięcie, dorobić się w latach 90 na tzw. transformacji przy pomocy kontaktów i działając w służbach. Ale oprócz tego że dobrze pożył to pomógł wielu osobom i za to jakiś tam szacunek.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Akurat Zbysiu swoje za uszami ma i teraz zbiera to, co sam sobie zasiał. Niby taki wielki przedsiębiorca, a tworząc kilka biznesów, poleciał w chuja nawet ze swoimi fanami.

  Cała ta pomoc, to była zwykła zagrywka PRowa, która miała na celu zmianę jego wizerunku z oszusta na filantropa. Pieniądze dla biednych i poszkodowanych, pochodziły głownie ze zbiórek i datków dawanych przez zwolenników ZS.

  Jedyne kogo mi żal, to zwykłych ludzi, którzy dali się nabrać na pierdolenie Zbysia o naprawianiu tego kraju. Jeżeli on dostał: „ch… w d….”, to jego zwolennicy zostali wyje… przez niego, bez mydła, w każdy możliwy otwór.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Od jakiego zera? Przecież sporo działał jako skarbnik SLD. Mało to zarobił na vacie?
  Żebym nikt mi nie zarzucił stronniczości- niektóre prowokacje robił naprawdę profesjonalnie. A co do jego fundacji to jest ona jego tylko z nazwy, fundacja stoi na jego żonę. To, że pomagał poszkodowanym ludkom to akurat dobre, sęk w tym, że nikt nie wie ile tej kasy naprawdę było. Jego zachowanie po % wystawiło mu skuteczny rachunek, który teraz przyszło mu zapłacić.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Kurwa a czego się spodziewałeś? „Zniknąć” go nie mogli, bo byłoby to podejrzane, więc dali go do pierdla. Działał na szkodę partii więc się go pozbyli, proste kurwa czego nie rozumiesz?

  3

  1
  Odpowiedz