Chujnia absolutna

Otóż życie w Anglii nie jest aż tak idealne jak by to sobie ktoś wyobrażał. W mieszkaniu jest grzyb i wilgoć co doprowadza mnie do anomalii w moim mózgu jak i astmy i tym podobnych. Co dwa tygodnie muszę sprzątać generalnie całe mieszkanie i pryskać grzyba octem tudzież innymi specyfikami co to ma kurwa znaczyć żeby baba w wieku 22ch lat bez dzieci i męża tak się męczyła?! Wszystko z szafek wyciągane i ściany i okna i szmat wietrzenie i suszenie mokrego materaca w łóżku, a pani z agencji mówi, że to normalne! Gdzie się dupy nie ruszy to czuć grzyba! Po za tym z pracą chujnia, bo recesja jest – nawet w Anglii jest recesja, więc większość czasu spędzam w mieszkaniu na wsi nie licząc wysiłku fizycznego, który jest obniżony przez pseudo astmę spowodowaną grzybem! Po za tym związki w Anglii się rozpadają i mój się rozpada, nie kocham już swojego faceta – tzn nie to, że nie kocham ale jakoś przestaję cokolwiek do niego czuć. Po za tym nie można sobie iść do sklepu rano po świeże bułeczki czy pasztecik. Na dodatek zepsuł się prysznic i woda leci już od wczoraj wieczorem, a hydraulika nie ma i ciągłe kapanie drąży mi dziurę w mózgu!

27
60

Komentarze do "Chujnia absolutna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Od dobrych kilku lat nikt sobie nie wyobraża, że w Anglii jest idealnie. Idzie przykąsać lepszy szmal niż w PL. Cała reszta to minusy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. pojebana. i lubisz narzekać

  0

  0
  Odpowiedz
 4. było trzeba siedzieć przy mamie w PL, a nie narzekać teraz

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie użalaj się, tylko zrób coś konkretnego z tym. Pani z agencji zawsze będzie pierdolić na swoją korzyść. Poczytaj o prawach najemcy, bo jeśli jest tak, jak piszesz, to na takim grzybie mogłabyś sporo zarobić. W UK sądy w przypadku małych spraw – do 1000f działają sprawnie i niedrogo. Jest również masa innych, darmowych organizacji, rozpatrujących roszczenia zwykłych ludzi. Wiem, bo sam korzystam. Ale wysiłku trzeba trochę włożyć – wypełnić podania, zebrać materiał dowodowy. Trwa to też czasem swoje.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A kto ci powiedział, że Polacy myślą, że życie w Anglii jest idealne??!! Człowieku – toż tam pod pewnymi względami jest dużo gorzej niż w Polsce. Teraz to już nawet kasa nie jest specjalnie większa – bo funt ma bardzo niski kurs. Zresztą za granicę najczęściej wyjeżdżają nieudacznicy, którzy w Polsce nie potrafią znaleźć pracy. I tyle… Chujnia i śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. W IE miałem dokładnie to samo. Jednakże, gdy przyszła wypłata, ten grzyb i wilgoć jakoś mnie nie denerwowały. Jednym słowem, jak się nie obrócisz, tak dupa z tyłu. Grzybnia, chujnia i trzy metry śrutu, gdziekolwiek jesteś.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Diana, to Ty?!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A co wy tak wszyscy z tymi bułkami z pasztetem? W Anglii nie maja pasztetu? :0 u nas będziemy niedługo tylko pasztet jesc z pasztetówki i ogorki kiszone… i to z biedronki 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dobrze, że wyjechałaś, a ja tu zostałem.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. do 3. mama też jest w anglii więc nie mam jak z nią w polsce siedzieć 😛
  do 7. Nie to nie ja ale jak chcesz mogę być 😛
  do 8. bułka z pasztetem w 2ch postach to ja pisałam
  Ogółem chujnia i śrut jak z tąd do Warszawki !!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Grzyb, angielski klasyk 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Dont worry Jesus Loves you.

  0

  0
  Odpowiedz