Chujnia ciążowa

Wkurwia mnie, że moja żona nie może zajść w ciążę. Ją to pewnie jeszcze bardziej wkurwia. Próbujemy od 4 lat, robiliśmy wszystkie badania i niby wszystko jest ok, ale jednak nie wychodzi. Nosz kurwa, jakiś 17-latek pierwszy raz w życiu dymnie 15-latkę i od razu gol, potem ona zostawia dziecko na śmietniku, a tu dwoje dorosłych, świadomych ludzi marzy o tym, żeby mieć dziecko i zapewnić mu jak najlepszy start a tu chuj z tego. Odbija się to na mojej psychice, zwłaszcza, że nasze życie seksualne wygląda teraz tak, że jest tylko kilka dni w miesiącu dymania w dni płodne, bo wcześniej trzeba na nie czekać i się oszczędzać, a potem żona jest wkurwiona, a że bierze jakieś hormony, to nie ma ochoty. Chujnia i śrut.

42
76

Komentarze do "Chujnia ciążowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Współczuje 🙁
  Napisałeś o tych nastoletnich rodzicach i zgodzę się z tym. Na świecie nie sprawiedliwości i takie rzeczy się zdarzają. Przykro mi, że to spotkało właśnie Ciebie i Twoją żoną. To jest prawdziwa chujnia, a nie głupie nastolatki wypisujące, że wpadły. Mnie też to wkurwia. Widziałam już tyle nastoletnich matek i znam tyle par, które nie wiadomo za jaką karę uparcie dziecka mieć nie mogą. Pozostaje tylko nadzieja, że w końcu się uda. Grunt to dobre nastawienie – choć w 4 lata naprawdę można się zniechęcić. Musisz być cierpliwy. Słyszałam gdzieś, że przeszkodą do zapłodnienia jest czasami jedynie stres. Może Twoja posada bądź żony jest stresująca? Albo może oboje jesteście zestresowani tym, że do tej pory się nie udało? Może warto by wyluzować i myśleć pozytywnie 🙂 Cóż ja będę trzymała kciuki i jestem pewna, że w końcu zostaniecie rodzicami 🙂 Po tym co piszesz jestem pewna, że będziesz świetnym ojcem 🙂 Trzymaj się.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Sex to grzech!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. rada 🙂 odstaw wszystko co bierzecie 🙂 ruchaj non toper 🙂 i tyle… a nie że kurwa w płodne nie płodne :d musi być dzida :d

  0

  0
  Odpowiedz
 5. czas na spontana! jakieś nowe miejsca, sex z zaskoka. 2 miesiące i macie dziecko(własciwie płód):) powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie ta dziura, kolego ….

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Też tak mieliśmy przez 3 lata… Leczenie typu hormony, inseminacje nie pomagały, zdecydowaliśmy się na in vitro. Pierwsze się nie udało, ale z drugiego mamy cudowną córeczkę 🙂 Niestety koszt jednego podejścia wraz z lekami to ok. 10tys.zł…. :/ Pozdrawiam i życzę szybkiego zaciążenia!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. śrut ale co poradzisz wal starą ile wlezie i pierd… jej fochy baba ma dawać kiedy ty chcesz i nie będzie fochów

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A może mieszkasz w rejonie gdzie zamiast listonosza chodzi listonoszka? Dowiedz się w RUP, gdzie są listonosze i przeprowadź się do rewiru takiego pocztyliona, który chociażby wizualnie ci odpowiada (nie ma nałogów itp).

  0

  0
  Odpowiedz
 10. i to jest chujnia! niech odstawi hormony po pierwsze! CZYSTA NATURA MA BYĆ, seksik w kazdej dobrej chwili;) po drugie jeśli zażywała antyśrodki to może przez nie musi teraz poczekać tyle ile brała 🙂 z tą nastoletnią ciąża to niesprawiedliwe ale takie życie..Niech wam ześlę dzieczaczka :*

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Brak Ci sprzęgła di Żuka,kolego

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Widocznie masz małego i mało spermy dajesz!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A po co komu dziecko

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @1 „To jest prawdziwa chujnia, a nie głupie nastolatki wypisujące, że wpadły.” – No tak, Twój problem najważniejszy, a jak ktoś ma inny (a już nie daj boże osiąga to, co dla Ciebie nieuchwytne), to od razu jest głupi? Akurat dla tych „głupich nastolatków” (i często nie tylko dla nich) ciąża jest ogromnym problemem.

  A co do postującego chujowicza – współczuję. I oby Wam się w końcu udało!

  0

  0
  Odpowiedz