Chujnia kiblowa

Witam. Moją największą chujnią obecnie jest korzystanie z ubikacji. Nie jest to niestety mój własny kibel, tylko wspólny razem z innymi lokatorami. Największy element, jaki można sobie wyobrazić zamieszkuje właśnie u mnie w kamienicy. Niektórzy co dopiero z mamra powychodzili i snują się szukając wczorajszego dnia, patrząc przy tym co by tu komuś zajebać. Wróćmy zatem do wspomnianego już wcześniej kibla. Jego stan sanitarno-higieniczny jest tragiczny. Przychodzą do niego najebani, toteż nie umiejąc utrzymać kuśki w stanie umożliwiającym spływanie moczu do muszli klozetowej, sikają obok niego oraz po ścianach. Nie wspomnę już tego, że często deska klozetowa umazana jest kałem o rzadkiej konsystencji. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce, zrobiłem tam gruntowny porządek, łącznie z dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. Następnie wywiesiłem grafik, kto kiedy ma sprzątać. Wychodziło, iż każdy lokator powinien raz na dwa tygodnie zrobić porządek w toalecie. Myślicie, że się dostosowali? A gdzie tam? Zwyzywali mnie od najgorszych chujów a owy grafik, został zerwany z drzwi i posłużył jako substytut papieru toaletowego. Żeby nie było za wesoło dodatkowo narzygali pod schodami, smród jest taki, że do piwnicy nie sposób wejść. Kurwa mać już dłużej tak nie można żyć ludzie! Chujnia totalna. Pisze podanie do administracji o przydział w innym osiedlu. Chciałem być szeryfem własnej toalety, niestety przegrałem z kretesem.

68
56

Komentarze do "Chujnia kiblowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ale chujnia… Jak mozna zyc w takim gownie i jeszcze sie z tego cieszyc… Tosz nawet moj kot jak nasra to po sobie zakopuje. Wspolczucia i szacunek za wzorowa postawe.Zmien mieszkanie, a szczury niech dalej sraja pod siebie. Powodzenia!

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Na bank każdy słucha tego zjeba Peji i noszą pierdolone dresy i mają łyse pały taki syf powinno się utylizować a lemingi dalej będą gadać że to są ludzie jak my, chujnia i śrut wam w dupe wy ścierwa gówniane !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Sraj na podwórzu. Świeże powietrze, natura i można się liściem w razie czego podetrzeć.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pierdol ten syf z obleśnymi zwierzętami…kurwa jak tu wierzyć w ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Powieś zdjęcie Jp2 klemuffka, patrona zamiatania brudów pod dywan. Wtedy każdy będzie gówno czyścił, jak święty Kajojek sprzątał i uciszał brudy pedofili w kościele.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ja pierdole koleś z kim i gdzie ty mieszkasz?!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Na twoim miejscu bym to pierdolił i za chałupę srać chodził. PS Na chuj w kiblu deratyzacja? Szczury też tam łaziły się wycedzić?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. To po chuj tam mieszkasz? Idź mieszkać gdzie indziej, albo odżałuj kilkaset zeta i zrób sobie klop w domu. Co to za filozofia? Parę rurek, drzwi i ścianki działowe choćby i z dykty i po problemie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. wyjedz do irlandi tu jest super nie ma syfu wogole

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nie tylko twój pierdolony kibel jest umazany. Twarz mojej loszki też – nektem z mojego królewskiego kija. I dlatego ma taką gładziutką cerę.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. haha, kurwa, mieszkać jak kiepscy to już jest szczyt! krzyknij coś w stylu: „wypierdzielaj pan do siebie na górę, bo pan tu nie mieszkasz!”, ewentualnie daj im gówno na wycieraczkę, albo obsmaruj nim drzwi tych pojebów.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Bydło lubi mieszkać w chlewie i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Gdzie ty ,kurwa mieszkasz? W Kinszasie? Wspólny kibel z menelami? Ja pierdolę,co to za kraj?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. bedziesz chyba za stodole zbierac sie, tylko cicho, zeby nikt nie widzial Cie, no bo nie da Tobie przeciez wysrac sie, bezstresowo kakow niesc!
  Idz wysraj sie, dupe swoja wprowadz w ruch, cisnij mocno , bedzie gut
  I poczujesz lekko sie
  Idz wysraj sie
  sraka juz gotowa jest
  tylko musisz skupic sie
  I nie stanie wpoprzek kloc
  !

  0

  0
  Odpowiedz