Chujnia lekarska

Od dłuższego czasu prześladuje mnie poważna, nieuleczalna chujnia lekarska. Po pierwsze dlatego, że wszyscy lekarze uwielbiają ze mną od razu przechodzić na „Ty”. Nie wiem kurwa dlaczego czują się lepsi od każdego innego człowieka. Co prawda medycyny przezajebistej nie skończyłam, ale do chuja pana mam wyższe wykształcenie techniczne, 2 kierunki, certyfikaty kurwa językowe itp. i szacunek mi sie należy. I to że w gabinecie kurwa lekarskim jestem na pozycji ofiary nie kata, zwierzyny łownej, niewolnika bez zdania i strony poniżanej i rozbieranej to nie znaczy do chuja najcięższego, że każdy ma mi pierdolić per „Ty” bo kurwa ani z nimi bruderszafta nie pije, ani kurwa nie przyjaźnimy sie od lat. Drugim powodem jest to, że kurwa leczyć to oni nie potrafią w ciul. Mam lat 26 i dwoje znajomych na cmentarzu przez te lapiduchy. Koledze wszystko powyżynali, zamontowali woreczek na oddawanie potrzeb i z tego pieknego leczenia uczynili jeszcze jedno – psychiatryczne. Bo go totalnie wyniszczyli i zalamali tą jakże oszczędną terapią. Kolezanke powiedzieli, ze wyleczą. Pożyła 2 lata. Ale takie to było życie – i tak jej ładnie potrafili ulżyć, że jej rodzice na kolanach w kosciele modlili sie, zeby juz odeszla. Czujecie to kurwa mac? Potem jeszcze inny kolega. Wypadek samochodowy. Nikt o niego kurwa nie walczyl, tylko przylecieli z papierami na zgode na amputacje. No i mu noge upierdolili. Nikt nawet nie myslal sie postarac. Dziekujemy wam kurwa drodzy specjaliści. Cześć i chwała za takie gówno. Inna koleżanka ostatnio była u pani doktor. Tak po niej biała dama morde piłowała, że dziewuszka nie wytrzymała i sama ją opierdolila słowami – że ma pisać co trzeba w te papiery i jej nie pierdolić, bo ona tu z własnej woli nie przyszła 🙂 brać i naśladować tylko bo kurwa niedługo na łeb nam wejdą już totalnie te konowały. I jeszcze na koniec ma jakże bardzo z własnej woli uczyniona wizyta u ginekologa i kurwa rozbieranie sie na oczach pana doktora gorzej niz w pornolu 🙂 bo w polsce nie stać ich na parawan. I ogólnie chujnia chujowata i nic tylko sie zajebać.

79
65

Komentarze do "Chujnia lekarska"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. święta racja, ludzie patrzą w lekarzy jak w malowane wrota. A prawda jest taka, o czym sam się przkonałem (mam też lekarzy w rodzinie), że większość to zwykłe skurwysyny i partacze, które nie powinnny nawet do podkuwania konia być dopuszczone. Ludzie dbajcie o swoje zdrowie, bo żaden lekarz o nie tak nie zadba.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. mi jak walą na ty – robię to samo- co z tego, że doktorek- wypróbuj, zajebiście im kopary opadają i kolegę zaraz masz, zagadnij na wychodnym, że się zdzwonimy na meczyk…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bo cały ten kraj jest byle jaki. Wszystko jest byle jakie. Nie może być coś „porządne”, musi być na odpierdol się. Rząd, NFZ, drogi, służby mundurowe z wyjątkiem straży pożarnej, cały ten kraj to jedno wielkie postkomunistyczne gówno. Pozdrawiam wielkich kurwa patriotów. Chuj wam w dupe.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. jakbys widziala jak sa ludzie traktowani na studiach medycznych to nie bylabys taka zdziwiona. takiego podejscia ucza juz na studiach.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. mam wyższe wykształcenie itd. i szacunek mi się należy-a ci co nie maja wyższego wykształcenia to już im się nie należ? wielka pani 26 lat obraza majestatu lekarz przeszedł na TY-straszne

  0

  0
  Odpowiedz
 7. nie rozumiem, rozbierasz się przy lekarzu co w tym dziwnego, skoro i tak Cie będzie badał i wszystko widział. Druga sprawa kto jest na tyle głupi żeby chodzić do lekarzy.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wtf? Pierdolnij się w łeb. Lekarzy nazywasz konowałami a jakby tobie przyszło tak wkuwać przez 5 lat studiów to zmienił byś zdanie. A chuj z zakuwaniem, to nie zakuwanie w stylu zapamiętaj, zdaj i zapomnij, oni kuszą mieć tą wiedzę. Poza tym na huj ci parawan u ginekologa jeśli po to się kobieta rozbiera żeby mu cipę pokazać, parawan zasłania co najwyżej przed innym personelem który nie musi akurat pacjenta widzieć nago, np. przed pielęgniarką, albo przed innymi pacjentami gdyby ktoś akurat otworzył drzwi.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. To nie tytuły o nas świadczą lecz charakter. Jak ktoś chce być zdrowym to najpierw jeść zdrowo: ciemny chleb , 5 posiłków , zero słodyczy , wolne jedzenie i owoce.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Im się wydaje, że jakieś trudne studia mają. Mam w rodzinie lekarzy i wiem, że wystarczy dwa tygodnie przed egzaminem kuć na pamięć i masz zaliczenie. Na politechnice do egzaminu trzeba się uczyć dwa miesiące i to ze zrozumieniem tematu, a nie tylko wykuciem na pamięć.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Bo nie ma już lekarzy. Teraz są to pigularze i przedstawiciele handlowi big farmy.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Człowiekowi po jednym kierunku nie technicznym i bez „certyfikatów kurwa językowych” szacunek sie juz rozumiem nie należy?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Chujowiczko Droga,w Polsce jesteś – jak ja i wielu innych obywateli.Tu się kurwa nadal utrzymuje średniowiecze – w rodzinach,na zakładach pracy,w szkołach (wyższych,średnich,wszelkich innych)a w słuzbie zdrowia – TO NIE JEST KRAJ DLA CHORYCH LUDZI!!! Popatrz czasem na ciekawe programy jak za granicą ludzi leczą,ze szpitala nie wypuszczą dopóki nie znajdą przyczyny,badają,dociekają,analizują;popatrz na SPRAWĘ DLA REPORTERA – jak ludzie chorzy mają przejebane – przez pseudolekarzy,fundusz,nieznajomość swoich praw pacjeta które są kurwa święte – Amerykanin idący do szpitala zna złotą zasadę – ZNAJ SWOJE PRAWA – i lekarz się musi z pacjętem liczyć,w Polsce jak kurwa nieświadomi ludzie podpisują zgodę na leczenie a potem sie okazuje,że to wyrok śmierci,brak kompetencji pracowników służby zdrowia,brak fachowej wiedzy,brak etyki zawodowej,za granicą lekarz potrafi kurwa wiecej niz u nas profesor – bo tu profesuera jest celem samym w sobie a nie środkiem do celu jakim ma być leczenie chorych i pomoc im,jak to zauważył KĘPINSKI ANTONI.Ale kurwa takich lekarzy jak KĘPIŃSKI to już pod ziemią szukać można,teraz to każdy przystepujący kurwa do zawodu lekarza powinien miec testy psychiatryczne i psychologiczne odnawiane co roku czy się nadaje do pracy z człowiekiem – bo jak mu się z ludzmi nie podoba pracować to niech kostkę brukową układa,mechanikiem zostanie,piekarzem,szewcem – bo tu nie zaszkodzi człowiekowi a nie jak tu widzę kurwa średniowieczne wpisy – on się ciężko uczy i charuje – a kto mu kazał???babcia,mamusia,presja społeczna,chęć zysku,chore ambicje???to niech się na babci,mamusi i sobie wyżywa a nie na ludziach chorych,potrzebujących pomocy,ewentualnie jak ma problemy z sobą – kierunek dobry psychiatra,psychoterapeuta – i opowie o swojej frustracji w gabinecie kolegi po fachu.Żadne to nie są trudne studia – żadne,powtarzam – jeśli człowiek robi to z pasji,z zainteresowania,z przekonania,ma ambicje pomagać a nie żeby mu usługiwano,jak dla nich jest problemem ten czy inny podręcznik to po pierwszym roku niech zrezygnują a nie łaskę robią,ja przed 18 stką miałam w jednym palcu cały podręcznik anestezjologii,nawet rzut oka na biochemię dla człowieka umiącego mysleć analitycznie pozwala lepiej zrozumieć endokrynologię,najwspanialsza jest jednak psychiatria – idą na nią albo najgłupsi adepci medycyny albo najwybitniejsi – ale żeby dobrze wykonywać ten zawód trzeba dać czasem całe swoje serce w zastaw a na to mogą się zdobyć ludzie których intelekt cechuje ogromna etyka i humanizm.
  Niestety,z tym parawanem to prawda – żeby w gabinecie zabiegowym nie było parawanu,ginekologicznym,sali porodowej,sali chorych gdzie czasem przy jednym pacjęcie nalezy wykonać zabiegi higieniczne a reszta patrzy – za granicą i bez tego,poprostu to wynika z twojego prawa,masz mieć parawan choćby kurwa po to,żeby się pomodlić,pomedytować,żeby nikt przez jebane kilka minut na ciebie nie patrzył.Pisze w karcie praw o prawie poszanowania intymności i godności – bez gadania,nie masz prawa godzić się na studentów,ale masz prawo by zabieg,badanie,rozmowa lekarska odbywała się w obecności osoby ci bliskiej – nawet jak nią jest twój kurwa sąsiad!
  Byłam świadkiem wielu różnych sytuacji w słuzbie zdrowia na najwyższych szczeblach – prawdą jest równiez to,że pacjęci sobie pozwalają na niemiłe zachowania w stosunku do nich a lekarze to potem powielają – dupą trzęsą przed profesorem,docentem,magistrem – zapominając,że kazżdy tytuł jest sługą wszystkich pacjetów,wszystkich chorych.Gdyby sobie ludzie – an jeden na oddziale – nie pozwolili – to pewne zachowania personelu nie miałyby racji bytu bo by ich ludzie na taczkach wywiezli albo by prace musieli zmienić a tak…jest jak widać…Widziałam mnóstwo chujowych diagnoz stawianych jakby przez licealiste a nie lekarza po 6 latach studiów,żałosnych kurwa dorobkiewiczy biorących z świstek skierowania 200 złotych,lekarki nie mogące odebrać porodu bo się boi,że paznokcie połamie…Wpis nr.8 świadczy o braku elementarnej logiki – zakuwać to mozna kurwa w podstawówce,gimnazjum,liceum – ale na studiach wyższych – medycznych to TRZEBA MYŚLEĆ – ANALITYCZNIE,METODYCZNIE,KONSEKWENTNIE – o tak razy trzy,w tym stylu a nie jak się w podstawówce mówiło – zakuj,zdaj,zapomnij – bo nie daj Boże tchawicę z przełykiem pomyli albo torbiel z ciążą lub przemęczenie z zawałem – a potem powie – zapomniałem,nie wiedziałem,a tego mnie nie uczyli – lekarz się kurwa całe życie uczy,śmierci,po to by jeszcze stojąc nad własnym grobem czasem komuś życie uratować – wtedy i jego życie,i nauka,i praca ma sens!!!Usmiech człowieka któremu ulżono w bólu albo wyleczono,człowiek który o własnych siłach opuszcza szpital – jest największym sukcesem DOBREGO FACHOWCA LEKARZA a nie kurwa tytuł przed nazwiskiem i luksusowy samochód przed domem.
  Jednak Droga Chujowiczko – wszędzie i zawsze w tym kraju spotkasz się z chamstwem i tyranią autorytetu,a nawet niezrozumieniem społecznym pacjeta z łóżka obok…
  To dopiero chujnia…
  Powodzenia życzę!

  1

  0
  Odpowiedz