Chujnia na przystanku z kobieta i patologia

Obczajcie historie:
wracam z roboty, czekam na peksa z koleżką, na przystanku z nami jakaś dziewczyna i chłop rozmawiają sobie, nagle zaczęli się coś kłócić trochę, chłop zaczął bluzgać na tą dziewczynę a potem jej zajebał z pięści centralnie w tył głowy – zatoczyła się lekko, a potem zaczął ją szarpać trochę, my z koleżką go odciągamy od niej, przewróciliśmy go i nagle ta dziewczyna z pazurami do nas wyskakuje „zostawcie mojego adasia chuje” i weź tu kurwa zrozum te kobiety, a nie wyglądali w ogóle, że jakaś patologia pojebana czy mops.

96
22

Komentarze do "Chujnia na przystanku z kobieta i patologia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Babie jak nie zapierdolisz to nie wie jak sie do przodu chodzi taki to już gatunek

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Dobre 😀 takie właśnie są baby 😀 niedojebane 🙂 podgatunek zajebany hehe

  2

  1
  Odpowiedz
 4. Ha ha rozpierdalają mnie twoje teksty. Śmiesznie piszesz.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. To nie wina gościa, tylko tej baby. Jest z takim bo jest pojebana. PRZESTRZEGAM, nigdy się nie wtrącajcie w takie zagrywki, można co najwyżej zapytać się czy pomoc jakoś! Mój znajomy podobnie staną w obronie jakieś dziewczyny szarpanej przez gościa. Ten gość go uderzył i razem z ta laska uciekli, a mój znajomy skończył z pęknięta kością oczodołu i jakimś problemem z okiem. NIGDY SIĘ NIE MIESZAJCIE BEZ PROŚBY DRODZY CHUJANIE.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. po co sie wpierdalasz w nie swoje sprawy?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Po jaką kurwę się wtrącałeś? Kobiety lubią dostawać wpierdol, handluj z tym.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Gdybyś goju czytał choćby protokoły mędrców syjonów i biblie to byś wtedy wiedział że należy takie sytuacje olać i omijać szerokim łukiem,ale ty o tym nie wiesz bo żyjesz w medialnym matrixie,wolisz oglądać przygłupawe i prymitywne programy dla umysłowo biednych istot,niż zagłębić się w dzieła które pozwalają otworzyć gojom oczy przynajmniej na niektóre kwestie,i to jest wasz podstawowy problem,że wy nie widzicie świata poza rzeczywistością wytworzoną przez media,dla was coś co nie wykreowały media nie istnieje,lub jest czymś na co według was szkoda tracić czasu,i dlatego potem gdy stykniecie się twarzą w twarz ze światem realnym,następuje szok i zdziwienie

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteś zwyczajnym, niedoświadczonym życiowo idiotą. W takich sytuacjach zawsze kończy się tak samo – kobieta doskakuje do obcego mężczyzny, który interweniuje. Masz nauczkę na przyszłość rycerski pajacu.

  3

  0
  Odpowiedz
 10. Ja znam taka dziewczynę która żaliła mi sie ze facet ja bije a po dwóch miesiącach poinformowała mnie ze biora ślub za pól roku. Jak sie żaliła to zasugerowałem jej ruchanie to sie pogniewała na mnie i stwierdziła ze debil jestem, a ja debil nie jestem tylko nie mam ochoty slychac tego pierdolenia, nie jestem czyimś tamponem.

  3

  0
  Odpowiedz
 11. Żydzi. Wirus. Żydowski spisek. To przez żydów.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Miałem kiedyś,dawno temu to samo.Idę do swojej dziewczyny,willowa dzielnica dużego miasta, patrzę ,w jednym z ogródków facet napierdala kobitę,ale tak fest – pędzel z nosa,oczy podbite.Byłem młody ,trenowałem boks ,przeskoczyłem przez zgrabnie przez płotek i jak mu nie wypierdolę w szczękę.Zwalił się na trawę i leży nieprzytomny,jak worek.Oczekuję na podziękowania,a ta cipa do mnie – ty skurwysynu,co zrobiłeś,czego się wpierdalasz i do mnie z łapami.Rozorała mi pazurami ryj i wrzeszczy ,bandyta,policja…Ja odruchowo ją w łeb.Padła i leży obok swojego kochasia.Ja chodu.Do dziewczyny już nie poszedłem i chyba przez pół roku nie umawiałem się u niej w domu.Teraz jak widzę,albo słyszę ,że chłop leję babę to udaję ,że jestem niewidomy i głuchy.One to po prostu lubią.Mądrzy ludzie powiadają,że jak się baby nie bije ,to jej wątroba gnije…

  2

  0
  Odpowiedz
 13. To ja tak samo poznałem swoja dziewczyne 🙂 Poprostu zajebałem jej liscia w klubie i od tego czasu jestesmy razem jakis rok 😀 Polecam

  4

  0
  Odpowiedz
 14. Powinniście spuścić wpierdol najpierw kolesiowi a później pannie. Kolesiowi za to że jest damskim bokserem, a lasce za to że jest tępą suką. Pochwała za reakcję, nie bądźcie obojętni. Do programu Betlejewskiego się nadajecie.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. popieram 16.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ja również znam taki przypadek. On ją lał, dzieci wpierdol dostawały, ona się żaliła co to za chuj jest, ale potem i tak mu wybaczała a jak się na niego wsiadło to go nawet broniła. KURWA MAĆ!!! I weź to racjonalnie wytłumacz.

  3

  0
  Odpowiedz