Chujnia reprezentacyjna

Nie, nie jestem jakimś tam wielkim zagorzałym kibicem piłki kopanej. Nie siedzę jak maniak przed telewizorem oglądając wszystkie możliwe ligi europejskie. Jestem Polakiem i chciałbym się po prostu nie wstydzić za tych, którzy nas reprezentują przed światem. I co? I gówno. Jak zwykle to samo. Patałachy na zielonej murawie po raz kolejny ośmieszyli nas przed całym światem. Ile jeszcze? Ile przyjdzie nam Polakom jeszcze wstydzić się i spuszczać wzrok. Nie mam siły. Chujnia i śrut.

69
74

Komentarze do "Chujnia reprezentacyjna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Powiem ci coś. We wtorek lecimy do San Marino i nie mamy w składzie Furtoka, czyli jakieś 0-0 w najlepszym wypadku.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Na co liczyłeś kotleś? POlska piłka jest jak rząd. Mają w dupie kraj. Ma się £ zgadzać na końcie i huj.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Góvvno kogo obchodzi banda tych cienkich pedałów, najlepsza kadra i tak była za Engela i Beenhakkera a to co grają dzisiaj ci obecni mogą co najwyżej korki szkłem wycierać, to co Beenhakker z takim mozołem zbudował Smuda a teraz Fornalik rozjebali w miesiąc. I do tego ci goście są po prostu ciency i pierdoli im sie piłka w oczach.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Chuj w piłę, Polacy są najlepsi w ciężarach i sportach siłowych. Może nie ma co oglądać, ale jak ktoś trenował wie ile trzeba ćwiczyć żeby mieć jakąś formę, te chujki se pobiegają i trzepią kasiorę, a ciężarowcy zapierdalają po 10 lat ciężary 200-300kg i to jest kurwa sport!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. W najlepszym wypadku 0:1 z San Marino, bo nasza obrona nie istnieje. Najlepsze jest to, że reprezentacja san Marino ma 2 profesjonalnych piłkarzy, a reszta to sklepikarze, pracownicy banków, lub grający w 6. 7. lidze włoskiej. 7 liga to przecież dzieci z orlików.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. haha ale Ty jesteś głupim lewakiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. i dostają za to ogromna kasę katastrofa
  powinni dostawać adekwatnie do wyników

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nikr nikogo nie osmieszył. Masz kompleksy i myslisz, że ktos sie z ciebie śmieje. W rzeczywistości nikt sie nie smieje tak jak ty byś sie nie smiał np. z Arabii Saudyjskiej gdyby przegrała.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @8 ty chyba ślepy jesteś lub należysz do tych ludzi, którzy pomimo wszystko wmawiają sobie że jest w porządku chociaż rzeczywistość mówi kompletnie co innego. Faktem jest że zeszliśmy na psy i dziadujemy. A co do „nikr nikogo nie ośmieszył. Masz kompleksy…” to nie widzisz tych uśmieszków i nie słyszysz tych docinek zagranicznych komentatorów wypowiadających się na temat polskiej reprezentacji, czy tylko udajesz, że ich nie ma?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. za to ja kiedy mi smutno, przypominam se dupe Koseckiego i od razu humor lepszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. No ale w lidze HOOLS ścisła światowa czołówka.

  0

  0
  Odpowiedz